FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1902 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
"Inny świat" pomożecie?? z gory dzieki... 
[powiadom znajomego]    
Autor ""Inny świat" pomożecie?? z gory dzieki..."   

zlotexx
 Wysłana - 30 marzec 2007 17:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

potrzebuje informacji na te dwa tematy:

- "Inny świat" jako próba diagnozy stanu emocjonalnego więźnia łagru sowieckiego

- Dojrzewanie głównego bohatera utworu do głębokiej refleksji egzystencjalnej

te dwa pytania dotyczą "Innego świata" Gustawa Herlinga-Grudzińskiego, potrzebuje tych informacji bardzo pilnie, te informacje muszą zajmować całą kartkę A4 pisaną Timesem, rozmiar 12 albo nawet troche wiecej niz cała kartke A4, musze to zrobic, bo jak nie zrobie to grozi mi ocena niedostateczna na koniec roku, jestem w drugiej klasie liceum ogolnoksztalcacego, facetka dała mi ostatnia szanse, z gory wielkie dzieki

Zmieniony przez - zlotexx w dniu 2007-03-30 17:02:53

Nicci
 Wysłana - 30 marzec 2007 18:48       [zgłoszenie naruszenia]

Czytales juz "Inny Swiat", bo dostales takie pytania, ktore wybitnie swiadcza o tym, ze nauczyciel chce sprawdzic, czy znasz ten utwor. Zreszta do dobrego opracowania tych tematow tez przydadza Ci sie cytaty z konkretnych fragmentow utworu.

Tutaj znajdziesz sporo przydatnych informacji:
[inny-swiat.klp.pl/]
[inny-swiat.klp.pl/a-6061.html]

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

"Inny świat" pomożecie?? z gory dzieki...

Warto przeczytać: jakie moga byc lektury na maturze?? | lektury pozytywizmu i romantyzmu | MIMESIS w sztuce | Repetytorium z WOS''u | Potrzebna Granica na ebooka - Pomóżcie! | WOS MATURA jakieś fajne stronki z testami powtórkami itd???/ | [pol] Rozwiń myśl Raskolnikowa | Anioł w literaturze. . . | Ludzie ludziom zgotowali ten los | Potrzebna wypracka - Człowiek Boże igrzysko .... | Sciąga-historia | Medaliony | Pomóżcie-problem z planem prezentacji | [pol] matura ustna | Wnioski do prezentacji maturalnej | Tristan i Izolda, polecenia. Proszę o pomoc | gościnna w kroku | saks w kiblu | seks w kiblu | ola Kutz | mężatki | wspólna masturbacja | sąsiadka na balkonie | saab 93 | koleżanka z pracy | kręcą mnie laski | medoff | stwórz postać fantasy | prezent na święta | wrzuta adamszki | nago jpg | ankieta lekkoatletyka dla każdego | sex zdjęcia | marzec | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.