FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2039 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
"Łokieć tenisisty"? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor ""Łokieć tenisisty"?"   

the_glide
 Wysłana - 5 sierpień 2011 08:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Boli mnie łokieć (nie wiem, czy staw, mięsień raczej nie).
- jak zginam rękę - nie boli ;
- jak wykonuje ruchy rotacyjne łokcie- w sumie tez nie boli ;
- mało tego , jak z ciekawości spróbowałem robić pompki - też nie boli.

Boli tylko w specyficznej sytuacji:

- wyprostowuję rękę i zaciskam pięść - wówczas czuje dość mocny ból w okolicach łokcia - kojarze to ze stawem - ale pewności nie mam - n a pewno to nie jest mięsień, bo uciskając , bólu mięśni nie lokalizuję.
- najbardziej boli , gdy mam właśnie mocno zaciśnieta pięść - i zginam rękę w łokciu - szczególnie, gdy ręka zgięta jest maksymalnie, a ja zacisnę pięść bardzo mocno - bardzo zaboli wtedy - gdy rozluśniam ścisk - ból momentalnie odpuszcza i gdy zginam rękę - wcale nie boli.

Gdy ćwiczyłem z ciężarami - nic nie bolało. Od około 3 miechów nie ćwiczę, bardziej bieganie/rower. Miesiąc temu sporo siatki (głównie serwis+ ścinanie) - wówczas też nie bolało, choć czasem jak podnosiłem piłke jedna dłonią i mocno ją sciskałem - coś zabolało , jakby mięśnie/ ścięgna. Boli od około 3 tyg. 2 razy dzienne smarowanie łokcia ketonalem + rozgrzewanie poduszką elektryczną - nie pomogło. Chciałbym zacząć znów ćwiczyć z cięzarami, ale niestety ćwiczenia np na biceps odpadają na starcie.

Boli gdzies tu:

Co radzicie?

Ps. Żeby nie było - nie trzepie

Zmieniony przez - the_glide w dniu 2011-08-05 08:49:07

siwko
 Wysłana - 5 sierpień 2011 09:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ps. Żeby nie było - nie trzepie

a powinienes

Administratorem danych osobowych jest: SFD Spółka Akcyjna, ul. Głogowska 23C, 45-315 Opole

ergoprox
 Wysłana - 5 sierpień 2011 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym zrobił badanie usg

the_glide
 Wysłana - 5 sierpień 2011 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

Czekam na diagnozę kogoś kto miał podobne dolegliwości i oczywiście lekarzy forumowych

jeronimooo
J.B.
 Wysłana - 5 sierpień 2011 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

a jaki to rodzaj bólu ? ostry? kujący?
zaczęło boleć nagle, czy stopniowo?

QbaV
 Wysłana - 5 sierpień 2011 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym zrobił badanie usg
Raczej gówno na nim zobaczysz.

Do lekarza i proś o rtg/skierowanie do ortopedy.

Ekspert -

ergoprox
 Wysłana - 5 sierpień 2011 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

No nie wiem, jeśli to jest coś z tkanką miękką to raczej usg byłoby tu wskazane

the_glide
 Wysłana - 6 sierpień 2011 08:46      [zgłoszenie naruszenia]

Qbav, a rtg pokaze jesli to łokieć tenisisty...? Czy myslisz, ze to cos innego moze byc...?

Merlin666
 Wysłana - 6 sierpień 2011 11:46       [zgłoszenie naruszenia]

Przychodzi facet do lekarza:
- panie doktorze strasznie mnie boli łokieć.
Doktor kazał dać do analizy mocz..
Więc facet dał trochę moczu żony, trochę córki, trochę oleju samochodowego i trochę swojego moczu...
Na następny dzień przychodzi do lekarza a lekarz nie wiele myśląc powiedział:
- córka w ciąży, żona ma kochanka, olej samochodowy do wymiany, a jak pan będzie konia w wannie trzepał to wiadomo że pana łokieć boli..

Moja głowa pełna jest
Bzdurnych haseł oraz wzniosłych tez
Co mam robić z głową moją
Która nie chce myśleć według wzoru

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

"Łokieć tenisisty"?

Warto przeczytać: Szpitale -- regionalizacja | Krawiące dziąsła | bol glowy po przebudzeniu | Dobry psycholog | Co to może być? | Pekanie szkliwa | Chlamydia pneumoniae | Ciągle mam katar | Źle dobrana moc w okularach | PUCHAR DONA 02.03.10 | nieprzyjemny zapach moczu | dziwne dźwięki, bulgotanie i "przelewanie w brzuchu"? | Zebra | dzwine bole głowy | Materac Rehabilitacyjny Enablo mm239 | POCĄCE DŁONIE | Shannen Doherty | vauxhall | mb1100 katalog | handel organami | fabryka krowa | kazirodztwo | potracenie pieszgo | kawały o żydach | malutkie stare monety | jak zmyc biley | call | rzucić | ZDJECIA DZIEWCZYN | pasjonat | przedawnienie niemcy | muzyka trening | zdjęcie kleo | winny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.