FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14548 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ??"   

xmotyl
 Wysłana - 25 maj 2005 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

Majma dobrze mówi.... Minius napisz proszę cos wiecej na temat waszego zwiazku. Chodzi mi głownie o reakcje rodziców jak się dowiedzieli, jak sa nastawiani do was znajomi, jak myślice o przyszłosci. Któreś z was będzie zmieniać poźniej wiarę czy będziecie żyć tak, ze każde wierzy w swoje?

kurcze, no ciężka sprawa. Zależy mi na niej, ja jej tez nie jestem obojętny(widzę to) a jednak mam dylemat
ehhh moj dziadek mawiał....... nie miała baba problemu, kupila se gęsi

Jeśli kogoś gdzieś w moim poście uraziłem to przepraszam. Zrobiłem to nieświadomie poniewaz dzisiaj był Dog in the Fog i to nie jeden

Świat należy do młodzieży.... Stary robi, młody leży :D

amebowiec
 Wysłana - 25 maj 2005 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

ja tylko przypomne, ze u ludzi tego wyznania jest zabronione dokonywanie transfuzji krwi. Jezeli u niej lub u waszego dziecka(no bo o tym tez myslisz;)), odpukac, bedzie potrzebna transfuzja to pewnie sie nie zgodzi. W panstwowym szpitalu, jesli chodzi o dziecko to rozdicom odbiera sie na czas operaji prawo do opieki. Ale swiadkowie maja wsrod swoich tez lekarzy, ktorzy lamiac przysiege hipokratesa prawdopodobnie dopusciliby do smierci nawet kogos z rodziny... pamietaj o tym...

minius
 Wysłana - 25 maj 2005 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

juz ci mowie :) rodzice od poczatku bez problemowo to przyjmowali , jakos nie bylo to dla nich problemem. a co do przyszlosci to ja nie zamierzam zmieniac wyznania ,on tez, wiec jakbysmy powaznie wiazali ze soba przyszlosc to trzeba to bedzie jakos pogodzic:) ogolnie jest ok i nie mamy konfliktow w tym aspekcie :D hehe .wiec radze ci naprawde sprobuj :]ale moj chlopak nie jest bardzo "religijny" bo piszecie tu o jakis zakazach czy regulach itp. a nie zauwazam zeby sie czyms takim przejmowal.w sumie wszystko zalezy od danej osoby i jej poczucia religijnego:)))

polu
 Wysłana - 25 maj 2005 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

wasz związek wg. mnie byłby trudnym związkiem
nie wierze żeby takie coś mogło długo przetrwać

minius
 Wysłana - 26 maj 2005 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

polu moj zwiazek juz trwa ponad 2 lata:D i nie jest trudnym zwiazkiem :D:D

xmotyl
 Wysłana - 26 maj 2005 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście, że będę próbował. Za dużo trudu mnie kosztowało dojście do tego etapu w którym teraz jestem i napewno nie odpuszcze. Co do "religijności" to nie wiem jeszcze jak to z nią jest. Za krótko się znamy i nie potrafię na ten temat czegos konkretnego powiedzieć. No ale w sumie to tak: ona ani nie przeklina, nie pali, nie pije, nie imprezuje(tak nakazuje ich wiara)i tutaj mogłoby się wydawać, że straszna z niej nudziara. Ale tak nie jest bo mamy podobne poczucie humoru i zawsze któreś cos wymyśli.nie siedzimy w domu,zawsze gdzieś wychodzimy.W sumie to najbardziej mi odpowiada pod względem usposobienia i intelektu. Mimo iż jest bardzo młodziutka,ale jest dojrzała emocjonalnie. Szukałem takiej dziewczyny bo dość mam rozwrzeszczanych, rzucających mięsem pustych lalek, z którymi najszybiciej można pogadac o jej koleżankach,albo o ostatnim balecie. Które nie liczą się z uczuciami, traktujac facetów jak towar a my nie gesi i swój honor mamy ajak !!
Dobra, juz mniejsza o to .........

ja mam poprostu niepokoj wewnętrzny,bo boję się o to jak może wygladać nasze życie za kilka lat. Jakie staną przed nami problemy. właśnie dlatego założyłem ten post,bo nie znam osoby potrafiacej wypowiedzieć się w tej sprawie obiektywnie z która mogłbym o tym pogadać. Kurcze...... fajnie że jestescie
. Normalnie po SoGu wszyscy dostaniecie bo już troche mi Wasze wypowiedzi pomogly. Dzięki

Świat należy do młodzieży.... Stary robi, młody leży :D

Majma
 Wysłana - 26 maj 2005 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

problemy napewno będą i to nie małe. Nie znam wiary świadków jechowych, ale z tego co piszą ludzie to przyszlosc bedzie dla was trudna. Odbiegając w przyszłość... jeśli będziecie mieli dziecko to co wtedy?w jakiej religii bedziecie je wychowywac?

szczerze mówiąc to ja bym się chyba na taki związek nie potrafił zdecydować. Myśle, że w rodzinie mogłyby być jakieś uwagi, ktoś tam by sie zawsze krzywo spojrzal, co w konsekwencji mogłoby doprowadzić do jakichś konfliktów...a ja bardzo cenie sobie rodzinę. No i te problemy z załatwianiem wielu spraw...

POZDRAWIAM

insomaniak
 Wysłana - 26 maj 2005 12:02      [zgłoszenie naruszenia]

co bysmy nie powiedzieli i tak liczy sie to w jaki sposob ona podchodzi do swojej wiary. polowa mojej rodziny to swiadkowie Jehowy (moja matka tez nim byla ale z czasem zmienila wiare na Katolicyzm) i moje siostry (jedna 18 lat druga 20) nic sobie nie robia z tych zasad. rodzice na poczatku pilnowali ze ma byc codziennie modlitwa, maja byc przygotowane do tych calych zebran (zebrania wygladaja rzeczywiscie jakby prowadzila je jakas sekta:) taki nastroj, swiece, wszyscy dookola stolu i kazdy po kolei cos czyta itd), mialy multum chlopakow nie wnikam co z nimi robily ale z ta mlodsza od dziecka duzo przebywalem i wiem ze swieta nie jest. dlatego nie wmawiajcie mu ze skoro jest Swiadkiem Jehowy beda problemy jezeli jestescie pelnoletni to rodzice moga wam naskoczyc.

Majma
 Wysłana - 26 maj 2005 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

jesli nie liczy sie dla Ciebie zdanie rodziców, utrzymanie z nimi dobrych stosunków to tez jest inna sprawa. Tu nie chodzi o zakazy/nakazy wydane przez rodziców. Tak, mogą naskoczyć, ale co potem?

POZDRAWIAM

nioonia
 Wysłana - 26 maj 2005 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

heh no tu nie ma co dystkutowac jesli sie pokochacie to to nie powinno byc przeszkoda...
to dziwne ze juz myslisz o slubie dzieciach itp. widac ze naprawde bardzo Ci na niej zalezy bo rzadko kiedy chlopak tak odwaznie mowi o tych sprawach generalnie to wy sie ich boicie
Swiadkowie Jehowi nie moga uprawiac seksu przed slubem ale katolicy tez nie wiec...? mysle ze wiekszosc mlodych mimo wszystko sie do tego nie stosuje

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16