FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2310 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Zwi您ek czy nie zwi您ek??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zwi您ek czy nie zwi您ek???"   

marcelka
 Wys豉na - 8 maj 2005 09:06        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

W piatek rozsta豉m sie z moim ch這pakiem, z kt鏎ym by豉m p馧 roku...
By這 kulturalnie bez zadnych wyzwisk ird, a zacze這 sie od tego 瞠 poszed do pracy i jego szef tak na nim je寮zi 瞠 chlopak na nic nie ma czasu... na mnie tez nie mia bo jak do pracy szedl na 7.30 to wracal o 18 i w domu te har闚a z zadaniami kt鏎e mu poleci i nocka zarwana itd... pisa豉m wcze郾iej w jakim arcie ze to by nasz 3 raz bycia... poprzednie rozstania by造 naprawd popaprane, z k這tniami i wstr皻nymi smsami... nasze ostatnie rostasnie wygl康a這 nast瘼uj帷o... od tygodnia wiedzia豉m 瞠 jest cos nie tak, przyjecha do mnie, poszlismy na spacerek, on opowiada co u niego, a ja s逝cha豉m, w ko鎍u pod moim domkiem powiedzia, 瞠 jestem zaje***a i ze wie co traci ale ma nadzieje ze znajde lepszego chlopaka, kt鏎y bedzie mia dla mnie wi璚ej czasu i ze bedzie mu zazdro軼i... ja sie pop豉ka豉m, on mnie przytuli i s造sza豉m te jego chlip-chlip, patrze a mu 貫zka po policzku p造nie... stali鄉y przytuleni chyba z 20 minut... a by這 ok. 22.30 wiec czas do domku i na dowidzenia da mi buzi, a potem jeszcze buzi ale ju bardziej takie czu貫.... i niby nie jeste鄉y razem, ale jaka para jak sie rozstaje to sie ca逝je? hmmm? i na dodatek piszemy do siebie smski itd... a z jego strony sa takie w stylu, nigdy nikt nam nie odbierze tych wspomnie o naszych wspania造ch prze篡ciach i zawsze bede o Tobie pamieta 瞠 by豉 itd...
wybaczcie 瞠 sie tak rozpisa豉m, ale lezy mi to na sercu i ca貫 dnie p豉cz bo nie wiem co mam robi.. chcia豉bym do niego wpa嗆 pogada o powrocie, ale chyba skoro on zerwa to nie powinnam...AHA, wspomnia wtedy 瞠 ma nadzieje 瞠 los tak sprawi 瞠 sie kiedy spotkamy i... no wiesz byli鄉y ju 3 razy i nigdy nie wiadomo co b璠zie jak sie spotkamy... CO O TYM MY印ICIE?

Szcz窷liwa kobieta sukcesu :-)

Znawca -

Gosia_p
 Wys豉na - 8 maj 2005 09:12      [zg這szenie naruszenia]

jesli go kochasz i ci zalezy to jedz do niego
i sprobuj pogadac, ratowac wasz zwiazek

chociaz mi sie tu nasuwa jeszcze jedna sprawa
jesli on mieszka dalej od ciebie
to czy on przypadkiem sobie kogos innego nei znalazl i tak ci mowi ze nei ma czasu na spotkania z toba i zebys se kogos innego znalazla zeby cie nie ranil
chyba ze wykluczasz ta sytuacje

Ekspert -

Helevorn
 Wys豉na - 8 maj 2005 09:12      [zg這szenie naruszenia]

w ko鎍u pod moim domkiem powiedzia, 瞠 jestem zaje***a i ze wie co traci ale ma nadzieje ze znajde lepszego chlopaka, kt鏎y bedzie mia dla mnie wi璚ej czasu i ze bedzie mu zazdro軼i...

Trele morele. I Ty w to uwierzylas?

AHA, wspomnia wtedy 瞠 ma nadzieje 瞠 los tak sprawi 瞠 sie kiedy spotkamy i...

Jaaaaaaasne. Wedlug mnie zazwyczaj powroty sa zwiazane z tym, iz jedna osoba po prostu nie moze znalezc sobie bardziej atrakcyjnego partnera od wczesniejszego... Jesli Twoj ex znajdzie sobie kolejna dziewczyne to o ponownym "zwiazku" za 2 tygodnie mozesz zapomniec...

Zreszta jak ludzie sie rozchodza a potem schodza to nie wrozy to dobrze na przyszlosc. Co to w ogole za zwiazek, w ktorym tego typu decyzje podejmowane sa od dobrego lub zlego nastroju?

By造 moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

anetej
 Wys豉na - 8 maj 2005 09:41      [zg這szenie naruszenia]

niestety musz zgodzic sie z Helevornem. Wygl康a na to, i Tw鎩 ex bardziej bawi sie Twoimi uczuciami. Je郵i jemu naprawd by zale瘸這 i uwa瘸豚y, ze jestes taka za***ista to nie podj掖by takiej decyzji. W徠pie, 瞠 kierowa si Twoim dobrem. Rozumiem, 瞠 ci篹ko jest zapomnie o osobie, kt鏎 tak bardzo si kocha ale czas leczy rany i wraz z jego nast瘼stwem powinna zapomnie..

marcelka
 Wys豉na - 8 maj 2005 10:38      [zg這szenie naruszenia]

Gosiu, mieszkamy w tym samym mie軼ie, jakie 5-10 minut drogi spacerkiem i ma這 prawdopodobne, 瞠by kogo mia, bo ca造 czas siedzi w pracy(widze jego autko)...
Helevorn, gdyby鄉y czego do siebie nie czuli, to nie byliby鄉y ze sob 3 razy, i nie by這by tych sms闚, poca逝nk闚 itd, przynajmniej tak s康z...
anetej, widzia, jak p豉ka豉m ca造 czas tylko dlatego, jak s造sza豉m jak wyzywa swoj prac, jak ci瞛ko pracuje, wydaje mi sie, 瞠 on to zrobi, 瞠bym nie cierpia豉, chcoia to cieprienie z jakim teraz musze sie upora jest niepor闚nywalnie wi瘯sze od tamtego... :(
pytam sie, bo jestem ciekawa Waszych opinii... i czekam na jakie rady...

Znawca -

marcelka
 Wys豉na - 8 maj 2005 10:44      [zg這szenie naruszenia]

Zapomnia豉m doda 瞠 p豉ka豉m bo mi go szkoda by這 瞠 tak haruje... pr鏏owa豉m z nim pogadac zeby zostawi t prac bo to jest niez貫 wykorzystywanie (informatyk), nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego co on tam robi... ja zreszt te bo sie na kompach nie znam (systemy operacyjne, hardware, grafika rastrowa, projektowanie witryn internetowych) no i nie wiem... heh, 篡cie jest brutalne... :(

Znawca -

MaxB
 Wys豉na - 8 maj 2005 11:00      [zg這szenie naruszenia]

Na Rozstanie Caluje Sie I Przytula Na Przyklad Taka Para JAka Stanowilem Ja Z Moja Dziewczyna :/

Nie jest sztuk uwie嗆 kobiet, prawdziw sztuk jest z ni zerwa.

Znawca -

Majma
 Wys豉na - 8 maj 2005 12:14      [zg這szenie naruszenia]

chcia豉bym do niego wpa嗆 pogada o powrocie, ale chyba skoro on zerwa to nie powinnam...
je郵i Ci zale篡, kochasz go to uczucie powinno by wi瘯sze ni duma i honor
ale to tylko moje skromne zdanie

POZDRAWIAM

Methos
 Wys豉na - 8 maj 2005 12:20      [zg這szenie naruszenia]

"i na dodatek piszemy do siebie smski itd... a z jego strony sa takie w stylu, nigdy nikt nam nie odbierze tych wspomnie o naszych wspania造ch prze篡ciach i zawsze bede o Tobie pamieta 瞠 by豉 itd...

je郵i piszecie do siebie... to moze jednak nie wszystko stracone...

ale je郵i On naprawde nie chce by z Toba a mimo to pisze Ci co takiego.. to jak dla mnie jest po prostu ... sko鎍zonym h...jem.
tak si bawi uczuciami...

i tyle

Zmieniony przez - Methos w dniu 2005-05-08 12:21:51

Znawca -

marcelka
 Wys豉na - 8 maj 2005 12:41      [zg這szenie naruszenia]

MaxB i jestescie razem czy nie? A p馧 roku to nie jest tak ma這...

Znawca -

anetej
 Wys豉na - 8 maj 2005 12:44      [zg這szenie naruszenia]

hmm..to jest tak, 瞠 my forumowicze nie znamy ca貫j tej sytuacji, to co marcelko nam poda豉 to tylko male鎥i fragment wyci皻y z Waszego zwi您ku..dlatego tesh bardzo trudno nam oceni ta sytuacje.. my郵 jednak, ze sama (nie opierajac sie na wypowiedziach z forum) powinna podj望 jaka decyzje. Wszak, 瞠 sama wiesh co dla Ciebie jest najlepshe i tym powinna si kierowa. Zastan闚 si czy chcesz to dalej ci庵n望, czy to co czujesz to prawdziwe uczucie czy tylko przyzwyczajenie do drugiej osoby (cz瘰to granica pomi璠zy mi這軼ia a przyzwyczajeniem zaciera si), Je郵i stwierdzisz, ze chcesz z nim by to zr鏏 jaki krok w tym kierunku i nie zastanawiaj si nad kwesti dumy. Bo mi這軼 jest wa積iejsza i cenniejsza od niej..

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Zwi您ek czy nie zwi您ek???

Strony: 1 2 3