FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2879 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Związek, zdrada w XXI w. definicja 
[powiadom znajomego]    
Autor "Związek, zdrada w XXI w. definicja"   

MarvBoy
 Wysłana - 18 styczeń 2006 20:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

potrafi ktoś zdefiniować związek??
tak sie dziś nad tym zstanawiałem i związek to tlyko i wyłączenie "posiadanie" na zasadzie to mój facet moja kobieta i nikt poza mną, nie może jej całować dotykać

wiem, że to troche lakoniczne, ale na chwile osbeną nie potrafie ułożyć wszystkiego w sensowne zdanie, potem sie dopisze mam nadzieje, ze sugerując sie waszymy wypowiedziami. Podejmie ktoś wyzwanie??

Ekspert -

diablica_7
 Wysłana - 18 styczeń 2006 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

Zwiazek-to dla mnie Bycie z kims, wspolne probemy,troski przyjemnosci. Wspolne przechodzenie przez zycie, zwiazek dla mnie rowna sie miłosci, zauroczeniu do drugiej osoby, pragnieciu przebywania razem:) Bycia ze soba razem pomimo przeszkod i problemow:)

troche bez ładu i składu:P ale co tam:P

"..tyle piekła w niej było co nieba..";)

Piotrek_KM
 Wysłana - 18 styczeń 2006 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy jaki związek..., no ale domyślamy się o co chodzi więc... co znaczy, a czym powinien być. Obecnie traktowany jest na tej zasadzie co powiedziałeś (przynależnosci).

Powinien znaczyć tyle, że związek partnerski oznacza miłość i próbę bycia ze sobą do śmierci.

[pomocematuralne.livenet.pl]

MarvBoy
 Wysłana - 19 styczeń 2006 01:25      [zgłoszenie naruszenia]

Zwiazek-to dla mnie Bycie z kims, wspolne probemy,troski przyjemnosci. Wspolne przechodzenie przez zycie, zwiazek dla mnie rowna sie miłosci, zauroczeniu do drugiej osoby, pragnieciu przebywania razem:) Bycia ze soba razem pomimo przeszkod i problemow:)

o to własnie mi chodziło a więc tak
wspólne przechodzenie przez życie, ja przez życie ide z moimi Lucky Strikami

miłośc troche wyprane słowo w dzisiejszych czasach, może jestem zbyt staromodny, ale jak dla mnie można w życiu kochać tlyko jedną osobe bo potem to traci sense jesteś z osobą A i ją kochasz zrywacie po jakimś czasie pokochujesz osobe B znowu zrywasz i po jakimś czasie bezgranicznie pokochujesz osobe C to bez sensu !! to nie czasy kiedy się żeniło w wieku 16nastu lati było sie do końca

Bycie ze sobą pomimo przeszkód i problemów : eh co to znaczy być ze sobą?? bo czesto sie tym słowem rzuca a ja nie wiem oc to znaczy, co to być ze sobą :) w reklamie AIDS to jest bycie ze sobą = jeden partner seksualny, któremu jesteśmy wierni

chęć bycia ze sobą, żeby sie całować, pieścić i seksić <yes>

czy zabardzo spłyciłem tą szczytną idee??

Ekspert -

nalbandian
 Wysłana - 19 styczeń 2006 06:27      [zgłoszenie naruszenia]

do filozofii

zwizek-bycie ze sobą dwojga ludzi płci przecienwej w którym prędzej czy później laska wychooooja faceta...

Behemot_
 Wysłana - 19 styczeń 2006 09:17      [zgłoszenie naruszenia]

tak sie dziś nad tym zstanawiałem i związek to tlyko i wyłączenie "posiadanie" na zasadzie to mój facet moja kobieta i nikt poza mną, nie może jej całować dotykać

na pewnej liscie dyskusyjnej o seksie (nie bede im robic reklamy), facet kiedys twierdzil ze zdrada to nic takiego, ot takie chwilowe spotkanie osob ktore przyciagnela chemia i nie ma co robic o to rabanu. dla mnie taka osoba ma przerost inteligencji nad jakims szacunkiem do siebie ,czy jak to tam nazwac. grunt to sobie dobrze wytlumaczyc
teraz autor posta sugeruje, takie odnioslem wrazenie ze to "posiadanie siebie nawzajem" w zwiazku nie jest takie konieczne. swiat zwariowal , po kiego ch...a dopisywac filozofie czy ideologie do zdrady, bo tak to wyglada.
czy wiesz ze w dzisiejszych czasach, zwiazek wykracza poza ramy cielesnosci, to spotkanie istot ktore nie ograniczaja nawzajem swej wolnosci, sa otwarte na nowe doznania i akceptuja partnera takim jakim jest (po polsku: chce mi sie rznąc z innymi kochanie, jesli tego nie rozumiesz jestes ***...m ciemnogrodem i mocherem

Zmieniony przez - Behemot_ w dniu 2006-01-19 09:17:31

Zmieniony przez - Behemot_ w dniu 2006-01-19 09:17:52

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

przemolino
 Wysłana - 19 styczeń 2006 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

ZWIĄZEK - jest to nieformalna grupa społeczna powstajaca spontanicznie podstawą tworzenia zwiazku jest wzajemna atrakcyjność ,wspólne zainteresowania osób które tworza taka grupe .Zwiazek niema specjalnie zadań zobowiazań wobec siebie moze sie przejawiać jedynie kolezensko lub bardziej uczuciowo w chwili wziecia slubu zwiazek staje sie MAŁŻEŃSTWEM ,RODZINĄ a tu juz sie pojawiają zobowiązania wobec małżonków bo powinni spełniać funkcje:
-wierność
-miłość
wszystko co przysiegali w kościele dodatkowo rodzina powinna zapewniac pomoc w trudnych chwilach ,zapewniać ciągłość biologiczną narodu niebede tu sie rozpisywał bo odbiegam od tematu stare definicje z lekcji WOS

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 19 styczeń 2006 19:19       [zgłoszenie naruszenia]

behemot

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Związek, zdrada w XXI w. definicja