FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2083 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
"Pianista"- interpretacja 
[powiadom znajomego]    
Autor ""Pianista"- interpretacja"   

diabelekkk
 Wysłana - 22 marzec 2007 17:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam troche nietypowa prośbe a mianowicie musze zinterpretowac fragment filmu "Pianista". Chodzi o ten moment w którym Szpilman przeskakuje przez mur za którym znajduje sie doszczętnie zniszczona Warszawa. Musi to byc zinterpretowane pod kątem człowieka wobec zagłady, wobec apokalipsy spelnionej jaka była wojna.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

"Pianista"- interpretacja

Warto przeczytać: jak napisać wypracowanie? | Leopold Lis-Kula. | Plan prezentacji - Różne oblicza miłośći... | Polskie nazewnictwo miejskie - temat maturalny | lektury na ustną | Rola prawników w kulturze anglosaskiej | Bibliografia maturalna - lektury/utwory | ludzie pomóżcie | pomoc na polski | Obraz zbrodniarza | plan ramowy maturalny! | Ustna matura z Polskiego | [pol] Bóg - jaką literą pisany? | motyw śmierci w literaturze i malarstwie | Motyw anioła | Cierpienia Wertera mała pomoc | nacjol255 | deportivo1 | człowiek kij | ania walewska | studia prawnicze | sesje | brak zeba | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie I mam problem literaturą przedmiotu | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie, mam problem literaturą przedmiotu | zmierzch koksów | rimming | lizanie | Balony rekonstrukcja | po ilu dniach abstynencji pojawi się polucja | polucja | profkrzys | sec | avatar | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.