FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4072 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Komórki w grobie? 
[powiadom znajomego]    
Autor " Komórki w grobie?"   

PaulaKrS
 Wysłana - 17 maj 2006 19:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Coraz więcej Irlandczyków chce zabrać ze sobą do grobu swoją komórkę.

Mieszkańcy Zielonej Wyspy tradycyjnie zabierają do trumny swoje ukochane przedmioty, do których ostatnio coraz częściej zaliczane są telefony komórkowe, twierdzą miejscowi przedsiębiorcy pogrzebowi.

"Czasami ludzie wkładają swoim bliskim do trumny drobne pamiątki, a dziś często zdarza się, że są to właśnie komórki. Niektórzy obawiają się, że mogą zostać pogrzebani żywcem, więc dzięki komórce mogą być pewni, że w takim przypadku zdołają wezwać pomoc" - tłumaczy Peter Flanagan z domu pogrzebowego Kirwan w Dublinie.

Rodzina wkładająca do trumny zmarłego komórkę jest zwykle proszona o wyłączenie dzwonka lub przestawienie trybu na dyskretne wibracje, aby nie zakłócać ceremonii pogrzebowej dźwiękiem telefonu dobiegającym z katafalku.

I to sie nazywa uzależnienie...

Czego to ludzie nie wymyślą...

...Grzeczne dziewczynki ida do raju...
...Niegrzeczne mają raj na ziemi...

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 17 maj 2006 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli im tak pasuje to czemu nie. Mojemu dziadkowi włożyli "parę złotych", okulary i coś tam pewnie jeszcze Głupie, nie? Jednak jesli chcą to czemu nie.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

Misal
 Wysłana - 17 maj 2006 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Słyszałem o przypdaku, ze pewien gość na łożu smierci kazał włożyć sobie to trumny pewien obraz. Rodzina postanowiła spełnic jego ostatnią wolę, jednak podczas transportu obrazu, ten rozerwal sie, a ze srodka wysypaly się dolary

jestem ale sie ukrywam,wiec jakby co to mnie nie ma

denedra
 Wysłana - 18 maj 2006 06:51      [zgłoszenie naruszenia]

tu trochę obszerniej o pomysłach

Emeryt, który przez całe życie cierpiał na lęk przed pogrzebaniem żywcem, wymyślił trumnę z wbudowanym systemem alarmowym. Pewien Kalifornijczyk zgłosił. się po patent na grób z wbudowanym komputerem. Najnowszym trendem światowym jest chowanie zmarłych wraz z ich telefonami komórkowymi z naładowaną do pełna baterią
Na wszelki wypadek
88-letni Francuz Angel Hays cierpi na tafeofobię od 68 lat. W wieku dwudziestu lat stał się ofiarą wypadku drogowego. Wyszedł z niego w tak złej kondycji fizycznej, że rodzina uznała, że nie ma szans na powrót do życia. Krewni przygotowywali już pogrzeb. Hays zbudował teraz dla siebie specjalną trumnę, która pozwoli. aby mu przetrwać, gdyby przez pomyłkę został pogrzebany żywcem. Nowym elementem trumny jest system alarmowy, który po uruchomieniu słychać w promieniu 500 metrów od grobu. Alarm wzbudzają czujniki ruchu w środku trumny, reagujące na najmniejsze drgnięcie ciała. Trumna jest zaopatrzona również w pojemnik z wodą, prowiant, system wentylacyjny. minibar z ulubionym trunkiem Haysa, czyli wódką anyżową ouzo. Niemiec Jurgen Rother sprzedaje z kolei cmentarne telefony,
które mogą być zainstalowane przy grobach bliskich zmarłych osób. Mają służyć tym, którzy zechcą krewnymi przychodzącymi odwiedzić grób, bo na przykład mieszkają daleko i osobiście przybyć tam nie mogą. .TelefonEngel. to
skrzyneczka wielkości pudełka na buty, zawierająca typowy telefon komórkowy, zewnętrzny głośnik i baterię wystarczającą na rok rozmów. Urządzenie zakopuje się obok grobu na głębokości 30 cm. Jeśli ktoś zadzwoni, aparat przełącza się na tryb głośnomówiący. Gadżet kosztuje 1500 euro.
Z kolei Robert Barrows z Kalifornii wystąpi. o przyznanie mu patentu na wymyślony przez niego nagrobek
wyposażony w dotykowy ekran LCD, komputer i twardy dysk. Maszyneria czerpie prąd z cmentarnego systemu oświetleniowego. Elektroniczny nagrobek może praktycznie wszystko to, co potrafi zwykły komputer: wyświetla na ekranie filmy, informacje tekstowe i generować mowę. Eksperci twierdzą, że innowacja może się szybko przyjąć Cmentarze coraz częściej stają się miejscami, w których ludzie także chcą pokazać, że są lepsi i bogatsi od innych. Najzamożniejsi mogą więc teraz inwestować w elektroniczne groby.
Chijskie Zaduszki
Na próżności ludzkiej, nawet tej związanej ze śmiercią, zarabia jedno z przedsiębiorstw malezyjskich. Proponuje
klientom zakup imitacji bilet ów lotniczych, wystawionych przez fikcyjną firmę przewozową o nazwie .Hell Airlines.,
czyli .Piekielne Linie Lotnicze .. Chińczycy mieszkający w Malezji mogą przy okazji nabyć fałszywy paszport, książeczkę czekową, karty kredytowe .wszystkie dokumenty wystawione są na nazwisko ich zmarłego przodka.
Grobowe gadżety przygotowano zmyślą o osobach celebrujących doroczne święto Qing Ming, będące chińskim
odpowiednikiem naszych Zaduszek.
W tym roku przypadało ono piątego kwietnia. W minioną środę Chińczycy odwiedzali cmentarze i starali się obłaskawić zmarłych przodków dowodami szacunku dla nich. Przynosili ze sobą dary obrazujące prestiż zmarłego .na przykład właśnie fałszywe bilety lotnicze, karty kredytowe i czeki, uroczyście spalane przy grobach.
Zadzwonić z tamtego świata
Międzynarodowa firma The Future Laboratory, starająca się badać mody w elektronice użytkowej, ogłosił a właśnie, że
coraz więcej osób chce być pochowanych z telefonem komórkowym. Moda zaczęła się w Republice Południowej Afryki, ale już rozprzestrzeni- .a się w Irlandii, Australii, Ghaniei Stanach Zjednoczonych. Zdaniem badaczy to efekt jednej z tzw. miejskich legend, czyli informacji o przypadkach grzebania żywcem ludzi, którzy w trumnie nagle odzyskują świadomość
W Stanach Zjednoczonych w wielu przypadkach zwłoki zmarłych kremuje się wraz z telefonami w kieszeniach garnitur
ów pogrzebowych. Nowa moda stała się zauważalna po pierwszym przypadku eksplodowania w ogniu baterii komórki. Dlatego teraz osobisty telefon zmarłego dorzuca się dopiero do urny z prochami.WRPA niektóre z zakładów pogrzebowych do trumien przed pogrzebaniem w ziemi wkładają dodatkowe baterie do telefonu. To na wypadek, gdyby ta w aparacie wyczerpała się przy próbach kontaktu ze światem na górze.

Źródło: DZ nr 85

Mówię tylko do tych
Którzy chcą mnie słuchać
Ci, którzy nie chcą
Nie obchodzą mnie

vkali
 Wysłana - 18 maj 2006 07:36     
 Usunięta przez OloKK za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

denedra
 Wysłana - 18 maj 2006 08:02     
[zgłoszenie naruszenia]

vkali
 Wysłana - 18 maj 2006 08:30     
[zgłoszenie naruszenia]

denedra
 Wysłana - 18 maj 2006 08:36     
[zgłoszenie naruszenia]

vkali
 Wysłana - 18 maj 2006 08:47     
[zgłoszenie naruszenia]

areck
 Wysłana - 18 maj 2006 09:00      [zgłoszenie naruszenia]

chamstwo

co do tematu to nie chciałbym byc pogrzebany żywcem

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Znawca -

denedra
 Wysłana - 18 maj 2006 09:04      [zgłoszenie naruszenia]

wiec sobie strzel trumienkę wypasiona z kompem

Mówię tylko do tych
Którzy chcą mnie słuchać
Ci, którzy nie chcą
Nie obchodzą mnie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Komórki w grobie?

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Czy niewidomi od urodzenia widzą w snach? | Dawanie i branie- co jest "większym szczęściem"? | Pytanie ? Psychologia | Bóg nie stworzył Ziemi! | MODLITWA na oddanie się SZATANOWI | Koło Naukowe Psychologii Egzystencjalnej | Ateistyczne centrum informacji | Jak zostać skrajnym racjonalistą? Instruktaż | Strach w obronie dziewczyny.... | ksiażka-czy warto ja kupić? | Ciekawy artykuł o "końcu świata" | Horoskop majów | Inteligencja | Chińszczyzna z embrionami | Zmiana czasu z letniego na zimowy i odwrotnie | Muszę się zmobilizować. | zdjecia 18 | baka | Małgorzata Werner | koxywie | moja siłownia w pokoju | x box 360 | kidzińska | guarana | jak sie odkochac | faszyzm | _Pinup_ | podbite oko | Fidelc | wasze wpadki | polonier | yamaha | acra | hamburger | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.