FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14545 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ??"   

nioonia
 Wysłana - 29 maj 2005 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

Gralu
tylko tyle brak SLOW

Znawca -

Daer
 Wysłana - 30 maj 2005 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

Gralu, podaj cytaty jakieś, choć jeden, uzasadniajacych Twoje obelgi skierowane pod moim adresem.

28.Postanowiliśmy bowiem, Duch Święty i my, nie nakładać na was żadnego ciężaru oprócz tego, co konieczne.
29. Powstrzymajcie się od ofiar składanych bożkom, od krwi, od tego, co uduszone, i od nierządu. Dobrze uczynicie, jeżeli powstrzymacie się od tego. Bywajcie zdrowi!

14 Bo życie wszelkiego ciała jest we krwi jego - dlatego dałem nakaz synom Izraela: nie będziecie spożywać krwi żadnego ciała, bo życie wszelkiego ciała jest w jego krwi. Ktokolwiek by ją spożywał, zostanie wyłączony.

Ja tu nic nie widzę o nakazie zabijania własnych dzieci, o nieudzielaniu pomocy porzebującym, ani nawet o transfuzji krwi. Widzę tylko zakaz spożywania krwi, wynikający z zakazu obrzędów pogańskich. Nie wiem czy wiesz, ale transfuzja krwi nie polega na spożywaniu krwi, nie jest też pogańskim obrzędem.

O pomaganiu innym jest wiele fragmentów, poczytaj księgę, na którą się powołujesz, a znajdziesz. Choćby o Samarytaninie (Łk 10,30-37 -> zwłaszcza 36 i 37).

Nazwałem Cię "żałosnym", bo pokrzykujesz na innych, ubliżasz, atakujesz - co kiepsko łagodzisz słowami "bez urazy" i temu podobnymi. Pokazuję Ci, że się mylisz, tłumaczę, że źle interpretujesz Biblię, że źle interpretujesz słowa Religi, etc. Ty w odpowiedzi na to (zamiast albo przyznać mi rację albo za pomocą argumentów wykazać mi, że się mylę) zacząłeś pisać głupoty, mówić, że Twoje błędne opinie to fakty, że Twoja opinia to opinia Boga, i że ztym dyskutować nie można.
A potem jeszcze personalnie mnie atakujesz, ubliżasz mi i uwłaszczasz mojej inteligencji.
Więc muszę podtrzymać swoje zdanie - jesteś żałosnym krzykaczem.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Gralu
 Wysłana - 30 maj 2005 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

A co Ty myslales ze w biblii bedzie napisane "zakaz transwuzji" skoro jeszcze nie byla wtedy znana??!! SMIESZNE!!! To moze jeszcze zamiast o szanowaniu zdrowia powinno byc: nie bierz tablet, nie jaraj i koki tez nie bierz"??!!! HAHAHAHAHA!!!!! Intelekt?gdzie??

"...Siłe by zbudować niebo można znaleść w piekle..."52

[http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_%3A__-t186612.html] => moje zdjątka

Gralu
 Wysłana - 30 maj 2005 13:00     
 Usunięta przez Helevorn za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Daer
 Wysłana - 30 maj 2005 14:38     
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 30 maj 2005 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

To moze jeszcze zamiast o szanowaniu zdrowia powinno byc: nie bierz tablet, nie jaraj i koki tez nie bierz"??!!!

Jakbyś znał Pismo Święte byś wiedział, że o tym informacje można znaleźć, tj. o używkach. Niema tu znaczenia jakie używki, ważne, że o używkach jest. Już Ci dość dałem cytatów, których i tak nie rozumiesz, szukaj sobie sam.

Dalej - jak nie było wtedy transfuzji to jak możesz powołując się na Pismo twierdząc, iż wg Niego zakazana? Na podstawie Twoich bezpodstawnych interpretacji? Idź do dowolnego kościoła, spytaj o to dowolnego księdza, jeżeli Pisma nie rozumiesz, jeżeli moich wyjaśnień nie rozumiesz, to może duchowny Ci wyjaśni.

Za to o zabijaniu własnych dzieci, o odbieraniu szansy na życie nic nie ma na pewno A tekst o Izaaku świadczy tylko o Twej ignorancji.

Wymyśliłeś sobie, że Biblia nakazuje zabijać własne dzieci i bredzisz. Proszę, pokaż gdzie widzisz taki zapis. Wyjaśnij też może, czemu zakaz spożywania krwi z mięsem jest dla Ciebie tym samym co zakaz ratowanie życia.

Co do Religi - "powinno się unikać" to tyle, że nie powinno się stosować bez powodu, nagminnie i powszechnie. Trudno Ci to zrozumieć?
Jeśli to jedyny sposób uratowania życia to lepiej zabić? Ciekawe podejście. Tego też nie rozumiesz?

[http://www.ajwrb.org/polish/basic/what.html]
[watchtower.org.pl/ajwrb-forbidden.php]

Poczytaj nim się wypowiesz o Świadkach Jehowych. Nawet Oni nie gadają takich głupot jak Ty.

PS: Poprzedni post do wywalenia w sumie, zaśmieca forum Nikomu tu niepotrzebne utarczki słowne na poziomie Grala, trzeba arguemtnować, może się chłopak nauczy

Zmieniony przez - Daer w dniu 2005-05-30 17:29:43

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Gralu
 Wysłana - 30 maj 2005 18:51     
[zgłoszenie naruszenia]

Gralu
 Wysłana - 30 maj 2005 18:52     
[zgłoszenie naruszenia]

Gralu
 Wysłana - 30 maj 2005 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

Pozatym wg biblii to nie zabieranie szansy na zycie A JEJ DANIE W WYNIKU BEZWZGLEDNEGO POSLUSZENSTWA BOGU ciemniaczku.

Gralu
 Wysłana - 30 maj 2005 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

i jeszcze jedno-biblia nie zabrania "uzywek" tylko kaze sznowac zdrowie bo z uzywek najpopularniejszy byl wtedy alkochol i sam Jezus zamienial wode w wino!!!! Inaczej: Ja mam swoje zdanie - Ty swoje. Nie przekonales mnie- ja Ciebie. Mozemy potraktowac to dalej jako ostra wymiane zdan lub uznac ze mamy rozne i szanowac ta roznice bo mamy do niej prawo. Moze i ponioslo mnie niepotrzebnie-PRZEPRASZAM. Tylko juz nie prowokuj dalej bo nie chce dalej'tego" w tej formie ciagnac,ok??(zobaczymy) Pozdrawiam serdecznie. Do nastepnego...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16