FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3549 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Związek, trudny czas 
[powiadom znajomego]    
Autor "Związek, trudny czas"   

su_oik
 Wysłana - 6 sierpień 2006 23:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!
Mam 19 lat, pochodzę z średniej wielkości miasta.
Nie mam problemu jako takiego. Nie miałem do tej pory dziewczyny, nie jestem z tego powodu w depresji ale ze szczęścia także się nie zwijam
Nie mam problemu w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, możliwe, że zbyt duża otwartość (a raczej za szybka) nie pozwala mi "dojść do związku". Nie chodzi o to, że siedzę tylko w domu... Próbowałem związków z 7 razy i zawsze był kosz, kiedy miałem szansę na 1 udany, dziewczyna była z miasta tak odległego, że nie miało to sensu :/ Nie imprezuję, ponieważ nie odpowiada mi muzyka jaka jest na imprezach (chociaż to bym jeszcze zniósł, ale fakt, że chodzą tam 14 latki, które obciągają za działkę... nc) Wyjątkiem są kulturalne puby, są w mieście 2 ale i tak zaglądam tam nie często. Jestem średniego wzrostu, bez rzeźby ciała (pracuje nad tym) ale i tak zrobiłem postępy bo schudłem 21kg i jestem szczupły Było to 2 lata temu, myślałem, że to mi pomoże i nic... Przepraszam, że się tak rozpisałem, ale pytanie zasadnicze brzmi: Czy ja poprostu mam pecha trafiając na dziewczyny, które odrzucają moje uczucie, a może to ja jestem inny? Dodam, że dziewczyny na ulicy pewnie bym nie zaczepił, bo nie potrafię na poczekaniu wymyśleć dobrego pretekstu (banalne wydają się o godzinę, czy może fakt wcześniejszego spotkania w innym miejscu).

Pozdrawiam!

wuder
 Wysłana - 6 sierpień 2006 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

Żal mi Ciebie bo zaraz zaczną po Tobie jechać za ten temat

"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości,

Józef Piłsudski

su_oik
 Wysłana - 6 sierpień 2006 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

Całkiem możliwe Czytam to forum od roku, ale rejestracji dokonałem dopiero teraz. Jeżeli jakiemuś moderatorowi ten temat wadzi, to może go usunąć. Wolałbym jednak doczekać nie tylko krytyki za temat, ale takze rady

VidaL
 Wysłana - 6 sierpień 2006 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

wuder -->

Autorze masz SOG'a na pocieszenie (możesz odbić -> prawy dolny róg)

A jeśli chodzi o Twój problem to raczej nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Po prostu tak jest, że czasem wychodzi, a czasem nie. Nie ma sensu robić nic na siłe. Prędzej czy później się z kimś zwiążesz. Poza tym powinieneś czerpać przyjemność też z sytuacji w jakiej się obecnie znajdujesz, bo wbrew pozorom bycie samotnym też jest fajne, tylko trzeba się tego nauczyć.

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 6 sierpień 2006 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ja będę miła
Musisz nabrać większej odwagii do kobiet. Masz jakiś znajomych? Jigga napisał kiedyś ,że przecież oni maja miłe i fajne siostry
Nie lubisz klubów ? Pozostają domówki, zrób jakąs imprezę
A uczysz sie gdzieś? Tam też można kogoś poznać

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 6 sierpień 2006 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Już nie mogłem edytować

Miałem kiedyś takiego kumpla. Całe życie był sam i robił wszystko żeby znaleźć sobie kobietę. Zaczął chodzić na siłkę żeby fajnie wyglądać. Zaczął sobie kupować porządne ciuchy. Chcodzić do modnych miejsc. W końcu jak to nie pomogło mu w jej zdobyciu, pomyślał, że kupi fajną furę lub jakiś motor, bo laski na to lecą. Nie chciał blachary, ale robił wszystko żeby sobą zainteresować w jakikolwiek sposób (nie był jakiś brzydki czy coś). Starał się i zachodził w głowę jak to zrobić. Chciał być za***isty lubiany i w ogóle, a panne swoją z którą teraz jest poznał na urodzinach koleżanki ze szkoły. Okazało się, że wszystkie te starania na dobrą sprawę były niepotrzebne, bo każdy kiedyś znajdzie sobie kogoś i właściwie nie ma takiej rzeczy, kótóra to przyśpieszy. Potrzeba trochę cierpliwości i tyle. Nie ma sensu się tym zamartwiać

Ekspert -

su_oik
 Wysłana - 6 sierpień 2006 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

Fakt bycia singlem faktycznie nie jest najgorszy, ale byłoby miło gdybym mógł się do kogoś przytulić, kogoś kto mnie kocha (i nie jest rodziną )

Co do imprez, domówki raczej odpadają z racji małego mieszkania. Dostałem się na studia dzienne, mam pokoik wynajęty już i wielkie nadzieje, na spotkanie tej jedynej To wydział historyczny, wiec humana (a tam głównie dziewczyny są). Ogólnie troszeczkę inaczej postrzegam świat, wiele dziewczyn mówi mi, że jestem bardziej dojrzały niż inni faceci w moim wieku. Słucham muzyki, któej prawie nikt nie zna (Rob Dougan) lub prawie nie słucha (blues, jazz). Oczywiście w Winampie jest kilka ostrzejszych kawałków bądź techno (lepsze kawałki) Aby uprzedziż niektóre pytania:
- ćwiczę
- dbam o własną higenę
- noszę rzeczy, które nie odstraszają

P.S.
Dzięki za wyrozumiałość

VLAD.IV
 Wysłana - 6 sierpień 2006 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

Twoj problem to błędny tok myslenia...
Robisz te wszystkie rzeczy (silownia itp) by kobiety zechcialy na Ciebie spojrzec...
Czyli - uwazasz sie za kiepskiego typa (nawet jesli tylko podwiadomie), ktory musi stawac na glowie, by zainteresowac soba jakąkolwiek kobiete...
One to czują...
A jesli wiedza, ze sam masz sie za palanta... to jak mają Cie inaczej traktowac?
Musisz czuc sie tak, jakby dla kazdej kobiety, szczesciem byla sama tylko rozmowa z Toba... a apogeum rozkoszy, mozliwosc spedzania z Toba czasu...,
i nie chodzi tu o zarozumialosc - nie tedy droga...
musisz byc pewny swej wartosci...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 6 sierpień 2006 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

su-oik-już Cię lubię bo piszesz logicznie i będziesz historykiem
Fakt na humanistycznych studiach jest dużo kobiet więc do dzieła.
Nie przejmuj się , na pewno kogoś fajnego poznasz

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Jaroch
 Wysłana - 7 sierpień 2006 00:02      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba czasu i jak najwiecej znajomych i tyle

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Znawca -

su_oik
 Wysłana - 7 sierpień 2006 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

Dziękuję raz jeszcze za odpowiedzi

VLAD.IV - Nie chodzę na siłownię Możliwe, że źle napisałem coś. Ćwiczę dla zdrowia i kondycji (takie podstawowe ćwiczenia jak pompki, brzuszki, rower i hantelki i judo w roku szkolnym (teraz mam nadzeiję sekcji studenckiej)) Taka pozostałość po odchudzaniu.

Jednak nie to jest meritum - masz bardzo dużo racji. Istotnie nie jestem osobą zbyt pewną siebie. Przy zawieraniu znajomości bardziej myślę o tym czy dobrze wyglądam, czy jestem w jej typie, a może się ośmieszę - zamiast: Wyglądam dobrze! Jak nie ja jestem w jej typie, to kto?! Przez rozmowę z ludźmi na poziomie nikt się jeszcze nie ośmieczył. Zaczynam to powoli rozumieć, że pewność siebie to 90% sukcesu - nawet myślałem nad tym wcześniej, jednak bardziej mnie ukierunkowałeś

Miareczka - Ja także Cię lubię za wypowiedzi spójne i logiczne (bo tak jak wspominałem wcześniej - czytam do roku)

Zmieniony przez - su_oik w dniu 2006-08-07 00:09:14

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Związek, trudny czas

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Dziewice po 20 tce;) | Oficjalny Katolicki Regulamin Odbywania Stosunków ;) | Peknieta Prezerwatywa :( Prosze o pomoc :( | dziwne uczucie | sado-maso | kremy pielegnujące | dziewczyna ;] | PREZERWATYWA ! CZY NAGIAGA SIE CAŁA ? | najlepszy wiek | Duże pomyłki ;) | kogo mama przyłapała na waleniu ? ;] | Niedostępna | mam sie bac? | CO ZR0BIC? | PROBLEM SMSowy | ...spóźnia się... | REKrutacja do policji | komornik | tatuaże | materiałoznawstwo | lacoste | alpina | policja | Bledzior | blendzior | wzrost | krociaki | 180cm | Student Travel | aleksandra szwed | joanna | sebawlkp | kosik | szwed playboy 2012 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.