FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2328 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Zwi您ek czy nie zwi您ek??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zwi您ek czy nie zwi您ek???"   

MaxB
 Wys豉na - 8 maj 2005 13:01      [zg這szenie naruszenia]

Marcelka.. Nie Jestesmy Razem.. Choc Nie Ukrywam Ze Bardzo Bym Chcial.. Aale.. Widocznie Tak Musialo Byc (CHolera Kazdy Mi To Mowi )

Zmieniony przez - MaxB w dniu 2005-05-08 13:02:10

Nie jest sztuk uwie嗆 kobiet, prawdziw sztuk jest z ni zerwa.

Znawca -

marcelka
 Wys豉na - 8 maj 2005 13:43      [zg這szenie naruszenia]

Nie spodziewa豉m sie 瞠 znajduj tu sie taki milutkie os鏏ki, kt鏎e mimo 瞠 mnie nie znaj zycz i radz mi jak najlepiej... Anetej, jak w ka盥ym zwi您ku bywa造 pomiedzy nami zgrzyty, szczeg鏊nie sie nasili這, jak zacz掖 pracowa... Kocham Go, bo wiem i czuje to, 瞠 nie jestem w stanie zwi您a si z innym facetem... Ka盥ego bym do Niego por闚nywa豉! Powt鏎z to po raz milionowy, gdyby鄉y sie nie kochali, to nie byliby鄉y ze sob ju 3 razy. Owszem, jak nie byli鄉y razem, to mieli鄉y innych partner闚, ale ka盥o z nas dosz這 do wniosku, 瞠 jednak to nie by這 "TO" i wracali鄉y do siebie... heh, co ja sie bede rozpisywa, jak ktos ma pytanka to odpowiema sogi polec

Szcz窷liwa kobieta sukcesu :-)

Znawca -

Helevorn
 Wys豉na - 8 maj 2005 13:56      [zg這szenie naruszenia]

A p馧 roku to nie jest tak ma這...

Z wlasnego doswiadczenia oceniam, iz to jednak bardzo malo... W ciagu pol roku nie poznasz dobrze drugiej osoby. To moze nastapic dopiero po wielu latach kiedy zwiazaek przebrnie przez rozne etapy. Pierwsze miesiace/pierwszy rok to miod i sama przyjemnosc - ale to nie trwa wiecznie...

Powt鏎z to po raz milionowy, gdyby鄉y sie nie kochali, to nie byliby鄉y ze sob ju 3 razy.

Sadze ze to z czego innego wynika...

DODANE: Uwierz mi - na pewno nie znasz swojego faceta do konca dlatego wstrzymaj sie z pewnymi kategorycznimi osadami i opiniami bo sama mozesz po prostu pozniej tego zalowac... Przejdzie Ci kiedys

Zmieniony przez - Helevorn w dniu 2005-05-08 13:57:53

By造 moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

marcelka
 Wys豉na - 8 maj 2005 15:36      [zg這szenie naruszenia]

Helevorn, z Twoich przer騜nych wypowiedzi wnioskuj 瞠 jestesmy w tym samym wieku (oboje mamy maturk ) czyli prawdpodobnie masz ko這 19 latek... Mimo, 瞠 jeste鄉y jeszcze bardzo m這dzi, zazdroszcz Ci Twojego do鈍iadczenia... Chcia豉bym umie oceniac sytuacj, jestem raczej atrakcyjna i mam powodzenie u facet闚, jednak nie chc byc z 瘸dnym z nich, czemu? Bo moim idea貫m (jak narazie, nie twierzd 瞠 sie nie zmieni) jest m鎩 Tomek... Heh, no ju niestety nie m鎩...
"Sadze ze to z czego innego wynika..."- z czego?

Znawca -

Gosia_p
 Wys豉na - 8 maj 2005 15:39      [zg這szenie naruszenia]

z tym pol roku to sie zgodze ze to bardzo malo
ja sie dowiedzialam po 4 latach jaki moj partner byl naprawde

Ekspert -

MaxB
 Wys豉na - 8 maj 2005 15:46      [zg這szenie naruszenia]

Marcelka.. Ja Tez Jestem Tomek Ale To Tak Na MArginesie

Nie jest sztuk uwie嗆 kobiet, prawdziw sztuk jest z ni zerwa.

Znawca -

Helevorn
 Wys豉na - 8 maj 2005 15:48      [zg這szenie naruszenia]

Ojjj doswiadczenia to ja sam za duzo nie mam (procz obecnie trwajacego prawie 2 i pol rocznego zwiazku) ale tez posilkuje sie tym o czym dowiaduje sie od innych...

Sama Gosia pisala w innym temacie jak wygladal jej zwiazek (tzn. najpierw 2 cudowne lata, potem 2 lata "ciut gorsze")... Ja rowniez uwazam, ze pol roku to za malo zeby byc pewnym czegos. Mniej o wiele latwiej ocenic Twoja sytuacje z jednej banalnej przyczyny - to nie moj zwiazek. Najczesciej jest tak, iz ludzie trafnie moga ocenic czyjs zwiazek natomiast nie sa w stanie obiektywnie spojrzec na wlasne relacje z partnerem... I nic w tym dziwnego

Ekspert -

marcelka
 Wys豉na - 8 maj 2005 15:58      [zg這szenie naruszenia]

Heh, p馧 roku to za tym trzecim razem by這, a tak w sumie to 1,5 roku byli鄉y razem... I chyba czego sie o sobie dowiedzieli鄉y... Ale i tak nie wiem, czy to nazwa separacj czy te nie...

Znawca -

Helevorn
 Wys豉na - 8 maj 2005 16:00      [zg這szenie naruszenia]

A to poltora roku to juz ciut dluzej przyznam

Ekspert -

Zawodny
 Wys豉na - 8 maj 2005 18:41      [zg這szenie naruszenia]

koejne rozstanie...

wixa:-}

Znawca -