FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14481 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ??"   

xmotyl
 Wysłana - 25 maj 2005 18:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Ostatnio poznałem wspaniałą dziewczynę. W sumie dobrze się z nia czuję, mamy wspólne tematy do rozmów i w ogóle wszystko jest piękne jak w bajce,ona również baaardzo mi się podoba i nawet już cos zaczęło iskrzyć(tak mi się wydaje ) No jest mały problem......... mianowicie ona jest Świadkiem Jehowy, a ja Katolikiem. Co o tym myślicie ?? jest sens ciągnąć to dalej ?? Zastanawiam sie jak mogłoby wyglądać nasze wspólne życie w przyszłości gdyby coś z tego wyszło. Może ktoś z Was zna przypadek takiego zwiazku i coś o tym napisze....... będę wdzięczny

Świat należy do młodzieży.... Stary robi, młody leży :D

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 25 maj 2005 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

Wg mnie to ona moze wierzyc w kota Filemona, a Ty w jajko na twardo.
Jesli dobrze Ci jest z nia to nie ma roznicy czy ona bedzie wierzyc w Jahwe (chyba sie tak odmienia) czy w "naszego" Boga, to i tak przeciez to samo tylko na innych zasadach.
Jedyna przeszkoda mozesz byc Ty (bo jestes jzu chyba pelnoletni), jesli sie jej nie wstydzisz i masz w dupie co powiedza sąsiadki typu czająca babka w oknie to musi byc dobrze. Wazne zebys Ty sie z nia dobrze czul i oczywiscie ona z Toba
Pozdrowka

Zmieniony przez - roberto 55 w dniu 2005-05-25 18:39:17

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

insomaniak
 Wysłana - 25 maj 2005 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

wasze wyznania procz tych tam religijnych bzdur(wybacz ale ja zbyt wierzacy nie jestem:)) typu zebrania, nie chodzenie do kosciola i to ze nie obchodzi swiat bozego narodzenia niczym sie nie roznia. dziewczyna jak dziewczyna nie jest z innej planety zeby robic z tego problem. jezeli sie sobie podobacie to lap sie za nie wymyslasz takie rzeczy:) a jak uda ci sie z nia ozenic to ktores z was zmieni wiare...tzn tak mi sie wydaje ze tak musi byc nie znam sie. pozdro

Anonim
 Wysłana - 25 maj 2005 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

to zalezy. Jezeli jest świadkiem Jehowy (czyli jest ochrzczona) to na pewno sie z tobą nie zwiąże gwarantuje ci to w 100% bo gdyby się z tobą związała to została by wykluczona. Natomiast jeżeli nie jest ochrzczona ale jest głosicielem (no widzisz mozesz z nią pogadać, czy jest ochrzczona i czy jest głosicielką) to też moze miec małe problemy ale niewielkie. Poza tym w religi świadków Jehowy nie mozliwy jest sex przed małżeństwem więc pamiętaj o tym

xmotyl
 Wysłana - 25 maj 2005 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

Przykład jaki podałeś troche mnie rozśmieszył dobre to było i wiem o co Ci biega. Nikt normalny nie będzie patrzył na to co powie obca baba,najwyżej może ja jeszcze wyzwac jak siedzi w tym oknie.To popieram. Wstydzic też nie mam się czego, bo jest bardzo atrakcyjna dziewczyną. Zdanie znajomych mnie nie obchodzi, bo jak będą stroic fochy, cos im się nie podobna to zawsze mozna zmianic znajomków. Problem jest bardziej poważny. Zastanawia mnie to co będzie jak to wypali? jak będzie wyglądało nasze wspólne życie. No wiecie ślub,dzieci itp. aha, pełnoletni juz jestem

xmotyl
 Wysłana - 25 maj 2005 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ona jest ochrzczona normalnie u nas, bo zmienili wiare jakieś 2 lata temu.wiem,że seks przed małzeński jest niedozwolony wg. ich wiary, no ale tym się nie przejmuję.

Anonim
 Wysłana - 25 maj 2005 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

hohohoohoho daleko mierzysz...; dzieci ślub itd Ktoś się musi zdecydować. Albo zostaniesz świadkiem a przynajmiej bedziesz udawał zainteresowanego i chodził z nia na zebrania bo bedziesz zainteresowany nią, albo ona zrezygnuje ale jeżeli jest ochrzczona to na 90% nie zrezygnuje i nawet nie bedziecie parą dopuki nie zostaniesz świadkiem.

Zmieniony przez - kloper w dniu 2005-05-25 18:55:18

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 25 maj 2005 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

Uuu to masz przerabane, "oni" miedzy soba tylko chcą sie chajtac. Ale zycze powodzenia

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 25 maj 2005 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko zależy jak bardzo ona jest za tą swoją wiarą, bo jeśli bardzo to pewnie jej rodzice i inni świadkowie będą przeciwni waszemu związkowi, chyba że Ty staniesz się świadkiem... a jeśli ona że tak powiem podchodzi do religii na luzie, to i sex przed małżenstwem moze byc i ślub cywilny, a tak wogóle świadkowie jehowy wg mnie to coś w stylu sekty gdyż swoją religie uważają za jedyną słuszną a inne są złe... aha i wcale nie są tacy święci gdzieś słyszałem że zajmują się odzyskiwaniem długów ( nie zawsze będąc miłymi Panami )...

pzdro

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

Anonim
SZPIEG
 Wysłana - 25 maj 2005 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

buhahahahahahah to źle słyszałes bardzo źle. Piepszysz takie głupoty jak kolesie w dopingu ( że np. ruska meta jest na mase a polska na rzeźbe). Zastanów się stary co piszesz, jeżeli jest ochrzczona to sex na 100% nie wchodzi w gre, nawet chodzenie za rączke, wierz mi wiem co mówie bo około 8 lat na zebrania chodziłem.

minner
SZPIEG
 Wysłana - 25 maj 2005 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

Taaa a mojego kumpla siostra która od dziecka jest w Jehowych, w wieku 21 lat olała wiare i zwiała z jakimś niemcem i teraz mieszka w niemczech i ma te całą wiare w d*****. Wszystko zależy od podejścia człowieka, jak sobie dasz mózg zlasować to może i patrzysz na nich jak na święte obrazy, ale ta ich cała religia to ściema...

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Związek z dziewczyną z innego wyznania... ma sens ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16