FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 783 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
"Internetowa" dyrektywa UE - prośba o pomoc 
[powiadom znajomego]    
Autor ""Internetowa" dyrektywa UE - prośba o pomoc"   

Daer
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 22:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam problem ze znalezieniem tej słynnej dyrektywy, podobnie zresztą nie wiem jak wygląda jej implementacja do prawa polskiego.

[nt.interia.pl/internet/wiadomosci/news/e-maile-oraz-rozmowy-w-sieci-pod-kontrola,1289087,62]

Tutaj takie ogólne info, znlazłem tylko dyrektywę z 2002 roku - tam jednak mowa o logach, a nie o "treści" maili i rozmów. Poza tym ta dyrektywa została ponoć uchwalona w lipcu 2005.
Oczy już mnie bolą, nie wiem gdzie szukać tej dyrektywy nie znając jej nazwy. Spędziłem już nad tym trochę czasu i mam dość. Zwłaszcza że jak widać nie mam talentów/wiedzy w tej materii.

Będę wdzięczny za pomoc

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

anc_kozak
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

European Union Data Retention Directive 2006/24/EC

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 23:13       [zgłoszenie naruszenia]

Jesteś wielki

O, akurat zmienia dyrektywę, którą znalazłem (2002/58/WE) - czyli aż tak źle nie szukałem

Zmieniony przez - Daer w dniu 2009-04-15 23:21:41

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

"Internetowa" dyrektywa UE - prośba o pomoc

Warto przeczytać: Żywność jeszcze zdrożeje?? | Pomocy !!!!!!!!! | Dyskusja na temat prostytucji | ważność kursu na prawko | gdzie tego szukać... giełda akcji? | CO SĄDZICIE O SYTUACJI W ROSJII | Terror w Rosji - Panie PUTIN czy pana PO***AŁO ??? | PRAWO PRACY-pytanie | Lepper na prezydenta!! | Stanalem w obronie bitej dziewczyny i zostalem pobity. | ciekawy art. o patriotach | wątpliwosci... | NIEŻYCIOWE PRZEPISY | Milionowe odprawy dla byłych prezesów ORLEN-u !! | grozby przez internet | Wasza opinia na temat pracy TK? | CÓRKA PREZYDENTA | aktorki polskie nago | znane polki nago | polskie gwiazdy nago w filmie | zaspokój swego ukochanego | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczaja przytoczone nragmenty granicy | pachniewicz | SaharVS | haydes | mello | majtki | zaskórniki | wągry | usuwanie | wirtualny kantor | walutomat | wymiana walut w internecie | wymiana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.