FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1355 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Zwrot Kaski za Mandat 
[powiadom znajomego]    
Autor "Zwrot Kaski za Mandat"   

Blew_
 Wysłana - 3 luty 2014 18:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dzis poginałem busem z kumplem przez las i z przeciwka wyłonił się inny busior i wiedzac ze sie nie zmiescimy zjechalem maxymalnie na prawą strone ale zderzylismy sie lusterkami mi peklo dolne jemu dolne odpadlo calkowicie przekonany ze to Moja wina zadzwonil na Policje co mu osobiscie odradzalem, przyjechal Pan Policjant i ocenil ze wina lezy po obu stronach i chcial dac mandat w wysokosci 250 zeta od łepka(na nic sie zdaly tlumaczenia tego typa ze wina jest moja bo jechalem za szybko, odrazu kolesiowi sie odwidzialo taki kozak no ale za pozno bylo na odwolanie radiowozu wiec chcielismy przykombinowac zeby zmniejszyc ta kare, postanowilismy ze koles wezmie ten mandat na siebie zbierajac pkty i placac tą kase ale ja mu bede krewny 250 zeta, dal mi nr konta i kazal wplacic dziesiatego(dzien wyplaty) by zaplacil mandat, czy jesli nie oddam mu hajsu grozi mi cos za to ze strony prawnej?

mlkv
 Wysłana - 3 luty 2014 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

IMO nie.

Mandaty należy płacić osobiście, On co najwyżej może twierdzić że zobowiązałeś się pożyczyć Mu kwotę wystarczającą na pokrycie kosztów mandatu, powodzenia w Sądzie bez umowy.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

yusimo
 Wysłana - 3 luty 2014 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

Z prawnego pkt widzenia jak mlkv, z moralnego/ludzkiego sam wiesz...

"na serio-spalem z nia.
jeszcze zanim sie stala slawna.
Ja sie urodzilem w Czluchowie, ona w Przechlewie-to jest 10km oddalone. "
~Lipiński Wojownik, Lipiny

Blew_
 Wysłana - 3 luty 2014 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiscie zgadzam sie z Toba, tylko ze gosc zachowywal sie dosc impertynencko w stosunku do mojej osoby gdy ja podszedlem do tego luzno, nawet problemu do niego nie mialem gdyz uwazam ze nawet najlepszym kierowca zdazaja sie takie sytuacje. Koleszka przekonany o swoich racjach sam ukrecil na siebie bata dzwoniac po Policje a lusterko i tak by musial wymienic z wlasnej floty.

IwanIV
 Wysłana - 3 luty 2014 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

co się dziwisz? Za******.la kretyn, uszkadza mu lusterko. Ciesz się że w morde nie dostałeś. Zachowaj resztki godności i oddaj mu ten hajs

Zmieniony przez - IwanIV w dniu 2014-02-03 21:38:43

SteStifler
Policja
 Wysłana - 3 luty 2014 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

j/w - powinieneś oddać mu te pieniądze.

Noblesse oblige

Znawca -

Blew_
 Wysłana - 4 luty 2014 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

A kto powiedzial ze za******lalem? Jechalismy z podobna predkoscia, gdybym jechal - 5km/h to pobocze mialbym szersze? Dla tamtego kierowcy sluzne byloby gdybym zjechal do rowu bo on w przeciwienstwie do mnie nie zjechal na zasniezone pobocze "bo byl snieg" ciekawe czy by zatrzymal sie by pomoc - wątpie

Zachowalem sie jak najbardziej wporządku namawiajac go by kazdy kupil sobie po nowym lusterku i sie rozejsc,no ale uparl sie ze przyjedzie Policja i uznaja ze to moja wina bo mial bardziej zniszczone lusterko (????) Zlapal zdziwko jak dowiedzial sie ze dostanie mandat i ubezpieczenie tego nie pokrycje. Mi nawet przez chwile nie przyszlo na mysl zeby oddal mi chociaz 1zł za lusterko a on chialby zebym pokryl mu mandat i kupil to lustro.

funkadelic
 Wysłana - 4 luty 2014 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiscie zgadzam sie z Toba, tylko ze gosc zachowywal sie dosc impertynencko w stosunku do mojej osoby gdy ja podszedlem do tego luzno, nawet problemu do niego nie mialem gdyz uwazam ze nawet najlepszym kierowca zdazaja sie takie sytuacje.

Impertynencko?Facet wziął na siebie mandat i punkty a Ty jeszcze sapiesz bo zabrakło mu luzu?
Jak to pisał ktoś na inso "Ludzie dlaczego jesteście takim gównem?"

krisek1337
 Wysłana - 4 luty 2014 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

olej sprawę, chyba że masz za dużo pieniędzy :D

rss20
 Wysłana - 4 luty 2014 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

spotkalo sie dwoch pajacow i tyle.

jeden zarozumialy nie chcial isc na ugode, drugi przypał zgodził się na pewne ustalenia a teraz probuje sie wymigac.
obaj siebie warci

Brylant82
 Wysłana - 4 luty 2014 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

Są w życiu sytuacje, że trzeba mieć honor i wywiązywać się z rzeczy, na które się świadomie godzisz. Bo w tym momencie zachowujesz się jak mala pisdeczka, dla której ważniejsze jest "przyoszczędzenie" paru zł i wychvjanie kolesia na drobne od własnego honoru...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Zwrot Kaski za Mandat

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Sposób na gołębiarza ! | Czy można sobie wybrać więzienie? | niepodsemplowana gwarancja | pytanie o rozwód | netherland cos tam - jak sie dokladnie nazywa? | Umowa kupna/sprzedaży - samochód | koszt przepisania ziemi | Przegapienie terminu zapłaty składki OC | Z czego zwolniona jest nowo powstała firma ? | Szybkie pytanie-karany członek rodziny a aplikacja | Nowe przestępstwo wkrótce w kodeksie karnym | Darmowe konto w banku | kurator sadowy. | płatność przy odbiorze | kraddziez? | straż gminna i mandat | halówki | yohambine | rozmowa kwalifikacyjna | bodygroom | jablczynska | pochwa | mandat pkp | prittle little liars | wbw | kocurek | valjean | tematy prezentacji multimedialnej | dania | preeminent | playman | koszulki | książkiewicz | książkiewicz weronika | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.