FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3559 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Związek, trudny czas 
[powiadom znajomego]    
Autor "Związek, trudny czas"   

maxus86
 Wysłana - 9 sierpień 2006 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

su_oik bedziesz mieszkal w akadmiku? jesli tak to bedziesz mial owiele wieksze szanse zeby kogos poznac ,jesli mieszkanie to...wspolczuje

Vlad - dlaczego zawsze lub prawie zawsze konczysz zdanie "..." ??

su_oik
 Wysłana - 9 sierpień 2006 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

No w pokoju, ale nie ma tego złego... Wiem, że czekanie z założonymi rękoma nic nie da Nie będę jednak szukał na siłę. Co do tych błędów, które popełniam, to chętnie usłyszę je tutaj Możliwe, że komuś także pomogą. A przez najbliższy tydzień ze skrzynki korzystać nie mogę, ponieważ robię testy

Mustafa.
 Wysłana - 10 sierpień 2006 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat188844/]

Tu masz autorze link do mojego posta, który może Ci jakoś pomóc, bo mi niestety nie pomógł zapewne z powodu mojej nieśmiałości itd. itp. , liczbę dziewczyn poznanych podczas już prawie 3 lat spędzonych w akademiku mogę wyliczyć na palcach jednej ręki. <dół>...

MUSTAFA. 2005-2007

MIŁO BYŁO ALE SIE SKOŃCZYŁO.

su_oik
 Wysłana - 10 sierpień 2006 00:09       [zgłoszenie naruszenia]

A ja już wczoraj bardziej śmiało podszedłem do dziewczyny, która później sama wyraziła chęć spotkania się Więcej loozu, bo dziewczyny nie gryzą Poczytaj rady użytkowników z tego tematu, mi pomogły zadziwiająco szybko

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Związek, trudny czas

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Czy ja zostane starym pannem?? no kurde znowu :(( help! | Czy wypada??? | Czy minetka to rozkosz??? | jak przechodzicie do rzeczy | Jak napisac list romantyczny dla dziewczyny ? | Fajki, kissing i terapia ;-) | Uwaga! Refundacja śr. antykoncepcyjnych, dziś 12.00 "Trójka" | Do dziewczyn przede wszystkim... mile widziane opinie facetow. Dla ODWAZNYCH! | Coś nie tak | Erotyczna ankieta | Imiennik erotyczny | hehe cos o facetach | Pytanie do wszystkich chlopakow... | Przyjemnosc? | Typy facetów | 30 zdań króre ona chciałaby usłyszeć w łóżku | rozrywka | Imprezy | Problemy | Zagadki | bar | big brother | reality show | amazonki | zdjęcia plaża | facebook | znane polki | stringi | die antwoord | oulu | sfd | suplementy | Testoviron | oralny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.