FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6133 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
"Nie bierz dupy z..." 
[powiadom znajomego]    
Autor ""Nie bierz dupy z...""   

elitek70
 Wysłana - 8 październik 2009 16:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Od niedawna podoba mi sie kolezanka - z wzajemnoscia, tak wszystko ok tylko ta panienka jest z mojej klasy. I jest zasada "nie bierz dupy z wlasnej grupy". Jak narazie zagaduje do niej jak tylko nadarzy sie okazja, troche na gg pogadalismy (ona jest zakrecona :D). Tylko teraz ta cala zasada kazala mi sie troche zatrzymac, zastanowilem sie i doszedlem do wniosku, ze moze lepiej byloby nie zaczynac czegos na powage tym bardziej, ze ona mieszka jakies 20km od mojego miasta i tylko w szkole sie widzimy, a po lekcjach na przyklad jesli bym bardzo chcial to bym i tak nie dal rady jej wyrwac bo leci na leb na szyje na stacje autobusow :/ Jedyny sposob to namowienie jej zeby pojechala nastepnym autobusem, mam 16 years old i nie mam prawka jazdy jeszcze wiec pojechanie do niej odpada. I tera pytanie: czy warto zaczynac z nia zwiazek? Czy to, ze nie bedziemy sie mogli spotykac zbyt czesto gdzies poza szkola nie zepsuje wszystkiego? Mysle, ze to moze doprowadzic do rzucenia, a to z kolei daje przesrana atmosfere w klasie... Co robic?

klepacz__
 Wysłana - 8 październik 2009 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

raptor.kid
 Wysłana - 8 październik 2009 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

mam 16 years old

nie chce byc wulgarny ale wez sie ****a ogarnij, jak ci sie podoba i ty sie jej podobasz to badzcie razem *****e tu nie ma wielkiej filozofii
widzicie sie w szkole, mozecie do siebie jezdzic w weekendy
kurva gdzie problem bo aj go nie widze

Zmieniony przez - raptor.kid w dniu 2009-10-08 16:45:01

"KOBIECE PIERSI DZIAŁAJĄ JAK MAGNEZ NA OCZY MĘŻCZYZN"

arch1ebald
 Wysłana - 8 październik 2009 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

jestes yebniety, bo zamiast byc elastycznym, ty myslisz schematami. masz byc szczesliwy, a to czy bedziesz szczesliwy z przypadkowa laska, czy z dziewczyna z klasy, to zalezy tylko od ciebie. a jak bedziesz prowadzil takie rozkminy to nigdy nie bedziesz zadowolony. odpuszczac zanim sie jeszcze zaczelo - poyebalo cie?

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

Banan
ADMINISTRATOR
 Wysłana - 8 październik 2009 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

no ,o garnij sie dzieciak

prosty chłopak

%-)

Specjalista -

lNSOMNIA
 Wysłana - 8 październik 2009 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

Masz 16 lat, w tym wieku idzie sie na zywiol a nie mysli czy sie uda czy nie. Czy powinienem czy jednak odpuscic.

Bierz ja !! Nie uda sie to bedzie nastepna

Niech znikną Ci co się przeszłością szczycą
albowiem każda dziwka też była dziewicą.

Specjalista -

raptor.kid
 Wysłana - 8 październik 2009 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

chcialem zedytowac ale mi chlopaki nie dali

moze to i lepiej, bo sie rozkrecilem
takze po prostu jw

"KOBIECE PIERSI DZIAŁAJĄ JAK MAGNEZ NA OCZY MĘŻCZYZN"

elitek70
 Wysłana - 8 październik 2009 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

ja wcale nie odpuszczam tylko sie naczytalem tych tematow i wszyscy odradzaja chodzenie z kolezanka z klasy...

Banan
ADMINISTRATOR
 Wysłana - 8 październik 2009 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

za pierwszym razem mogles nie zrozumiec, teraz bedzie czytelniej , zapomnialem o wieku

ogarnij sie xD !!

Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-10-08 16:54:32

prosty chłopak

%-)

Specjalista -

Miichall16
 Wysłana - 8 październik 2009 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Też tak mam, tylko nie jest z mojej grupy. Jadę do niej w sobotę autobusem też 20km więc ty też możesz ;p Ewentualnie jakiś znajomy niech cię podrzuci moto albo autem ;P Albo starzy

fredens
 Wysłana - 8 październik 2009 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

kup jej kwiaty, zapytaj o chodzenie.
Jak sie zgodzi kup rower i codziennie postaraj sie ją odwiedzać, żeby nie zaprzepaścić takiej szansy.

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

"Nie bierz dupy z..."

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Pomocy-dziewczyna na studiach | jestem szczęśliwy chociaż jej nie ma | Sport to powod do wstydu przed laskami? | Jak poderwać dziewczyne.POMOCY | Juz przegiecie ? Nawiazanie do tematu MarvBoy'a | ciężki charakter i sposób myślenia | zdradzila czy nie | wiesz mamo, teraz to fajnie jest być puszczalską? | błagam pomozcie | Ludzie naprawdę są tacy głupi? | help . | Jak zaimponować kobiecie? | Jak poradzić sobie z natrętem? | Jak poderwac dziewczynę? Szkola i ona. | czy jak dam jej czas to pokocha | Witam, proszę o pomoc | rozpylacz | przywitania | opalanie nago wakacje | Holenderskie strony z ogłoszeniami pań | babcia sex opowiadania | sprzątanie | bling soho | opowiadania erotyczne córka | mama ponczochy | mikrofon | szpiegowanie | aplikacja do mikrofonu | krem | how we choose namietna ewa 40 odloty | foki amatorek nago | filmy showup | opowiadanie mlodsza siostra | opowiadania incest film | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.