FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1181 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
"Co z tą Polską?": TUSK vs CIMOSZEWICZ 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Lepiej wypadł CIMODZEWICZ 
Lepiej wypadł TUSK 
Obaj wypadli równo 
Nieoglądąłem/am 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor ""Co z tą Polską?": TUSK vs CIMOSZEWICZ"   

Stanley86x
 Wysłana - 8 wrzesień 2005 23:09    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chciałbym Was zapytać jakie wrażenia macie po dzisiejszym programie Tomasza Lisa "Co z tą Polską?"?

Ronowicz
 Wysłana - 8 wrzesień 2005 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

Chlopie, ty jestes jak UFO.
Powaznie.Wpadasz, siejesz propagande i znikasz.

Zaczyna mnie to irytowac.

...Szara Eminencja...

trwa
 Wysłana - 8 wrzesień 2005 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

brakuje opcji: obaj zle

Najpierw dobrobyt! A potem demokracja-Kazik

Ronowicz
 Wysłana - 8 wrzesień 2005 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

Powaznie mnie to juz irytuje. Nie trawie mlodierzowek. Niezaleznie od partii. Sieczka w mózgu... oddam glos na tego ktory wprowadzi ustawe o tepieniu mlodzierzowek jak zarazy...

...Szara Eminencja...

Gąbka
 Wysłana - 8 wrzesień 2005 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

wyreżyserowany koszerny teatrzyk.
a owieczki się zastanawiają... którą chorobę wybrać?
ospa-Tusk czy syfilis-Cimoszko?

chamstwo młodzieżówek pseudopolskich:
[http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=258]

Bareq
 Wysłana - 8 wrzesień 2005 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

Gabka

nie ogladalem niestety, ale ja tez nie trawie mlodziezowek, takie smarkate cwaniaczki, az sie noz w kieszeni otwiera

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 07:38      [zgłoszenie naruszenia]

Tusk próbował podjąć debatę, a cimoszenko (celowo z małej litery) wykazał się ignorancją i wyglądał jak nauczyciel, który słucha odpowiedzi ucznia i udaje, ze coś z niej rozumie.

Znawca -

Stanley86x
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

Sprawa wygląda tak...

Nigdy nienależałem i nienależę do żadnej organizacji politycznej (tudzież młodzieżówki - którę też są organizacjami politycznymi).

Prezydent RP nie wprowadza ustaw (więc żaden z kandydatów nie może Tobie zagwarantować wprowadzenia ustawi o delegalizacji młodzieżówek partyjnych - tudzień o innej nazwie).

Każdy kiedyś wpada i wypada z Forum - bez przesady - internet to tylko jedna ze sfer mojego życia - nie będę na insomanii siedział 24h - Ty zresztą również kiedyś wypadasz z Forum - kiedyś musisz spać.

Ciekawe co propaguję? Każdy wykazuje tutaj (na Forum - Polityka) swoje preferencje i swoje zdanie. Ty też możesz.

Helevorn
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

Zaden z nich wczoraj nie uzyskal znaczacej przewagi. To czego zdecydowanie brakowalo to odnoszenia sie do argumentow oponenta. Obaj mowili co innego a wygladalo to jakby zarowno Cimoszewicz i Tusk mial racje...

Nie wyszla Lisowi ta debata.

Były moderator Polityki i Seksu

Stanley86x
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

Opcji "obaj źle" nie ma z prostej przyczyny:
ktoś musiał wypaść źle (ewentualnie wypadki obaj tak samo)...

Lepiej nie znaczy dobrze...

MOIM ZDANIEM
Sam uważam, że obaj panowie wypadki źle. Jednak Cimoszewicz wypad w moim odczuciu minimalnie gorzej. Przede wszystkim niepodobał mi się jego wyraz twarzy - z taką nienawiścią patrzył na Tuska.
Można także wskazać kolejny dowód braku konsekwencji Marszałka Sejmu RP: zarzekał się, że nie będzie brał udziału w tego typu debatach. Wraz ze malejącym poparciem w sądarzach chwyta się popularnej brzytwy i dogadywaniem próbuje odzyskać uwielbienie.

Co do Tuska? Podzielam jego optymizm i wiare, że można stworzyć władzę przychylną obywatelą. Sam w to wierzę i mam nadzieję, że w końcu to się uda. Oczywiście, nie opieram się tylko na moich nadziejach.

I zgadzam się z przed mówcą: więcej obiecywałem sobie po tym programie. Może za tydzień konfrontacja Cimoszewicza z Kaczyńskim wypadnie lepiej. Ponoć uczymy się na błędach i Lis powinien lepiej zorganizować debatę...

Helevorn
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

Sondaze a nie sadaze.

Jednak Cimoszewicz wypad w moim odczuciu minimalnie gorzej. Przede wszystkim niepodobał mi się jego wyraz twarzy - z taką nienawiścią patrzył na Tuska.

Za to Tusk wygladal momentami troche nieporadnie... I mowil tak jakby sie nauczyl tekstu na pamiec. Cimoszewiczowi IMHO naturalniej wychodzilo przedstawianie wlasnych argumentow...

Można także wskazać kolejny dowód braku konsekwencji Marszałka Sejmu RP: zarzekał się, że nie będzie brał udziału w tego typu debatach. Wraz ze malejącym poparciem w sądarzach chwyta się popularnej brzytwy i dogadywaniem próbuje odzyskać uwielbienie.

Kazdy inny kandydat zachowalby sie identycznie, wiec nie ma co sie czepiac...

Co do Tuska? Podzielam jego optymizm i wiare, że można stworzyć władzę przychylną obywatelą. Sam w to wierzę i mam nadzieję, że w końcu to się uda. Oczywiście, nie opieram się tylko na moich nadziejach.

Co do Tuska to ja odnioslem wrazenie, iz uderza on w ta sama nute co Tomasz Lis w swoich ksiazkach... Ze Polacy to zdolny narod, mamy wyksztalcona mlodziez, Polak potrafi, wystarczy tylko pare drobnych korekt i w naszym kraju moze byc naprawde pieknie etc. Sympatycznie to wszystko brzmi... Ale dla mnie to za malo.

Były moderator Polityki i Seksu

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

"Co z tą Polską?": TUSK vs CIMOSZEWICZ

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Tekst jednolity umowy sp. z o.o. | Umorzenie mandatu. | ceny paliw, znowu w gore? | Zakup samochodu | Allegro - towar niezgodny z opisem | kumpel ma problem. zajrzyj | Inwestycje ekologiczne | przesylka z usa do niemiec | chciałabym sprzedać dom bez budynku gospodarczego | Prezentacja Kryzys w USA | Dewastacja | Suszarnia w bloku | Konto,lokaty i procenty.POMOC | Ebook - zarządzanie procesami logistycznymi | Obwód kaliningradzki - zakupy | Prawo w intrnecie | autodata | łęczna | umk warunek | OPIS KONTROLEK BMW 320 | celebrites pussy | obojczyk | elektra | siasia | Soundtropolis 2005 | Soundtropolis 2005 Tracklisty | rodzice nago sloneczko | pomóżcie | pomóżcie szczęściu | co byście zrobili | czujnik klockow | wywiady playboy | dziewczyna z brazylji | sprawa jest kurevvska bambo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.