FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 137978 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
"Poznaj moich rodziców";-) wpadki, przygody itp;-) 
[powiadom znajomego]    
Autor ""Poznaj moich rodziców";-) wpadki, przygody itp;-)"   

naliii
 Wysłana - 29 lipiec 2006 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

ale tu chyba chodzi o matke dziewczyny

świat kocha tych, co smiało idą pod wiatr

evenement_
 Wysłana - 29 lipiec 2006 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ale ta matulka to raczej matka tej dziewczyny. Można tak wywnioskować po pierwszym zdaniu :o

Tsubasa, Ty chcesz laske poderwać jak czytać ze zrozumieniem nie umiesz

Tsubasa_8
 Wysłana - 29 lipiec 2006 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

to niech pisze wyrazniej a nie trzeba się domyślać
evenement_ : ja już poderwałem tak jak opisywałem

Zmieniony przez - Tsubasa_8 w dniu 2006-07-29 21:59:38

Gacu116
 Wysłana - 29 lipiec 2006 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

"dom dziewczyny" a co by tam moja matka robiłapo 2 jakoś misise niewidzi fantazjowanie natemat swojej matki i jakośsobie niewyobrażam zebym jej dzień dobry na ulicy mówił i dotego zeby mi tak odpowiadała:D:D tsubasa i normalnie bym sie zdenerwował twoją wypowiedzią i byłaby kontra ale skoro koledzy piszą ze z czytaniem kiepsko to zapomne o całej sprawie

Zmieniony przez - Gacu116 w dniu 2006-07-29 22:10:31

naliii
 Wysłana - 29 lipiec 2006 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

aaa przypomniało mi sie :) znowu z mamusią ostatnio siedziałam na kolanach lubemu, pocałunki itp. i grzecznie zaczełam zabawy przy rozporku no i mamuska nagle weszła...rety jak sie zerwałam hehe na szczescie men miał dluższa koszulke wiec all zakryte mamuśka znowu czerwona jak burak sie wycofała( ona tak chyba co dwa lata musi wparowac do mojego pokoju )
i jeszcze kiedys była fajna historia , zostałąm sama z chłpakiem w domu, no i wiadomo teges szmeges , pozycja horyzontalna a ze łożko mam przy drzwiach to sie w pewnym momencie skaplam ze warto byłoby zamknac drziw od mojego pokoju, tak na wszelki wypadek I wiecie, zamknełam dzrwi a jakies piec minut potem rodzice wrócili (nawet nie mysle co by było gdybym nie zamkneła drzwi do pokoju)

świat kocha tych, co smiało idą pod wiatr

Guezz Who
 Wysłana - 29 lipiec 2006 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

Heh, ciekawy temat. Tak czytam i się uśmiecham sam do siebie.

Co do takich przygód z rodzicami to raczej nic specjalnie nieprzyzwoitego. Ale pozostał brat mojej laski. Koleś ma 13 i co chwila włazi do pokoju...na zmianę od telewizora do komputera. Drzwi przymkniętę więc można się trochę pobawić, pewnego razu tak szybko wparował, że ledwo go zauważyliśmy i widział jak się zawijamy itp. Wskoczył zadowolony do nas na łóżko i zaczął ściągać z nas kołdrę i się dopytywać: "co tam jest, no co tam chowacie?". Na szczęście udało nam się go wykopać z wyra i sobie odpuścił.

PS Wcale nie było to takie łatwe, bo przecież nie sprzedam mu kopa na ryj i powiem spie*** stąd bo zaraz poleci do pokoju starych z płaczem. ^^ Delikatna sprawa.

Zmieniony przez - Guezz Who w dniu 2006-07-29 23:56:09

An eye for an eye

We can all go blind...

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 30 lipiec 2006 08:52      [zgłoszenie naruszenia]

Historie boskie, soga dostał każdy komu mogłam dać
I tak mi się przypomniało jeszcze jak po ognisku spałam z facetem u mojej najlepszej kumpeli. Położyliśmy się baaaaardzo późno,
bo nie "chciało" nam się spać(tylko zabawy, nie odważyłabym się u kogoś w gościnie na coś więcej) A rano idę do łazienki z lubym, a jej rodzice taki banan na twarzy, myślałam,że umrę z wstydu Jeszcze zapytali:Czy się nam dobrze spało

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

elchuka
 Wysłana - 30 lipiec 2006 11:10      [zgłoszenie naruszenia]

to koles 13 lat to juz prawie dorosły to nie czai o co chosi ? przeciez oni w tym wieku juz smyraja

Znawca -

Tsubasa_8
 Wysłana - 30 lipiec 2006 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

naliii: ciekawa historyjka ale moglobyć bardziej pikantniej gdybyś nie zamkneła drzwi
Gacu116:tam wiadomo różne rzeczy ludzie robia w dzisiejszych czsach

Gacu116
 Wysłana - 30 lipiec 2006 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

wiadomo różne rzeczy ludzie robia w dzisiejszych czsach wiem bo widuje takie różne rzeczy nacodzień:D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 49 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

"Poznaj moich rodziców";-) wpadki, przygody itp;-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49