FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3348 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
 PS2 - Playstation 2 + NA + dysk 40GB + 2x karta pamięci SONY 8mb 
[powiadom znajomego]    
Autor " PS2 - Playstation 2 + NA + dysk 40GB + 2x karta pamięci SONY 8mb"   

hassarol
 Wysłana - 1 maj 2009 13:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siemka

Do zaoferowania mam konsolę Sony Playstation 2 w wersji SCPH-39004, czyli jeden bardziej udanych i mniej awaryjnych modeli PS2.

Zestaw został skompletowany jakiś czas temu, lecz z braku czasu głównie leżał na półce. W komplecie znajduje się Network Adaptor, urządzenie które umożliwia podpięcie dysku twardego bez ingerencji w konsole. Jest to fabryczny produkt Sony. Dzięki NA można także uzyskać połączenie z internetem. Dysk, który dodaję do zestawu to 40GB Samsung, na którym znajduje się kilka gier (Pro Evolution Soccer 2009, Gran Turismo 4, Resident Evil 4, Black, NBA Street 2008, Fifa 2009 i inne). Wgrywanie gier na dysk jest bardzo proste. Wystarczy ściągnąć obraz wybranej gry, podłączyć dysk do komputera (jest to zwykły dysk IDE/ATA), uruchomić program WinHiip i poczekać aż obraz zostanie skopiowany na dysk. Gry odtwarzane z dysku ładują się do 8x szybciej, aniżeli z płyt!!!

Konsola jest przerobiona, lecz nigdy nie było w niej nic lutowane, nie korzystałem z ModChipu, ze SwapMagic, lecz przerobiona została karta pamięci, która umożliwia odtwarzania nagranych gier po odpowiednim ich spatchowaniu (trwa to ok. 2sek), oraz znajdują się na niej różne programy: Hloader (do uruchamiania gier z dysku), SMS (do odtwarzania z pendrive'ów filmow, także w formacie rmvb oraz piosenek w formacie mp3) oraz inne. Po uruchomieniu konsoli ukazuje się bardzo przyjemne i proste w obsłudze Menu.

Konsola jest w stanie technicznym idealnym. Była otwierana, w celu przeczyszczenia wentylatora, natomiast nigdy nie było żadnej ingerencji w elektronikę. Z napędu DVD korzystałem zaledwie kilkakrotnie, ze względu na to, że zawsze korzystałem z dysku, więc również jest on w nienagannym stanie, odtwarza każdą płytę jaką do tej pory miałem.

W skład zestawu wchodzi:
-Konsola Playstiation 2 SCPH-39004
-Network Adaptor
-Dysk twardy Samsung 40GB (z grami na pokładzie)
-2 karty pamięci Sony 8MB (w tym jedna przerobiona, lecz służy także jako zwykła karta pamięci).
-Pad
-kabel RGB (poprawiający jakość obrazu)
-kabel zasilający
-Network Access Disc

Cięzko rozstawąc mi się z konsolą, ponieważ włożyłem w nią sporo pieniędzy i czasu potrzebnego w skompletowanie. Sam Network Adaptor kosztował 180zł, a dysk 80zł. Lepiej jednak, aby służyła komuś, niż żeby leżała u mnie na półce.

Kontakt:
mail - hassarol@gmail.com
GG- 1985008

Pozdrawiam i gorąco zachęcam do zakupu!

[URL=[http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9600bc28415936ac][IMG]http://images41.fotosik.pl/111/9600bc28415936acm.jpg[/IMG][/URL]]

Widzieliście film "Catwoman"? To całkowita bzdura. Przecież gdyby rzeczywiście
skrzyżowano kota i kobietę, to stworzenie to byłoby potwornie leniwe, nieposłuszne,
wredne i samolubne. A do tego doszłyby jeszcze cechy odziedziczone po kocie...

hassarol
 Wysłana - 1 maj 2009 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

Coś się fotki nie wysłały... Zamieszczam ponownie!

skrzyżowano kota i kobietę, to stworzenie to byłoby potwornie leniwe, nieposłuszne,

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 1 maj 2009 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

w okolicach jakiej sumy za kansole jestesmy?

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

hassarol
 Wysłana - 1 maj 2009 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

no moim życzeniem byłoby coś w okolicach 400zł, ze względu na to, że moja inwestycja w wyniosła grubo ponad 600zł. Samo skompletowanie tego zestawu to dzisiaj wydatek ponad 400zł.

Zmieniony przez - hassarol w dniu 2009-05-02 20:11:02

hassarol
 Wysłana - 8 maj 2009 13:53       [zgłoszenie naruszenia]

Cena, którą wyżej podałem nie jest definitywna, możemy się dogadać! ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

PS2 - Playstation 2 + NA + dysk 40GB + 2x karta pamięci SONY 8mb

Warto przeczytać: Sprzedam PULSOMETR | Sprzedam spodnie nadwymiarowe | Czeski | sprzedam zestaw ciemniowy | Zamienie SE T630 na ... | UZYWKI LEGAL HIGHS | Nokia 6020, Sluchawki Philips ,bluza ;) | kurtka SHADY | Kom Lg | sprzedam SAKSOFON zabytek | TELEFONN | Nokia 5510 & 3310 | Motorola e398 | Kuie wiązke elektryki do Renault Chamade | Sprzedam Siemens CXT-70 | tłumaczenia angielskie | szwed playboy 2012 | slavoy2k | gotuj z fenolem | Markoo | wat czy wsowl | Marko | konstrukcja hiperboli | rihanna | inna | strongzonk | straż graniczna | radish | słodki skurwiel | Paulina | Paulinaa | paula marciniak | małe cycki | małe piersi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.