FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7391 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
"Żadna mnie nie chce" 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
poleciałabym na 1 %-) 
poleciałabym na 2 %-) 
poleciałabym na 3 %-) 
poleciałabym na 4 %-) 
jestem facet/sprawdzam wyniki ;( 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor ""Żadna mnie nie chce""   

bf_stan
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 15:00    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Obejrzyjcie sobie bo fajny odcinek:

1 gosciu jak dla mnie zalosny, powinien byc przestroga dla wszystkich facetow, wiersz powala na ziemie, szczegolnie poczatek "byłaś kimś kogo bardzo pragnEłem"

w 6 minucie wychodzi troche natura kobiet ktore same dobrze nie wiedza czego chca "chcemy misia, tylko nie za duzego"

2 gosciu ten komandos, ale tego mi troche szkoda bo nawet w porzadku jest, poczciwina, tylko za duzo w domu klepie przy nagich aktorkach ideal kobiety - salma hayek

3 gosciu to widac ze sukcesu nie odniesie, jak dla mnie gosciu to jest makabra, koniec swiata. Toz to bez rozmowy widac nawet czemu na niego laski nie leca. Cos z nim nie tak, moze ma cos z glowa. W dodatku rzuca na ludzi uroki.

4 kolunio straszny pozer, ****owe zarciki, zamiast zaczac jesc to placze w TV. Poza tym widac ze jakis tepy bo nic do niego nie dociera, **** z przemyslen, zakuty leb.
Potem sie odzywa ten niebieski kolo z widowni z tekstem "poszlem do lekarza" OMFG!
Potem ta blerwa kolo niego sciemnia ze kobiety patrza na wnetrze a twarz sie nie liczy (trzymajcie mnie!)

Pozniej pojazd tej psycholog z tymi zabami, dobry tekst

5 facet troche trudna sprawa, w sumie tylko jego i goscia nr 2 mi bylo szkoda.

i na koniec pytanie "czego pan uwaza ze kobiety chca od razu seksu i dzieci"?
jak dla mnie pytanie nie na miejscu ze strony kobiety, ale to tylko moje zdanie ze glownym priorytetem wiekszosci kobiet jest dziecko, to wynika z instynktu macierzynskiego i dlatego mozna to zrozumiec ze po urodzeniu 90% milosci przechodzi na synka a maz idzie w odstawke, choc to latwy moment dla facetow na pewno nie jest. W zwiazku z czym uwazam ze wiekszosc kobiety by zrezygnowala niestety i odrzucila takiego faceta, moze nie od razu bo troche nie wypada, ale jednak...

obejrzyjcie bo to zyciowy odcinek jest

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

110rumba
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

Sylwunia jest życiowa a nie jacyś poryci chłopcy co mają problemy z erekcją

ja tam nie współczuje, nie umie rwać ani przytrzymać nie będzie ruchał, jak się nie nauczy to będzie całe życie brudził gazety i spuszczał się do skarpetki.
ten 1 jak wyszedł i zaczął się jąkać to stwierdziłem żę ja w rozmowach w toku wypadłem pierwszorzędnie

wiersz r0x

Zmieniony przez - 110rumba w dniu 2008-09-08 15:21:45

chce Cię ostrzec nie wyważaj drzwi otwartych na oścież

_zwierzu_
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

110rumba nie kazdy jest taki alvaro ruchaczo lovelas jak ty.

a typy to porazka troche, po co publicznie tak sie zalic w telewizji? mysla ze jak pojda do tv to cos zmieni?

:-> :-D

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

Obejrzałem trochę, jestem facetem.

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-09-08 15:29:00

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

gekaes
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

ten czwarty " no byla silownia suplementy odzywki no i nie powiem przytylem te 2-3 kg"

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

a mi transwer obniżyli i nie poogladam

Ekspert -

MarvBoy
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

narazie obejrzałem 3 minuty 1rwszego i płacze ze śmiechu srogie to

Ekspert -

110rumba
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

_zwierzu_ za to ze mnie nie jest taki zwierz jak z Ciebie

nie no dla mnie takie wiesz hmmm publiczne żalenie się jest dla mamusi i siostry Sylwuni. ten pierwszy typ, jasne słodki jak miód można być, ale od nadmiaru słodyczy też się porzygać można prawda czy fałsz ? jak on tego teraz nie zakapował to musi mieć ciężki klimat.
poza tym wyrażam swoją opinię, dla mnie tacy "mężczyźni" są żałośni.

Zmieniony przez - 110rumba w dniu 2008-09-08 16:31:00

chce Cię ostrzec nie wyważaj drzwi otwartych na oścież

_zwierzu_
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

_zwierzu_ za to ze mnie nie jest taki zwierz jak z Ciebie

o to mi chodzilo, zeby jeden byl w czyms dobry, drugi musi byc gorszy Ty masz rwanie w genach zapisane poprostu . niektorzy tak maja :) w sumie to niektorzy sa tez zayebisci we wszystkim, a niektorzy beznadziejni we wszystkim hehe taki juz nasz los. (na pocieszenie dla facetow: panny tez dziela sie na brzydkie i ladne, a te brzydkie czesto tez maja cholerne kompleksy przez ladniejsze kolezanki hehe)

goscie to troche porazka, owszem, ale naprawde W HVJ facetow ma podobny problem co oni, poprostu brak umiejetnosci rwania/podrywania i obcowania z kobietami badz jakis taki niefart do nich, ze jak juz sie jakas trafi to brzydka albo cos innego sie znajdzie nie tak, tylko tak glosno o tym nie rozpowiadaja, a juz napewno nie ida z tym do tv

niektorzy z tego nic nie robia, niektorzy sie tym przejmuja, niektorzy sie zalamuja i wieszaja, a niektorzy zajmuja sie czyms w zyciu zeby nie myslec o tej "pustce".

trzeba jednak wierzyc ze bedzie dobrze, chociazby z tego wzgledu ze wiecej jest kobiet na swiecie niz facetow.

ok koniec moich rozmyslan

jasne słodki jak miód można być, ale od nadmiaru słodyczy też się porzygać można prawda czy fałsz

to akurat sie odkrywa w bardzo wczesnym wieku, i skoro koles w wieku 23 lat nadal tego nie kapuje to serio jest jakis hmm przykry.

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2008-09-08 17:11:04

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2008-09-08 17:17:29

:-> :-D

esik
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Pani z 2:18 pierwszy filmik... powzdychałbym do niej A ten odcinek widziałem - ogólnie to -> Najbardziej podobał mi się wiersz biały w wykonaniu tego pierwszego pana

e: 1szy filmik - 'Ja ci radze, zebyś ty nie był taki miekki, NO NIE'

Zmieniony przez - esik w dniu 2008-09-08 17:31:17

"Czytajcie Eulera, czytajcie go - jest mistrzem nas wszystkich."
- Pierre Simon de Laplace

Znawca -

TeGej
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

żem stwierdził nie bende robił nic bo mi nic nie wychodzi

3 sog

chłop 27 lat a wygląda na 45

"kobiece piersi działają jak magnez na oczy mężczyzn"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

"Żadna mnie nie chce"

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: To jest już koniec, czy jak? | Co mam robić ? Co byście zrobili ? | Jak myślicie ? | Uczucia wygasły... ?? | zgubiłam sie | Co mam robic????? | prosze o porade | Problem w związku | miłość na odległość - czy to możliwe??? | i co dalej | Jak sie zachowac na spotkaniu | Dlaczego dziewczyny jesteście taaakie su**ki ??? | Czy to ma sens?? | dziwne zachowanie | Sposób na dychę? (10) | czaicie sytuacje? :)) | creepypasta | Marzia Gaggioli | odryuch gardłowy | httpwwwyoutubecomwatchv=pRXlotr PpQ | kononowicz | maz | 00259007733193028487 | taake a chance | studenci | cygan | bambuko12 | łucja wąsowska | pogrzebowy | psx | siostra | mama | cudowna kraina | srex3 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.