FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14544 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ??"   

Adamszki
 Wysłana - 2 luty 2009 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

Czlowiek sie boi tego , czego nie zna

Pozdrawiam
Władysław Bartoszewicz

DaftFan
 Wysłana - 3 luty 2009 00:01      [zgłoszenie naruszenia]

P.S. A co do sekty - ŚJ zostali wcześniej uznani w Polsce jako Związek Religijny niż Katolicyzm więc nie opowiadajcie banialuk jakichś. Nie wiem czy wiecie jak powstał katolicyzm, poczytajcie trochę tekstów historycznych to się dowiecie że utworzyli go ludzie znudzeni właśnie głoszeniem jak Jezus więc na dobrą sprawę to katolicyzm jest odłamem. Aha i sekta musi mieć jakiegoś przywódcę i musi w niej być kult tej jednostki w przypadku ŚJ czegoś takiego nie ma.

Zmieniony przez - DaftFan w dniu 2009-02-03 00:02:23

Adamszki
 Wysłana - 3 luty 2009 00:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ludzie malo wiedza o swiadkach jehowy , wogole o innych wyznaniach , a potem powstaja takie legendy ze swiece itp.

Pozdrawiam
Władysław Bartoszewicz

DaftFan
 Wysłana - 3 luty 2009 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie. Wydaje mi się że jak się o kimś coś mówi to powinno się mówić z własnych doświadczeń, a nie "słyszałem że oni to... powiedział mi tak wujek/ciocia/brat/pleban". To takie nie fajne dość jest. A apropos tego czy są mili czy nie, to niektórzy są mili inni nie są każdy jest inny i tak jest chyba w każdym wyznaniu.

MyszkaIzzi
 Wysłana - 8 luty 2009 23:58      [zgłoszenie naruszenia]

Jak się na to natknęłam to chyba w szok się wbiłam.Mój chłopak jest Katolikiem a ja jestem ze Światków Jehowy i jestem z nim już prawie rok. Jest nam bardzo dobrze razem, czasem rozmawiamy o tym co będzie kiedyś "jeśli nadal będziemy razem" wiemy, że będzie ciężko ale razem sobie powiedzieliśmy, że nie chcemy się stracić tylko dlatego, że mamy inną wiarę. Bywa ciężko, ale myślę że prawdziwa miłość jest tego warta i że kiedyś jak będzie ślub,dzieci itp na pewno będziemy starać się iść na kompromis żeby było obojgu dobrze.

Nie uważałeś jak robisz, to teraz rób jak uważasz.

Jestem nie poprawna ;D

dazzle
 Wysłana - 9 luty 2009 01:00      [zgłoszenie naruszenia]

MyszkaIzzi: a ja jestem ze Światków Jehowy

ee, coś chyba nie tak z tobą, skoro rok jesteś Świadkiem Jehowy i nawet nie wiesz, jak to napisać..

DaftFan, Adamszki - nareszcie ktoś napisał coś konkretnego w tym temacie. BRAWO ! Ja jestem dwa lata ze Świadkiem Jehowy i świetnie się dogadujemy. Mamy wspólne plany na przyszłość. Trochę się jej obawiam, ale wiem, że damy sobie radę.
o dzieciach czy ślubie już rozmawialiśmy i jesteśmy co do tego zgodni.
Nienawidzę ludzi, którzy wypowiadają się bogato na temat, o którym nie mają ZIELONEGO pojęcia. A xmotyl powinien się wstydzić, że czyta te bzdury i jeszcze za nie dziękuje. Żałosny jesteś koleś..

Zmieniony przez - dazzle w dniu 2009-02-09 01:07:14

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 9 luty 2009 09:50      [zgłoszenie naruszenia]

Więc najlepsze co można zrobić to szczerze porozmawiać z kochaną osobą i wybrać która religia jest prawdziwsza.

nie ma czegos takiego jak "prawdziwsza religia" sam wydzwiek tego okreslenia jest smieszny.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

annihilus
 Wysłana - 9 luty 2009 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

jak dziewczyna jest zagorzała/fanatyczna w stosunku do swojej religii to jak dla mnie nie ma sensu

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2009-02-09 12:17:03

kaflowybr
 Wysłana - 10 luty 2009 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

a nie lepiej z nią porozmawiać o tym> jeśli jest zagorzałą wierną i ty również to w pewnym momencie mogą wyjsc jakies dziwne akcje i to nie uniknione jest ;( chyba ze chcesz być z nią tak na jakis czas, nie zakładając powstania rodziny, dzieci itp. może będę beznadziejny ale mnie odpychało by samo to ze ona Jehowa, dla mnie nie zrozumiale sa ich pewne wierzenia i ogolnie wychodze z zalozenia ze ludzie którzy w to wierzą są zacofani zdrowo. Sorry ale taka prawda

DaftFan
 Wysłana - 11 luty 2009 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

kaflowybr: Jedni chcą iść z duchem czasu, a inni wolą być konserwatywni. I powinni mieć do tego prawo.

Klejcun: Chodziło mi o to że każdy czego innego oczekuje od religii. Dla jednych Hare Krishna ma to coś, dla innych w ŚJ jest to coś, a jeszcze inni wogle wbijają w religię. I żeby rozważyli to w swoim przypadku:P
Drugim znaczeniem tej wypowiedzi że każda religia powinna mieć jakieś podstawy [swoich nauk],np. ja osobiście nie wiem czemu w katolicyzmie jest trójca skoro w Biblii nie ma o niej mowy. Jak czytałem o tym to jakiś sobór to ustalił. I to jest dla mnie pewna oznaka braku prawdziwości. Ale to moje zdanie :]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16