FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1573 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Związek z rozwódką 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Związek z rozwódką"   

hrubcios
 Wysłana - 14 marzec 2016 21:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema

Ja pindole, nie było mnie tu w 8===> czasu i jeszcze trochę Aż dziwie się, że tu znowu zajrzałem ale inso zawsze było dobrym miejscem na oczyszczenie głowy z różnych... więc.. jedziemy

Krótka charakterystyka:
Ja... 26 lat, 175cm wzrostu, do koksa mi daleko, po studiach, robota za klepacza kodu za najniższą krajową na umowie o pracę... pod stołem więcej ale mogłoby być jeszcze więcej.
Laska 27 lat, 175 cm wzrostu, z figury spoko, wszystko na miejscu (chociaż są gusta i guściki). Dziewczyna po studiach, pracę też ma i to raczej nie najgorszą (bankowość).

No i wszystko byłoby fajnie, gdyby nie rozwód po niecałych 3 latach od ślubu. Nie wiem jaki był powód ew. z czyjej winy, prawdy się pewnie nie dojdzie a fakty są jakie są. Dzieci z tego związku nie ma.

Spotkałem się z nią raz, przegadałem spotkanie jakbym znał się z nią od zawsze i nawet nie wiem kiedy minęło całe popołudnie. Dziewczyna sprawia wrażenie ogarniętej, ambitnej i ogólnie w porządku... celowo pogrubiłem sprawia wrażenie bo wiem ze to moja opinia na chwilę obecną która może się diametralnie zmienić z czasem.

Jestem Katolikiem, może nie jakimś zagorzale praktykującym ale mimo wszystko... biorąc pod uwagę jej kościelny (zakładam że taki brała)... stwarza to późniejsze problemy - szczerze powiedziawszy nawet nie do końca jestem świadomy jakie. Przez to też moja rodzina ma raczej nastawienie anty.

I tu przechodzimy do sedna sprawy - czy pchać się w taką relację ? Gdyby były dzieci - spasowałbym od razu... a takiej sytuacji jak opisana jeszcze nigdy nie miałem.

"Ze szmaty jedwabiu nie zrobisz" ;-)
"Jeżeli coś może się nie udać, to się nie uda."
Jeśli coś może pójść źle, to z pewnością pójdzie źle."
"Nie uda się nawet wtedy, gdy właściwie nie powinno się nie udać."

Znawca -

q2w
 Wysłana - 14 marzec 2016 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedz jej, ze nie mozesz wejsc w ten zzwiazek bo mamie sie to nie podoba.

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Specjalista -

hrubcios
 Wysłana - 14 marzec 2016 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

Tja, wiem jak to brzmi i wygląda... i to nie moja rodzina będzie żyć i dogadywać się (może nie do końca) z tą laską tylko ja.

Edit:
Jestem zaskoczony mala iloscia odpowiedzi... tych powaznych i mniej. Kiedys to bym tu dostal taki opyerdol ze glowa mala

Zmieniony przez - hrubcios w dniu 2016-03-15 08:30:16

Znawca -

Preskaler
 Wysłana - 15 marzec 2016 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

To może od końca. Dzieci nie ma i... może nie być w cale. To plus ale i minus. Nie wiem nad czym tu się zastanawiać? Poznać ją dokładniej bez głębszego zaangażowania i możliwie obiektywny pogląd mieć na sprawę. Jesli kobieta okaże się OK to sprawa prosta.
Czasem można znaleźć skarb i w popiołach.
Teraz KK daje rozwody. Znajomy miał podobny problem (nie tytle on co jego rodzice) Tyle, że tu było dziecko. Pobrali się i mają drugie (do pary) i jak na razie są szczęśliwi (4 lata).

INSOMNIA
 Wysłana - 16 marzec 2016 00:38      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładni j/wyżej
Młody jesteś, czas masz. Nie spiesz się z jakąś opcją ożenku, bo tak to rozkminiasz jakby to miało być - wchodzę w to, za miesiąc ślub, albo pasuje szukam innej.
Poznaj ją, zachowaj zdrowy dystans i zobaczysz sam czy z tej mąki może być chleb.

max-scifi
 Wysłana - 16 marzec 2016 05:06      [zgłoszenie naruszenia]

Mozesz sprobować. młoda kobita, jak ją bedziesz trzymał na smyczy to bedą z niej ludzie.

żart. ale rozwód nie znaczy nic. mowi o samym fakcie, a całą reszte tłumaczeń wymyślasz sobie sam. zupełnie niepotrzebnie.

hrubcios
 Wysłana - 16 marzec 2016 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

Przy ustawianiu się na kolejne spotkanie leci tekst w stylu "wymyśl coś fajnego" , "powiem inaczej... wymyśl coś oryginalnego"

Zmieniony przez - hrubcios w dniu 2016-03-16 18:03:57

Znawca -

q2w
 Wysłana - 16 marzec 2016 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

Do kosciola ja zabierz

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Specjalista -

runelord66
 Wysłana - 20 marzec 2016 03:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ruhales kiedys?

Specjalista -

Tex31
 Wysłana - 22 marzec 2016 17:09       [zgłoszenie naruszenia]

Co z tego że po rozwodzie? Każdy mial jakies zwiazki, ja byłem w 2 długich, dłuższych niz wiele małżenstw które juz nimi nie sa. To tylko papier, a życie życiem.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Związek z rozwódką

Warto przeczytać: Problem sercowy - trudno go opisać w jednym zdaniu | Partner od tańców. | Miłość a Wiara... | Dziewczyna woli coś innego ode mnie...? | co ze mna jest? | Jak porzucić kobietę. Artykuł | Program TV - kobiety "z ciężką ręką" w stosunku do swoich partnerów. | yhhh.... co o tym sadzicie?? | Poderwać dziewczyne, lecz jest maly problem. | podrywać czy czekać | Czego pragną faceci? | Olewana? nie mogę o nim zapomnieć. nie mogę spać, bo myślę </3 | Pomocy.Tak czy nie? | PREZENTY - ZMORA SWIAT!!!! | Jak ją przekonać ??? :/ | Kobieta która lubi mezczyzn :> | quattro | loli | galerianki | muzyka z filmu dracula | polish | Hyundai X224W | kolonko | kraina grzybów | pedofil na scenie | minecraft | bilirubina | wózki widłowe | malutki penis | fetysz stóp | dziennik praktyk fizjoterapia | gdy miałem 9 lat | julia kamińska ckm | nr vin | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.