FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2109 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
"Pianista"- interpretacja 
[powiadom znajomego]    
Autor ""Pianista"- interpretacja"   

diabelekkk
 Wysłana - 22 marzec 2007 17:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam troche nietypowa prośbe a mianowicie musze zinterpretowac fragment filmu "Pianista". Chodzi o ten moment w którym Szpilman przeskakuje przez mur za którym znajduje sie doszczętnie zniszczona Warszawa. Musi to byc zinterpretowane pod kątem człowieka wobec zagłady, wobec apokalipsy spelnionej jaka była wojna.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

"Pianista"- interpretacja

Warto przeczytać: Motto kluczem do interpretacji utworu literackiego. | musicie mi pomóc | mniejszości narodowe na terenach Polski | wypracowanie | Praca na ustny polak :/ | Persfazyjna funkacja jezyka w tekstach reklamowych | lit. podmiotu, caly utwor czy tylko czesc? | biografia- literatura podmiotu | bibliografia podmiotu... czy dobrze? | bibliografia (lit.przedmiotu) | POTOP | Interpretacja obrazu Jacka Malczewskiego "Rycerz i muza" | rola inspiracji biblijnych w... | [pol] Prezentacja - Opis przyrody w literaturze | Językowe środki perswazji - o co zapytają? | Esej z socjologii - pomocne książki | kurtka skórzana | komedia | jak stiunigować pokój | marihuana | jazz | mt5034 | jak móc dłużej | ogłoszenia towarzyskie | jablonka86- | jablonka86 | wiza | meskalina | grupa terespolska | chillouty na niedziele | bejsbolówka | agnieszka wagner | Lions Club | Lyoness | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.