FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6399 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Humor
-> Zgłoś Zły Post <- 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "-> Zgłoś Zły Post <-"   

Banan
ADMINISTRATOR
 Wysłana - 17 maj 2009 16:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
jako osoba odpowiedzialna na forum za utrzymywanie ładu i porządku mam do Was wszystkich ogromną prośbę:

jeżeli zauważysz na forum treść rażąco łamiącą prawo RP (zdjęcie, film, tekst, itd - obędzie się bez przykładów) ,a takowa treść została niedostrzeżona przez moderatora/moderatorów działu, w którym się znalazła, proszę kliknij w 'zgłoszenie' złamania regulaminu, informując o tym administrację forum

Zgłoszenie naruszenia regulaminu (odnośnie całego tematu)

Zgłoszenie (odnośnie danego posta)

Z góry dziękuję.

ps. za robienie sobie jaj - stosowna nagroda (zresztą informacja o tym zawarta jest w treści przy wysyłaniu zgłoszenia)

Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-05-17 16:26:51

prosty chłopak

%-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

-> Zgłoś Zły Post <-

Warto przeczytać: KRETIK!! mściwy idiota! | Mail od kumpla z Bostonu (USA) | Telefon do Polski | Podrywaczki | Image Puzzle | kto mi pomoże w aresztowaniu | Zagadka.. | rozbrajająca dezinteligencja :] | trzy problemy turkow .... | Takie tam%-) | Fotka.pl | Na temat przesiadania sie w tramwaju | Flimik ze znanego dowcipu(eng.) | Kontrola Legalności Pracy | Zdjecia którcych na pewno nie było i inne... | Super Zagadki | romantyczny nastrój | riannon | last fm | cieślak | szkolna twórczość | wino | agus fotkapl | bieganie | xif | blogi | anna jantar marzenie | język miłości w literaturze | maniek112 | podrywacze | logo | weronika książkiewicz | sylwest | masa makowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.