FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12485 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
 Koniec forum vol. 9 Żydzi tu, Żydzi tam... cało Polske chco okraść nam 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor " Koniec forum vol. 9 Żydzi tu, Żydzi tam... cało Polske chco okraść nam"   

SalothSar
 Wysłana - 13 marzec 2019 23:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

tak jest
jedziemy

mlkv
 Wysłana - 13 marzec 2019 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

Zresztą na liczbach:

[explorer.usaid.gov/cd/ISR] - Izrael

Rok w rok min. 2.5 miliarda dolarów ( dolny poziom ) nieprzerwanie od 2001.

[explorer.usaid.gov/cd/POL] - Poland.

Licząc od 2001 - raz w 2003 3.8 miliarda, normalnie poniżej 100 milionów rocznie.

To chyba zresztą był ten słynny offset z którego gówno było.

IRON DOME o skuteczności... ...
...
...
5%

Źródłem magnapolonia?

W każdym razie, nawet zakładając że jest to 5% to i tak są to pieniądze które w dużej mierze USA Izraelowi dało, w międzyczasie mówiąc Polsce że dostała patyczek i kijek i ma być z tego zadowolona.

Jak to ma dezawuować argument o tym która nacja lepiej Sobie radzi w lobbyingu? ( co jest następstwem takiego a nie innego podejścia do współpracy obu nacji )

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

SalothSar
 Wysłana - 13 marzec 2019 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

SalothSar
 Wysłana - 13 marzec 2019 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

Game_Boy
 Wysłana - 13 marzec 2019 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwsza.

Ekspert -

SalothSar
 Wysłana - 13 marzec 2019 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

Prawdziwym testem współpracy obu nacji mógłby być konflikt Irańsko-Izraelski, jeśli by doszedł do skutku.

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 13 marzec 2019 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

Aby przerwać typowe prawackie fantazje o dużych rakietach, wrzucam izraelską tarczę!

Zmieniony przez - seba5700_2 w dniu 2019-03-13 23:39:22

Architekci to sobie w wielkiej płycie mogli najwyżej wzorek tynku wymyślić.
To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

Znawca -

arch1ebald
 Wysłana - 13 marzec 2019 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

dajcie jakieś dobre lochy a nie kórwa
żydy
;////

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

mlkv
 Wysłana - 13 marzec 2019 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

[[http://www.technologyreview.com/s/528991/an-explanation-of-the-evidence-of-weaknesses-in-the-iron-dome-defense-system/]]

Prawdziwym testem współpracy obu nacji mógłby być konflikt Irańsko-Izraelski, jeśli by doszedł do skutku.

Przecież to jest kontrargumentacja na poziomie "A u Was to murzynów biją!".

Na liczbach wykazałem która z nacji - Polacy czy Żydzi - jest skuteczniejsza w lobbyingu w USA, co wynika jak pisałem w Mojej ocenie z tego jak te dwie grupy etniczne współpracują we własnym gronie za granicami Swoich państw.

W replice słyszę że to że USA rok w rok wywala na Izrael miliardy dolarów, w tych samych latach ograniczając poziom pomocy dla Polski z reguły poniżej 100 mln USD ( z Angielskiego - chump change ) to nie jest żaden argument, bo jak Izrael kiedyś pójdzie na wojnę z Iranem to uhuhuhu, zobaczymy jak wtedy będzie wyglądać współpraca USA i Izraela.

Co to ma do Naszej dyskusji?

Bo jeśli to jest argument to mogę spokojnie napisać - Rosja niedawno odgryzła kawałek Ukrainy, przeżuwa i zastanawia się co dalej, a jak My wtedy pobiegliśmy do USA z płaczem że chcemy bazę wojsk USA w PL i nawet za nią zapłacimy to usłyszeliśmy "We'll think about it".

Doprawdy, realny dowód siły Polskiego lobby w USA.

Edit: Na ochotnika zgłaszam się do przetestowania stopnia combat fitness pani Mor.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2019-03-13 23:43:31

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 13 marzec 2019 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

OK.
Wrzucam loszki z prawej strony.

Architekci to sobie w wielkiej płycie mogli najwyżej wzorek tynku wymyślić.
To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

Znawca -

Pshym
 Wysłana - 13 marzec 2019 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Kultury osobistej się nie ocenia raczej po tym kto jakie robi biznesy czy jakie ma wpływy, ale po normalnym, codziennym zachowaniu.

Ja z racji zawodu miałem doświadczenia(niestety) z typowym żydostwem z Izraela, pejsy, te kapelusze itd.
Takiego zbydlęcenia nie robił nikt, serio. Ani kozoiebcy, ani twarde Iwany z Rosji, ani nawet cyganie żydy byli do tego stopnia spie.rdoleni, że jako jedyni zostali wrzuceni jako nacja na czarną listę - tych ludzi nie obsługujemy i tyle.
Ba, ale to nie tak, że tylko odosobniony przypadek. Złotówa ich nie chciał zabrać nawet
Potem się dowiedzieliśmy, że inni(no, wiadomo nie wszyscy) też nie przyjmują żydów za to co odpier,dalają

Kurfa, jeszcze pamiętam taką scenę, podjeżdżam po kogoś na Okęcie odebrać z lotniska, podbija Złotówa, wytacza się z taryfy 3 icków, też pejsy i te kapelusze ziebane, wystawił im typ walizki, żyd jeden to otworzył przed wejściem do lotniska, w walizkach śmieci i sobie poleciały z wiatrem, ot tak, a tu se kórwa wysypie, bo jestem żydem i mam w chóju, wyiebała się taka ilość śmieci, że szok, Złotówa kopara w dół, coś tam im powiedział, ale olali go zupełnie, nawet zwierzęta się tak bezczelnie nie zachowują

to jest całkiem obiektywna opinia, żaden żyd mi osobiście nigdy nic nie zrobił

Szlachta nie pracuje.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 92 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Koniec forum vol. 9 Żydzi tu, Żydzi tam... cało Polske chco okraść nam

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

Warto przeczytać: piłka kobiet | You're gay %-) | FAJNE GIERY | Łapa | Faku boldem! | po siłowni panienki;) Także proszę | Chyba czas już spoważnieć... | zablokowac kazze? | Kto odrobi mi z niemca? Bedzie sog! | Kurczak w Cieście.. | Niegroźny uraz Tomasza Kiełbowicza | kto lubi skakac? | Dawno nic nie pisalem. Ehkm Ehkm co by tu pospamowac... | skąd zassać MATLABA ??? | gra ktos w hatricka?? | Wykrywacze metali na stadionach Euro 2004? | joanna chmielewska | gruba | zdjęcia duchów | 15 latki | bułgaria | małgorzata foremniak | sex z dojrzałą | Testy narkotykowe | gowork | prostaty | japonia oszalała | wilk | kwas foliowy prenalen | centymetr rezerwisty | le senne | samochody z za granicy | Sabina Śnioch | ilona felicjańska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.