FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14550 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ??"   

lukaszr87
 Wysłana - 11 luty 2009 01:56      [zgłoszenie naruszenia]

WSZYSTKIE religie to paliwo napedzajace machine wojenna :)

Cholera przez was kabelki mi sie odlaczyly... Jihad! :)

Nie jestem leniwy! Mam zawyżone wymagania motywacyjne

dazzle
 Wysłana - 11 luty 2009 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

kaflowybr: Sorry ale taka prawda

gówno prawda. ile tak naprawdę wiesz o tym wyznaniu?

Aquamarine
 Wysłana - 11 luty 2009 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

czepiacie się wszyscy. jak ludzie się naprawdę kochają to religia ma gówno do gadania. zawsze można zmienić wiarę jak coś

Chcesz spytać o moje emocje?
Zostały w drugich spodniach.

maskotka19
 Wysłana - 12 luty 2009 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

każdy kto został wychowany przez rodziców w jakims duchu martwi się jak będzie go potem odbierać jego otoczenie jeśli złaczy się z innowiercą

Artek90
 Wysłana - 20 luty 2009 14:44      [zgłoszenie naruszenia]

mialem kiedys kumpla w klasie co jesgo matka jest swiadkiem jechowym a stary normalnie katolikiem. i skończyło się na tym ze sie rozeszli.... on ja nawala patelnia po głowie i pil a ona kradła mu jedzenie z lodówki... no jaja były... dzieci juz same nie wiedzialy w co wiezyc.... jak dla mnie to oni żydami byli xD

"LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING"

"NO Pain NO Gain"

magdajulia
 Wysłana - 27 maj 2010 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

witam, powiem szczerze, że zawsze się obawiałam takiego związku - dopóki... sama nie związałam się z SJ :) mimo różnic religijnych nie mamy żadnych problemów z porozumieniem się i życiem razem. żadne z nas nie ma zamiaru zmieniać wyznania. nikt też z otoczenia SJ nie ma żadnego wpływu na to czy będziemy razem czy nie...także życzę powodzenia wszystkim "skomplikowanym" parom

Zmieniony przez - magdajulia w dniu 2010-05-27 13:33:25

ShogunBAN
 Wysłana - 28 maj 2010 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

^ a jak byscie mieli dzieci to beda katolikami czy z kociej wiary?

od wszystkiego sie oderwij, zostaw nerwy....

wicius
 Wysłana - 29 maj 2010 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

1) archeologia stosowana

2) Madzia, a powiedz szczerze, jak długo jesteś w związku? Zwykle na początku nie widzi się (lub nie chce się widzieć) wad drugiej strony. Zwłaszcza, że wiele osób potrafi ukrywać prawdziwe ja przed drugą osobą (ponoć po to, żeby kochał, szkoda, że jak wyjdzie prawda to tylko gorzej, bo uczucie już jest).

3) kociarze mają jako główną zasadę swojej wiary tzw. "głoszenie", czyli nawracanie "niewiernych" (zwłaszcza katolików ale o słabej wierze) na swoją jedynie słuszną sek... religię.
Wiadomo, że miłość dużo potrafi, ale pamiętaj, że jeśli coś mówią, to dziesięć razy już przemyśleli co powiedzieć.
Opierają swoje głoszenie na tym, że uczniowie Jezusa też na początku chodzili do ludzi i głosili dobrą nowinę. Zapominają jedynie wspomnieć, że uczniowie Jezusa NIE stosowali socjotechniki i manipulacji...

Może ty wypjerdolisz do Palestyny, tu jest POLSKA tu się czci POLSKICH BOGÓW a nie ŻYDOWSKICH .
Stawiaj sobie krzyże na Golgocie zdrajco, żydowski sekciarzu
my tutaj wierzymy w Światowida, Peruna i Swaroga, a nie w tego twojego Yahwe obrzezanego. %)
//by kukułek

Fresja
 Wysłana - 29 maj 2010 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

pojawią się dzieci, pojawi się poważne życie, a nie chodzenie za rączki i na spacerki.
Nie pójdziesz do kościoła w białej sukience, może urodzisz dzieci i jak je będziesz wychowywać? W jakiej wierze? Dzieci nie dostaną prezentu na urodziny bo oni ich nie obchodzą, a święta będziesz mieć bez mikołaja, choinki i Bożego Narodzenia.

Twój facet będzie chodził z biblią po domach, ja bym się ze wstydu spaliła, bo zawsze jak im otwieram drzwi to mi się z nich śmiać chce. Zniosłabym wiele rzeczy, ale nie to, że mój facet jest po***any i uczestniczy w jakichś zborach, a dziecku chce nadać imię Samuel, albo jakieś tak popularne u nich Natan, bo ważne aby było z biblii.

Każda forma przesdnej wiary jest dla mnie chora, nie przepadam za fanatykami katolicyzmu, ale jakby mi koleś powiedział że jest świadkiem Jehowy to bym rzuciła bez zastanawiania. Nie mogłabym być z kimś kto wierzy w coś co dla mnie jest głupie.

paznokciami wbijam się głęboko...

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 29 maj 2010 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

W wieku nastu lat taki związek ma rację bytu o ile żadne z was nie ma jakiś odchyłów radykalnych.
\
Co innego gdy chce się założyć rodzinę. Wtedy już są problemy ze ślubem czy decyzją w jakiej wierze wychowacie dzieci. Z czego wiem to żaden SJ nie zgodzi się na katolicki ślub i chrzest dziecka.
I trzeba być tego świadomym.
Inna sprawa że na pewno rodzina SJ nie będzie korzystanie patrzyła na jakiego związek z "niewierzącą".

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16