FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14538 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ??"   

Massgain
 Wysłana - 5 czerwiec 2005 01:50      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym sie na twoim miejcu nie angazowal, chyba ze twoje milostki z regulu nie trwaja dluzej niz rok, dwa, bo jak planujesz z nia spedzic reszte zycia (a tego nigdy nie wiadomo) to kiepsko to widze. mam pare przykladow na to ze zwiazek taki nie ma sensu i oparty bedzie na konflikcie (predzej czy pozniej, zwlaszcza jesli ona jest RELIGIJNA) to mozesz sie troche zdziwic za jakis czas. sam sie kiedys z taka panna spotkalem, i troche sie zdziwilem jak na 1 spotkaniu oswiadczyla mi ze "seks po slubie", zwlaszcza ze wcale tego temat nie dotyczyl lol. tak na marginesie jej mama - swiadek, ojciec katolik, i ona sama mowila mi ze ich(jej rodzicow znaczy sie) zwiazek uklada sie nie najlepiej. podbny uklad mam w daleszej rodzinie i tez nie wychodzi to najlepiej. ja o d r a d z a m.

>>>> we are members of mayday <<<<

Andromedaa
 Wysłana - 5 czerwiec 2005 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

Co za różnica jakiej wiary jest dziewczyna, już widzimy, że Wam jest dobrze. Nie przejmuj się, powodzenia.

Ekspert -

xmotyl
 Wysłana - 23 sierpień 2005 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

Hmmm no tak....... fajnie bylo, ale już się to skończylo. Nie wiem, może taki zwiazek ma sens, ale nie w tym wieku. Niby sie mowi,ze wiara nie jest najwazniesza, wazne zeby ludziom bylo ze soba dobrze itd., ale jest ZA DUZO roznic. I w ogole pojawilo sie kilka innych rzeczy, ktore z biegiem czasu zaczynaly wychodzic na swiatlo dzienne i doszedlem do wniosku ze trzeba spi**dalać. Mowcie co chcecie,ale oni jednak maja w sobie cos z sekty.

Świat należy do młodzieży.... Stary robi, młody leży :D

korian
 Wysłana - 23 sierpień 2005 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

Nie tylko mają coś z sekty, ale ową sektą są

Ekspert -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 23 sierpień 2005 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze, że ty się nie dałeś w to wciągnąć przynajmniej

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

elmo21
 Wysłana - 23 sierpień 2005 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

heh to że są sektą to juz sie dawno o tym przekonałem niestety ale o jehowcach nie mam zbyt dobrego zdania przede wszystkim nie potrafia uszanowac wiary innych ludzi i za wszelka cene staraja sie przekonac innych do swoich racji a sposoby jakich uzywaja sa godne pożałowania...

xmotyl
 Wysłana - 23 sierpień 2005 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ogolnie wszystko było dobrze do czasu az zaczęla mnie przekonywac ze Ich wiara jest lepsza, bo poznaja prawde itd. Czasami bardziej sluchalem tego co mi mowila, bo przecież dobrze jest wiedziec cos wiecej o jej wierze. No nie . Strasznie mnie zirytowalo to jak mi mowila ze gdy nadejdzie armagedon to wszyscy ludzie zgina a zostana tylko oni.Mowila mniej wiecej cos takiego ze obecny czas już niedługo przerwie wojna Boga przeciwko złym ludziom. Armagedon, niszczący wszystko i wszystkich prócz oczywiście nich samych. Oni znajda się w gronie zbawionych, godnych wiecznego szczęścia w ziemskim raju. Wtedy oni (świadkowie Jehowy) będą jedynymi nieśmiertelnymi panami planety Ziemia. Bóg podczas bitwy Armagedonu zwycięży szatana,pozniej ukaże śmiercią wszystkich ludzi którzy nie są świadkami Jehowy. Troche sie zaczalem zastanawiac jak mozna jest uwierzyc w TAKIE BREDNIE i jeszcze glosic je z takim przekonaniem ze jakakolwiek krytyka z mojej strony spowodowalaby moja smierc . No ale mniejsza o to. Najbardziej mnie poruszylo jak powiedziala,ze gdyby w przyszlosci miala dziecko i cos sie z nim stalo, tak ze potrzebna by byla transfuzja krwi,zeby przezylo to w jej wierze to absolutnie odpada. To sie pytam: pozwoliza bys umrzec swojemy dziecku ? a ona: tak, bo taka byla wola Boga. Aha. I dokladnie tak samo sprawa sie ma,gdyby mi sie cos stalo.
Wkurzalo mnie tez to,ze jak siedzialem u niej w pokoju i przychodzili do nich "bracia" to przylazili do mnie i mi pie*dolili jak to jest wspaniale, ze wszyscy katolicy sa pod wplywem szatana,wciskali mi na sile te ich Straznice i cos tam jeszcze. Jak im kulturalnie mowilem ze to co mowia jest chore i zeby *******lali to oni wtedy jeszcze bardziej zaczeli mnie "obdarzac miłościa" W dodatku ich się NIE DA przegadac. NIE DA SIE ! Jak sie uwezma to nie ma sily. Po glebszych przemysleniach doszedlem do wniosku,ze to nie jest to i trzeba *******lac co sil. Pozniej tez bylo ciekawie bo za cala sprawe wzieli sie jej rodzice. Zdobyli telefon do mnie do chaty (chociaz nie ma numeru w ksiazce)i zaczeli wydzwaniac do moich, prosic o spotkania zeby z nimi pogadac itd. Do tej pory mam wrazenie ze ci ludzie sa opetani. Poprostu to byla masakra. Jak ktos spotka ich na swej drodze to niech zrobi tak jak ja i tez bierze nogi za pas,jak jeszcze ma czas. Lepiej poszukac sobie kogos żyjacego w naszym świece!

korian
 Wysłana - 23 sierpień 2005 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

A najgorsze jest to, że przez takich po***ów normalna, dobra dziewczyna ma z***ane życie, bo nakładą jej takich bredni do głowy. Tylko dziwi mnie jedno, dlaczego ci ludzie nie dostrzegają tego, że są tak naprawdę więźniami swojego wyznania, a inni ograniczają ich wolność

Ekspert -

elmo21
 Wysłana - 23 sierpień 2005 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

xmotyl masz racje ich NIE DA SIE PRZEGADAĆ;/ jak próbujesz kulturalnie powiedziec ze nie jestes zainteresowany to oni jeszcze bardziej staraja sie przekonac dla mnie to jest sekta a jak wiadomo sekty sa jakie sa robia ludziom wode z mózgu;/
btw szczytem wszystkiego było dla mnie jak dwudziestoparoletni jehowiec po kilkunastu próbach przekonania mojej matki do wstapienia do tej sekty w koncu powiedział jej ze jest "ciemna" i zaczał najezdzac na papieża ;/ dobrze ze mnie przy tym nie było bo bym mu chyba nogi z dupy powyrywał;/ dla nich licza sie tylka ich racje i poglady a wyznawców innych religii traktuja jako osoby o wiele gorsze
jednym słowem nie chce miec z nimi nic wspolnego najgorsze jest to ze robia takim młodym ludziom wode z mózgu...

xmotyl
 Wysłana - 23 sierpień 2005 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

Znaczy, jezeli chodzi o to jak oni mnie traktowali, to nie moge narzekać. Bardzo mili,uprzejmi,kulturalni. Nie wiem, pewnie ulegloby to zmianie gdybym nie dal sie przekonać,a tak liczyli pewnie ze mnie w to wciagna. Balem sie tez ciagnac to dalej,bo gdybym sie im stawial i byl dlugo z ta dziewczyna, pojawiloby sie cos wiekszego miedzy nami, to ona postawilaby mi warunek,ze jesli nie wejde w ich wiare to ode mnie odejdzie. Troche zonka bym mial. Mam żal do jej rodziców,ze jak sami przechodzili na tatma wiare 2 lata temu to wciagneli tez w nia i dzieci. Wydaje mi się,ze takie decycje nalezalo by podejmowac jak już sie jest pełnoletnim.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16