FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3233 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Potrącenie psa 
[powiadom znajomego]    
Autor " Potrącenie psa"   

dothan
 Wysłana - 13 lipiec 2005 13:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam interesuje mnie konsekwencja pątroncenia psa. MOj kolega jadąc sobie ulicą nizdążył wychamować przed psem i poprostu go puknął winikiem tego był pęknięty zderzak z prawej strony i zbity halogen koszt naprawy 300 zł razem z profesjonalnym spawaniem spojlera. Niezatrzymł sie pojechal dalej myśląc ze cos mu grziło. Wiemy czej ten pies był ale teraz juz po ptakach mineło ponad 3 tygodnie.

a oto moje pytanie gdyby mi sie coś takiego przytrafiło mogl bym sie zatrzymać wezwać policję wiedząc kto jest właścicielem wkońcu to wina właściciela niepilnował swojego psa.

for more .......

Helevorn
 Wysłana - 13 lipiec 2005 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

wkońcu to wina właściciela niepilnował swojego psa.

Slusznie piszesz.

Były moderator Polityki i Seksu

dothan
 Wysłana - 13 lipiec 2005 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

to w takim razie moge wezwac policje a co dalej? odszkodowanie dostane np od ubezpieczyciela?

for more .......

Kask
 Wysłana - 14 lipiec 2005 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

Za AC dostaniesz.
Chyba ze wlasciciel mial OC z uwzglednieniem szkod zrobionych przez psa tylko nie wiem czy to by objelo ubezpieczenie. Bo pies pewnie tego nie przezyl.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

dothan
 Wysłana - 14 lipiec 2005 13:46       [zgłoszenie naruszenia]

dzięki za objaśnienie

for more .......

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Potrącenie psa

Warto przeczytać: Carrefour - ważne pytanie. | telewizja N | Praca jako informatyk na karcie podatkowej | panu daj złotówkę.... albo wypracowania z ekonomii | podział spadku | NNW - szybka pomoc | dziedziczenie kredytów | prawo jazdy | Licytacje komornicze ruchomości | prosze o szybką odpowiedź, chcą ze mnie ściągnąć hajs?? | Galerianka tfu węglanka!! | Jak ominąć znak do 2,5t jeśli na ulicy mamy firmę? | studencka karta kredytowa mbank euro<26 | pobicie pomocy | KZK GOP-potwierdzenie fałszywych danych swoim nazwiskiem | Prawa I rzędu | ginomen | kazan | randk | crossfit | tattoo | tatuaz | mandat straż miejska | piotrowska | przybylska | paralotnia | katastrofa | paralotnie | -darq13 | darq13 | kredyt | zlydtyk | zlydotyk | złydotyk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.