FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4941 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
"żyj szybko i pięknie umieraj młodo" 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
wolę żyć krótko ale intensywnie 
długo i spokojnie bez szaleństw 
jest mi to obojętne 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor ""żyj szybko i pięknie umieraj młodo""   

kaftziel
 Wysłana - 9 czerwiec 2005 23:43    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

elo witam wszystkich jestem tu nowy i mam właśnie takie pytanko:co sadzicie o tej sentencji, czy ktoś z was sie kieruje nia w życiu? nie chodzi mi tylko o jakies bezsensowne narazanie sie i kozaczenie ale o samo podejscie do życia...wolicie np żyć 80 lat na starość być na łasce kogoś innego i ciagle żałować młodych lat wypominać sobie "czemu wtedy tego nie zrobiłem trzeba było iść na całość" czy jestescie za opcja maxymalnego korzystania z życia w młodości i nie patrzenia jakie to bedzie miec konsekwencje za np 20 lat,zycia kazdym dniem bardzo intensywnie i ciagłego słuchania serca a nie rozumu...ja np wolałbym umrzeć w wieku nawet 30 lat ale do tego czasu czerpać z życia wszystko to co ono mi oferuje staram sie korZystać z różnych jego uciech hehh . oczywiście nie mam na myśli przypadków extremalnych i roienia dosłownie wszystkiego co mi tylko do głowy przyjdzie czyli np wszelkiego rodzaju konflkty z prawem odpadaja chodzi mi o to ze zyje sobie według swojego kodeksu moralnego nikomu nie wadze nie robie krzywdy i nie bawie sie jego kosztem mam tu na myśli np róznego rodzaju niebezpieczne zainteresowania jakies sporty extremalne albo chociazby podejscie do zabawy ktora jest teraz na pierwszym miejscu hahah ale zamotałem heh ale genralnie majac wybór pomiedzy długim nudnym życiem a życiem krótkim i bardzo intensywnym zdecydowanie wybieram opcje 2 a jakie wy macie do tego podejscie???(heh mam nadzieje ze bedziecie wyrozumiali dla debiutanta na tym forum i podejdziecie do sprawy poważnie

pablodx
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 00:21      [zgłoszenie naruszenia]

według mnie jest to dobry temat. moje podejście do życia jest takie, żeby żyć według własnych zasad i korzystać z każdej okazji jaka się nadaży, nie patrzeć co robią inni ludzie lub jak ciebie postrzegają (bo postrzegać cie będą jak ty sam chcesz żeby cie postrzegali) bo to jest nie ważne akurat ale jedną z ważniejszych dla mnie zasad jest to aby nie zastanawiać się nad przyszłością żyć teraźniejszością, bo nigdy nie wiadomo co będzie jutro, czy mój czas się właśnie wtedy nie skończy
pozdro

Życie to DAR nie rezygnuj z niego.
Żyj tak by każdy następny dzień był lepszy od poprzedniego.
Samotnie przemierzam mrok poszukując mojej drugiej połowy.
[http://www.sfd.pl/temat193417/] trial by pablodx

mazia101
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 01:51      [zgłoszenie naruszenia]

Witamy na Insomni.Nie wiem czy wiesz ale każdy swoją obecność zawsze zaczyna od dania mi soga (bo jestem tu najstarsza i najmądrzejsza)więc się dostosuj
Żart to był oczywiście.
A tak poważnie to najlepiej by było żyć długo i intensywnie.Wiesz, znałam kiedyś kolesia, który uważał właśnie, że lepiej żyć krótko jak pan niż długo jak dziad i niestety zabił się na motorze.
Prawda jest taka, że im dłużej żyjesz tym dłużej chcesz żyć. Czyli im jesteś starszy tym bardziej doceniasz życie.
W momencie jak zakładasz rodzinę, masz potomka to wszystko się zmienia bo wtedy nie żyjesz już tylko dla siebie."wszystko ma swoje priorytety"
I o to w życiu chodzi....mieć dla kogo żyć....i szaleństwo potrafić dozować rozsądnie.
Namieszałam trochę ale na bani lekkiej jestem

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

pablodx
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 01:55      [zgłoszenie naruszenia]

ale w tym co napisałaś mazia jest wiele prawdy, żeby starać się żyć dla kogoś a nie tylko dla siebie sog dla mazi

mazia101
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 02:35      [zgłoszenie naruszenia]

Dziękuję.
Ja tak z własnego doświadczenia. Bo już mam dla kogo - Hubert ma już 4 lata

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

Methos
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 09:35      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli mam żyć... 100 lat i do tego nieszczęśliwie....

to wolę...

99 lat.. ale szczęśliwie

a tak poważniej... to się później wypowiem...

a razie daję Ci Soga... Mazi i Pablo też

Proponuje tez... zrób ankietę do tego postu

Zmieniony przez - Methos w dniu 2005-06-10 09:38:48

Ekspert -

rewolt
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 10:05      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej to raz żyć na maksymalnych obrotach, a raz mocno zwalniać. Wtedy to się niepożyje ani zadługo ani zakrótko... a w sam raz.
Czyli jak zawsze, trzeba znaleźć ten magiczny złoty środek.

Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora...
jak np.
"Stare garnki, stare miski do Iraku na pociski".

pablodx
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

należy żyć aby później nie żałować swych czynów z przyszłości

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

Należy żyć tak, by nie żałować tego co się zrobiło, czy lepiej nie żałować tego, czego sie nie zrobiło?

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

kaftziel
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

thx za odp i sogi odbijam mazia to bardzo mądre co napisałaś ale jeszcze trzeba mieć dla kogo żyć...jeszcze rok temu miałem taka osobe ale los sprawił ze nie ma juz jej na tym świecie...i od tego czasu wszystko sie zmieniło ja sie zmieniłem mozna nawet powiedziec ze przestałem szanować troche swoje życie a z moimi ciągotami do różnych niebezpieczeństw kto wie jak to sie skończy ale doskonale rozumiem tych którzy uniakaja wszelkich niebezpieczeństw bo zyja dla innych

pozdro for all

Methos
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie żyję ani zbyt spokojnie, ani też nazbyt niespokojnie...
ot żyję własnym tempem.. które w dużej mierze, zależne jest od sytuacji, zdarzeń które mnie spotykają...

Staram się żyć po prostu odpowiedzialnie, tak by zawsze być podporą dla innych...

pozdro.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

"żyj szybko i pięknie umieraj młodo"

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Jak komus wytłumaczyć że boga niema? | Dziwna sytuacja | Jak do cholery.... | Pomocy!!! | Moja psychika - problem? | Slaba psychika ;/ | Choroba... | Wart mnie niż półtora tysiąc złotych - bezcenna wiedza. | Czy ktoś już wystąpił z koscioła? | Brak wiary w siebie a medytacja | G. Berkely - obalenie jego tez, pomocy! | Podświadoma samotność | Dlaczego kościół katolicki przyczynia się do zachorowań na AIDS? | Mięso w piątek... | zdrada czy nie??? | psycholog w warszawie doradzcie gdzie? | Seks friend | Volkswagen bora | admistrz | otwarcie hieprmarketu | otwarcie supermarketu | otwarcie marketu | otwarcie | połykanie spermy | sperma | kaen | pytapl | pyta | ann123 | polo | Dżem 30 koncert dvd2avi | linki | bozemojale | pachy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.