FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 137978 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
"Poznaj moich rodziców";-) wpadki, przygody itp;-) 
[powiadom znajomego]    
Autor ""Poznaj moich rodziców";-) wpadki, przygody itp;-)"   

ohayo
 Wysłana - 14 styczeń 2008 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

zabij rodzicow

ale wy macie wyimaginowane problemy...

Zadne pieniadze nie wynagrodza rodzicom blamazu, gdy syn ujawnia sie jako informatyk.

Miecio1906
 Wysłana - 14 styczeń 2008 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

ale wy macie wyimaginowane problemy...
To była zwykła prowokacja

Libia

Twój stary ma wszy na klatce piersiowej

BennyLava
 Wysłana - 15 styczeń 2008 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam mam lajt w sumie....
Raz moja matka krzyczac " Jak ona ma na imie!" biegała za mna po domu. Skapitulowałem kiedy trzymała otwarty słoik z jabłkami kandyzowanymi nad moja zupa i groziła ze wrzuci je tam jak nie powiem...

Kiedy przychodzi do mnie dziewczyna... pełen luz.. (o dziwo )
Ostatnio siedziałem z kolezanka w pokoju. Schodzimy na dol po godzinie, patrze... a tam kolega siedzi z moimi rodzicami i pije martini.. co ty tu robisz pytam? byles zajety niechcielismy przeszkadzac xD

Zmieniony przez - BennyLava w dniu 2008-01-15 22:48:43

I wear the sunglasses at night...

kesal
 Wysłana - 19 styczeń 2008 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

to ja też opowiem
siedzę u dziewczyny,robimy to i tak jak zawsze, ktoś z dołu ją wołazawsze matka wołała i bez wniku, bo jeszcze 10 min można było pobaraszkowac
ale tym razem zrobił to ojciec.krzyknął raz.ona do mnie.daj się ubiorę zobacze co tam chce,a ja...no wez jeszcze z 5 minut.ale ona ze nie.on nic.nie drze się.ale ta wstała.ja chcę wstać i tu pukanie i od razu wpada o rzadnym prosze nie było mowy.ja w szerokich spodniach-nie zapięte.czuje jak powoli spadajaona to samo.nie zdązyła zapiąć i od razu na fotel usiadłaon cos gada.ja tu dygawa.i po chwili patrze a przy łużku-prawie na środku pokoju condomja szybko nadepnąłem na niego-ojciec nic nie zauważył.on wyszedł a my jeszcze zdyganipatrze na łużko a tu koło niego opakowanie po prezerwatywachpotem dziewczyna zeszła i nagadała ojcu ze co on robi-wchodzi do pokoju a my tam tanczylismy i teraz głupio mi dlatego tak dziwnie się zginałem
o prezerwatywie zapomniałemnie wiem jakim sposobem ale w śrobę(a akcja w sobotę się wydarzyła)moja dziewczyna oglądała sobie jej zdjęcie klasowe które na jej biurku leży a z tyłu- na ramce była przyklejona prezerwatywabrecht i adrenalina niezła:)
p.s. potem juz nie dokończyliśmy

Itaczi
 Wysłana - 20 styczeń 2008 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

No więc ja z moją dziewczyną mieliśmy też śmieszne sytuacje ;p
1-Byliśmy u mnie matka gdzieś pojechała a ojciec w pracy no to zaczęliśmy sie bawić. Dziewczyna stwierdziła że lepiej przymknie drzwi do pokoju na co ja mówię, że ojciec najwcześniej za 2h wróci, no ale zamknęliśmy i powoli całując sie rozbieraliśmy i nagle słychać wkładanie klucza do zamka w drzwiach! My szybko zeskoczyliśmy z łóżka i zaczęliśmy sie ubierać ( dość głośno ) jak wyszedłem sie przywitać z ojcem to on miał tylko dziwny uśmiech na twarzy i nic nie powiedział ;p

2-U dziewczyny leżeliśmy sobie przykryci kocem w dzień i chciałem jej zrobić dobrze więc ręka pod koc i w majtki i sie nią zajmuje ;p a tu nagle bez pukania wchodzi jej brat okazało się że chciał jakiś mój film wziąć XD Nie krepował sie w ogóle ( w przeciwieństwie do nas i nie spieszyło mu sie z wychodzeniem O_O ostrego stresa złapałem ;p

3-Może nie do końca takie straszne ale dziwne :P Jestem z dziewczyną pół roku i przyjechała do mnie w okresie świąt a matka dzień przed przyjazdem: Potrzebne wam 2 pościele ?? wiem że i tak śpicie razem ( ja miałem materac na podłodze ale spałem z dziewczyną ) złapałem ostrego buraka po tym a matka na to: nie martw sie ja z Twoim ojcem też spaliśmy przed ślubem XD

wodór
 Wysłana - 20 styczeń 2008 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

nie martw sie ja z Twoim ojcem też spaliśmy przed ślubem

Potem Ty się urodziłeś i już spali razem tylko po ślubie

Żyjemy nie tak, jak chcemy, lecz tak, jak potrafimy. Demokryt z Abdery (ok. 460 - 370 p.n.e.)

Specjalista -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 20 styczeń 2008 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

spoko historie, ALE zamek w drzwiach i by ich nie było...

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Many_Man
 Wysłana - 20 styczeń 2008 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

kesal
H.CH Andersen to z Ciebie po choooju tylko ortografii się naucz :*

Zmieniony przez - Many_Man w dniu 2008-01-20 21:48:08

kesal
 Wysłana - 21 styczeń 2008 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

nie.to nie bajka.to polska rzeczywistość.i na prawde,zamek w drzwiach by wystarczyl, lecz ona zamek ma ale bez kluczaja nie wiem:)pytalem się jej kiedys gdzie klucz, ale ona powiedziala ze juz od początku nie miała:)a z ortografii to ja zawsze noga byłem

xeo151
 Wysłana - 22 styczeń 2008 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

Akcja z sylwestra w Wrocławiu. Zaprosiłem sobie koleżanke z roku na sylwka, z początku mieliśmy iść do jakiegoś klubu ale zdecydowalismy się na domówke u niej jako że jej rodzice wychodzili. Kupa jej znajomych było kilku moich. Zabawa jak zabawa %%%, śpiewy .... OK 22.30 poszliśmy przywitać nowy rok na ryneczek. Znajomi zostali i bawili sie jeszcze na rynku kiedy my postanowiliśmy już wrócić do niej. A więc zabraliśmy się do roboty, niedługo potym ktoś drzwi zaczyna kluczem otwierać a my pod kołderką(myślimy starzy) a tu jej brat nawalony wwala się do salonu i do nas co tu się ****a dzieje... my zonk... a on dlaczego tu tak ciemno i nikt się nie bawi. Zapala swiatło i .........(chwila ciszy) to ja przepraszam pójdę do siebie. TO nie koniec 1-2gdz później to samo tym razem rodzice szybko się ubieramy ... jej matka wchodzi podchmielona i znowu czemu siedzicie po ciemku, zapaliła światło popatrzyła się na mnie w nagle na jej twarzy pojawił się banan i poszła sobie. Potem mi panna powiedziała że koszule miałem na drugą strone.

Zmieniony przez - xeo151 w dniu 2008-01-22 17:22:32

Choć życie ciąży psychika siada nie mogę się poddać to moja zasada...

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
[http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&feature=player_embedded]#!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 49 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

"Poznaj moich rodziców";-) wpadki, przygody itp;-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49