FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 137978 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
"Poznaj moich rodziców";-) wpadki, przygody itp;-) 
[powiadom znajomego]    
Autor ""Poznaj moich rodziców";-) wpadki, przygody itp;-)"   

fredens
 Wysłana - 2 grudzień 2006 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

kozackie akcje macie

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Specjalista -

betta01
 Wysłana - 2 grudzień 2006 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

Albo tez niezla ryfa byla jak kiedys u kumpeli spalam. ile ja wtedy moglam miec lat... moze ze 12. Wiecie, początkujący biuscik, te sprawy. I za duza w klacie () koszulka od pizamy taka na ramiaczkach. nagrywalysmy jakies nasze wyglupy kamera. zabawa zabawą, na drugi dzien jej brat wzial kamere a my slyszymy z pokoju jakies ryki smiechu. idziemy patrzymy a tu moj zakwitajacy dopiero biust bardzo ladnie widoczny dzieki za szerokiej koszulce myslalysmy obie ze umrzemy tam ;pp dodatkowo nagraly sie jakies rozmowy o tym ze N. podoba sie ktorys z kumpli tego jej brata mi jakis tam inny... bylo wesolo

'Mówienie bez myślenia jest jak strzelanie bez celowania...' - Z. Herbert

snowee
 Wysłana - 2 grudzień 2006 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

A ja mialem ostatnio remoncik i nowe drzwi mi z zamkiem do pokoju zalozyli, wiec teraz zamykam drzwi na klucz i mozna robic co sie chce Ogolnie nie mialem jakis dziwnych akcji tylko czasem ktos wpadal jak jeszcze zamka nie mialem a spod koldry tylko 2 glowy wystawaly przerazone Teraz lajcik

Specjalista -

Ginoman
 Wysłana - 2 grudzień 2006 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bez takich akcji jak wy ale Raz jak z rodzicami w sklepie byłem (hipermarket jakis) przy kasie jak juz płaciłem za swoje graty przy wyciaganiu kasy na podłoge przy kasie wypadły 3 durexy xD myślałem ze ***ne na plecy jak zauwazylem xD Akurat jakies fajne laski przechodziłi i jakies usmieszki do mnie xD Zastanawiałem sie czy nie podbijac z bajera ale moja uwage odwrucili rodzice domagający sie tej kasy potem w samochodzie juz mówili ze przynajmniej sie zabezpieczam .

A ostatnio w szkole na sali gimnastycznej laski z gimnazjum grały w piłke reczną. Cała szkoła siedzi na ławkach. Laski grające się rozgrzewaja a ja wyciągnołem z portfela kumpla 2 unimile po czym wyżuciłem na srodek sali Kumpel jakos sie nie palił żeby po nie iśc xD

Zmieniony przez - Ginoman w dniu 2006-12-02 21:02:31

Chcesz wpierdol?

Nie jestem Ginomenem z SFD %-)

Saymonn
 Wysłana - 2 grudzień 2006 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam akcyjke świeżuśką jak ranne bułeczki.Otóż dziś po poludniu moi starsi pojechali na weekend do siorki,no więc stwierdziłem,że też nie będę w chacie siedział.Zwinąłem Niunie z domku i pojechaliśmy do domku moich starszych nad jeziorko...siedzimy w domku,tak sie jakoś miło zrobiło i zaczęliśmy działać ...po dłuższym czasie,otwierają sie drzwi frontowe,a w nich moja siora z mężem i rodzice,siora wyleciała z tekstem"o sorrki,wrócimy jak skończycie" ... a my w bardzo dwuznancznej pozycji na kanapie w przedpokoju zlekka zamurowani ... ot cała historyja ... i kurva nie pierwszy raz mi się takie akcje zdarzają,z jej starymi też przeboje mieliśmy

Zmieniony przez - Saymonn w dniu 2006-12-02 22:38:50

Znawca -

Marcin_cps
 Wysłana - 2 grudzień 2006 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

do mnie jakis tydzien temu mamusia z tekstem ze 'tylko (imie mojej Lubej) przyjdzie, odrazu posciel wyciagasz i do lozka ja ciagniesz' i pretensje wielkie z tego tytulu...
'u niej tez odrazu do lozka wskakujecie jak do niej pojdziesz?'
i 'chyba musze zadzwonic do jej mamy i zapytac czy wie co wy wyprawiacie'

»I pamiętaj - żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś«

Znawca -

betta01
 Wysłana - 3 grudzień 2006 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

tato kuzynki do dzisiaj rzuca w jej eks (ktory ja rzucil a ona strasznie to przezywala) jajkami z balkonu ;p
zawsze trafia

Zmieniony przez - betta01 w dniu 2006-12-03 00:14:29

'Mówienie bez myślenia jest jak strzelanie bez celowania...' - Z. Herbert

. .
 Wysłana - 3 grudzień 2006 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

"zawsze trafia"

Lady_A
 Wysłana - 3 grudzień 2006 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

Jestem z Lukaszem juz prawie rok, on zna moich rodzicow bardzo dobrze a ja tylko jego ojc,a bo mamuska mojego pieknego siedzi prawie caly czas we Wloszech. Na wakacjach byla na jakis miesiac w kraju ale tez nie maialm okazji jej poznac. Ale... z tego co sie wczoraj dowiedzialam, to mam bardzo "zyczliwa szwagirke", ktora mamusi pokazala wszystkie moje foty na kompie Lukasza. Zdjecia nie zawsze na poziomie , wiec reszty dopowiadac nie trzeba . Ale podobno za kazdym razem gdy dzwoni to sie wypytuje czy u mnie wszystko w porzadku, wiec moze nie jestem jeszcze na spalonej pozycji... :D

faramka
 Wysłana - 3 grudzień 2006 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

Marcin_cps

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 49 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

"Poznaj moich rodziców";-) wpadki, przygody itp;-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49