FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 38312 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
"Jak Rozkochać W Sobie Kobietę" 
[powiadom znajomego]    
Autor ""Jak Rozkochać W Sobie Kobietę""   

Nitroo.
 Wysłana - 7 listopad 2006 22:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam Bardzo Serdecznie !
Jestem pewnien,że już były takie tematy i pewnie było ich mnóstwo(Na Insomni to pewne)

Ale chciałem się podzielić z niektórymi moimi doświadczeniami dotyczącymi kobiet, wiee osób się żali,że kocha osoby, które nie zwracają na nich uwagi,osoby które uważa za przyjaciół,osoby które od nich odeszł.
Chciałem przedstawić moje porady i triki na temat: "Jak Rozkochać W Sobie Kobietę" ,być może stworzony przezemnie poradnik nie będzi dobry i jego skutki będą małe. Ale jeśi ma to pomóc niektórym z was to chętnie się z wami podzielę moimi doświaczeniami,oraz częścią sytuacji z którymi się spotkałem.

Wielu facetów posiada wrodzony talent do rozkochiwania w sobie kobiet,jest to uwarunkowane genetycznie, jednak ci którzy tego nie potrafią również mogą mieć każdą kobietę.A wszystko to zależy od ich stylu bycia,wyglądzie,mowie języka i ciała.Nie ma konkretnego podejścia do zdobycia kobiet ponieważ każda z nich ma indywidualny styl,jednak przedstawię typ i styl ogółu(tej większej grupy ślicznych pań)...

Wygląd zewnętrzny:
Podstawową zasadą jest zachowanie estetyki, czystość, odpowiedni zapach(to jest bardzo ważne kobiety bardzo reagują na zapach), odpowiednie dopasowanie koloru i typu ubrania do naszego stylu i zachowania przebojowości, dobrze ułożone włosy-włosy to podstawa,mając fajnie zrobione włosy kobiety bardziej zwracają na nas uwagę.

Mowa ciała i słowa:
Mówiąc do kobiety staraj się okazywać zainteresowanie,gdy mówi słuchaj jej,nie zajmój sie niczym innym,to co mówi może ci się przydać w przyszłości, możesz ją czasem zaskoczyć.
Mowa ciała to 70% sukcesu formy werbalne, tzn. gdy mówiąc gestykulujesz(machasz łapami itp)gdy mówiąc,gotykasz ją lub jej części garderoby chwaląc je,wtedy powodujesz,że zaczyna się delikatnie denerwować,pocić i to nie w sensie negatywnym lecz pozytywnym, oczywiście muszisz znać granice.

Jeśli jest między wami koleżeństwo to zaproś ją gdzieś jako kolega. Rozmawiaj z nią,często się delikatnie przysówaj byś był blisko niej,jednak w taki sposób by nie zauważyła ,że się przysówasz.Gdy będziecie blisko i ona zauważy że siedząc obok ciebie wasze ciała się dotykają i nic nie zrobi to masz 1pkt, rozmawiajcie i co jakiś czas walnij jakiś tekst flirciarski ale w stylu przyjacielskiego żartu.Co jakiś czas gdy urzywasz na nią trików fliru.Np. Dotknij Kolczyków - i powiedz że są fajne,albo jak widziałeś ją w innych to powiedz że zauwarzyłeś że, nosi codziennie inne kolczyki i zapytaj od czego to jest zależne,od humoru czy od tego,że chce wyglądać dziś z jakiegoś powodu pięknie(i przeszywające spojrzenie).Musisz wykazać się kreatywnością...
I najważniejsze, zawsze zwracaj uwagę na szczegóły i zapamiętuj wszystkie ważne rzeczy na jej temat i temat tego co mówi.I wykorzystuj to by potem urzyć tego w przyszłości.Jeśli ma pierścionek to deikatnie dotknij jej dloni,głaskając ją kciukiem zdejmuj powoli ten pierścionek po czym spróbuj założyć go na rękę(tylko nie wciskaj na palucha na siłę bo potem nie zdejmiesz i będzie siara, załuż do połowy)i jak nie wchodzi to powiedz że ma delikatne aksamitne dłonie.Wymyślenie czegoś jest bardzo proste,jeśli ma się do tego talent to można wiecznie coś wymyśleć,a najlepiej się mysli będąc w danej chwili.
Jeśli chcesz zdobyć kobietę,nie narzucaj się jej za bardzo bo przecież jesteś z nią pare tygodni i to nie jest jeszcze całkowity stopień zaangażowania kobiet, ona nie jest jeszcze tego pewna i jak będziesz naciskał to powie ci: "Wiesz bardzo mi się podobasz ale nic do ciebie nie czuję", chciałaby być z tobą ale ją męczysz.Na począdku spotkania najczęściej co 3-5 dni,chyba,że ona zaproponuje prędzej,ale jak nie to ty proponuj w takich proporcjach. Jeśli poznałeś ją na imprezie i masz jej numer to nie dzwoń od razu i sie nie umawiaj(chyba że na imprezie wyszedłeś na głupka i jesteś spalony a jak było wam świetnie to się nie odzywaj od razu).Puść jej strzała żeby miała twój numer i czekaj trochę,na drugi dzień puść jej strzałkę,w ciągu pierwszych 3 dni,nie pisz ani nie dzwoń jako pierwszy.Niech poczuje się troszkę samotna i myśli o tobie.Gdy będzie o tobie myślała bez przerwy to już jest twoja.Po 2-3 dniach od imprezy proponujesz jej spotkanie,nie kombinuj żadnych magicznych miejsc,pierwsze spotkanie ma być zwykłe,pub pogawędka i mały flircik.Jeśli zauważysz,że jest tobą zainteresowana a ty nią to oczywiście na koniec randki buziaczek(nie wpychaj od razu jęzora do jej buzi,niech będzie to po prostu buziaczek na dobranoc (chyba że chcesz ją tylko przelecieć to liż na maxa)
Następnie kolejne spotkanie 3 dni później,nie przyzwyczajaj jej do siebie ale też nie pozwól by o tobie zapomniała, druga randka jest bardzo ważna, wykaż się pomysłowością.Zabież ją w niezwykłe miejsce,zrób tak by czuła się wspaniale(troszkę ją rozpracowałeś na poprzedniej randce- dowiedziałeś się co lubi i jaka jest,wiec teraz to wykorzystaj)spraw by czuła się wspaniale.Na koniec randki gdy ją będziesz odprowadzał zatrzymajcie się czasem w jakichś romantycznych miejscach,spójrz jej czasem w oczy,w taki sposób jakby to była ta jedyna,powiedz pare romantycznych tekstów i staraj się wpłynąć na jej umysł i serce.Oczywiście na koniec buziaczek, jednak na tej randce nie może być to zwykłe cmoknięcie, to ma być magiczna randka i pocałunek musi być taki by czuła się ona wspaniale,włóż w to całe serce i wstrzymaj się, z języczkiem pocałujesz ją na kolejnych randkach ;)
I po tej wspaniałej randce,napisz jej coś pięknego,nie umawiasz się z nią przez kilka dni tak by pamiętała te wspaniałe chwile i strasznie za nimi tęskniała,gdy ci napiszę smsa odpisz jej,ale sam pisz do niej rzadko nie obrzucaj jej milionami smsów,możesz czasem na dobranoc coś jej wysłać-to by było wskazane.Po upływie 3-4 zapytaj czy chciała by się z tobą umówić,ale nie umawiaj się tego samego dnia lecz dzień lub 2 dni później,niech się przygotuje do randki i przez cały czas o niej myśli gdy się z nią spotkasz wtedy reszta zależy od twojej pomysłowości,na koniec oczywiście pocałunek,jesli tego pragnie to z języczkiem...I ustalasz z nią kolejną randkę lub piszesz smsem,pisz jej smsy na dobranoc miej wiecej o tej samej porze.Jednak po pewnym czasie jednego dnia nic jej nie pisz i dwie godziny od pory smsika na dobranoc zamiast niego po prostu do niej zadzwoń i powiedz: Witaj ślicznotko... Chciałem ci tylko powiedzieć... Dobranoc...
Reszta już zależy od ciebie,randki co jakiś czas i nie kieruj się już żadnymi zasadami,bądz sobą (działa to przynajmiej w moim przypadku)

A jeśli chodzi o zagadywanie do kobiet to nie polecam żadnych głupich tekstów o aniołach,bo od razu wydasz sie sztuczny po prostu tańcząc na imprezie po prostu podejdź i się przedstaw i zapytaj czy możesz się przyłączyć-ona to doceni ponieważ to wyjądkowe.Ponieważ zazwyczaj każdy facet od razu pcha się na laskę i zaczyna podbijać. A zapoznając się w ten sposób wydasz się jej wyjądkowy.

Mógłbym pisać na takie tematy w nieskończoność ale nie mam zbytni teraz czasu więc będę kończył.

I zapamiętajcie dzięki sztuczkom,pomysłowości i kreatywności możecie zdobyć każdą kobietę...

RozkosiQ
 Wysłana - 7 listopad 2006 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

Tak duzo czytania?? Poza tym.. Kobieta sama musi chciec byc zdobyta a na krotka mete to bez sensu..

Fuck me like you hate me...

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 7 listopad 2006 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

Mistmare
 Wysłana - 7 listopad 2006 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, to naprawdę wyjątkowe.

porecz
 Wysłana - 7 listopad 2006 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Kobieta sama musi chciec byc zdobyta

to kobiety sie zdobywa????

albo sie we mnie zakocha i bedziemy razem albo sie zakocha ale nie bedziemy razem tak to wyglada przeciez

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 7 listopad 2006 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam odwrotny problem "Co robic zeby sie nie zakochiwaly"

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Dżizus
 Wysłana - 7 listopad 2006 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

"Jeśli poznałeś ją na imprezie i masz jej numer to nie dzwoń od razu i sie nie umawiaj. Puść jej strzała żeby miała twój numer i czekaj trochę,na drugi dzień puść jej strzałkę,w ciągu pierwszych 3 dni,nie pisz ani nie dzwoń jako pierwszy" ==> myślałem że temat jest o rozkochiwaniu kobiet, a nie gimnazjalistek

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

Znawca -

porecz
 Wysłana - 7 listopad 2006 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

pusc jej strzala

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 7 listopad 2006 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

mając fajnie zrobione włosy kobiety bardziej zwracają na nas uwagę. za ten fragment sog

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

porecz
 Wysłana - 7 listopad 2006 22:31     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Sweet69
 Wysłana - 7 listopad 2006 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

jak nie bedziesz miał "tego czegoś" [co jest róznie tłumaczone:

tym czymś moze być fajne auto, błysk w oku, albo 3 paski wzdłóż nogawek ]

wiec jak nei bediesz miał "tego czegoś" to mozesz dwoić sie i troić, stawać na rzęsach a i tak kupa z tego wyjdzie

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: pokoje na godziny | prośba o wytłumaczenie. ew podanie źródła | przerwany SEX | Dziewczyna nie ma ochoty i nie wiem o co chodzi :/ | Coś pod napletkiem. Grudki Perliste? | Kalkulator dni płodnych i niepłodnych. | Torbiel na jajniku. | Dziewica | prosze o pomoc | Mój pierwszy raz.... | 1 raz | Pasywny, aktywny | glupi jestem ;) | minetka ;) | Sprośne smsy | Gruubaa Historia | audi a 4 | do ktA",A,rego roku A"1A" ycia | vayo | mad men | wyglA .d | transport międzynarodowy | gabriela spanic | 2 DJ's Live Mix (second round) | 2 DJ s Live Mix second round | Marooda | 2 DJ s Live Mix second round | michel100 | filanajnen | natalia siwiec ckm | szpadyzor | biseksualny | taksówkarz | zmarszczka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.