FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3356 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
"Przyjaciele" Twojej dziewczyny 
[powiadom znajomego]    
Autor ""Przyjaciele" Twojej dziewczyny"   

chemistry
 Wysłana - 3 maj 2006 17:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hej!
Zauwazylyście ze jak jesteście z nową dziewczyną, wchodzicie w pewien nowy świat jej świat to o ile z akceptacja u jej rodziców najczesniej nie ma problemów, kolezanki hmmm mogą miec tylko zal ze nie ma juz dla nich czasu tak własnie jej koledzy zawsze patrzą na Was krzywo, ogólnie czekają aż Wam sie podtknie noga, mądrymi radami dają jej do zrozumienia zeby dała sobie z Wami spokój szczególnie po awanturach jak im sie zwierzy. Miałem kiedyś tak ze z takim przyjacielem wracałem kiedyśautobusem i kilka ciekawostekosbie powiedziałem (o których jednak dziewczynie przyznałem sie już wczesniej tematy omówione i zamkniete m nami juz zostały) to**** następnego dnia dzwoni do niej i jej mówi Ania a wieesz ze Twój facet kiedys robił to i to.. Wpieprzyćtakiemu nie mozna bo laska bedzie CIe miała za debila bo prazeciez to jej przyjaciel, nakazać jej zerwania kontaktów tez nie nakazesz bo i tak swoje bedzie robiła. Dochodzi do przypadków ze typ cały dzień dzwoni i truje dupe zeby poszła z cała paczka z którą zanim mnie poznała nie odstawała od nich. Jak przez takie coś przaebrnąc???????

bambochaaa
 Wysłana - 3 maj 2006 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

Dochodzi do przypadków ze typ cały dzień dzwoni i truje dupe zeby poszła z cała paczka z którą zanim mnie poznała nie odstawała od nich. Jak przez takie coś przaebrnąc???????

Powiedzieć dziewczynie, że są sprawy ważne i ważniejsze. Ty należysz do tych ważniejszych

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

Adrian233
 Wysłana - 3 maj 2006 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Przyjaciele twojej dziewczyny są twoimi przyjaciółmi

shoXman
 Wysłana - 3 maj 2006 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

jakby taki na 2 dnien zadzwonil do mojej i wypucowal sie ze wszystkiego co mu powiedzialem to albo ja bym mu zeby wy***al albo moi koledzy ,bo to frajerstwo co on zrobil
zreszta miedzy dziewczyna a chlopakiem niema przyjazni
mojej panny 'przyjaciel' straszyl mnie ze bede sie bal wyjsc z domu bo cale miasto bedzie mnie scigalo bedzie mnie scigal o 2 lata mlodszy pajac mnie tak straszyl to mu powiedzialem zeby zalatwial mi to ,a teraz pajac jeden sam sie do mnie pucuje

Zmieniony przez - shoXman w dniu 2006-05-03 17:44:33

chemistry
 Wysłana - 3 maj 2006 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

shoXman dopbra rada ale niestety niedawno przeprowadziłem sie do tego miasta to on ma przyjkaciół a ja jestem gringo

faramka
 Wysłana - 3 maj 2006 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

A po co się zwierzałeś przyjacielowi dziewczyny? Dla szpanu?

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

shoXman
 Wysłana - 3 maj 2006 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

aha to inna sprawano ale nawet jak bedziesz w towarzystwie swojej panny kolegow to niedaj sie pojechac ,jak ktos ma problem to mow zeby go rozwiazal 1vs1 a nie cala grupka skakalikup se kastet i tylemusisz sam sobie wyrobic opinie wsrod jej 'kolegow' zeby czuli respekt bo inaczej nieda rady
no wlasnie nietrzeba bylo mu sie zwizacbo wszystko co powiesz moze zostac wykorzystane przeciwko tobie

Zmieniony przez - shoXman w dniu 2006-05-03 17:50:35

chemistry
 Wysłana - 3 maj 2006 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

nie to nie jest nic czy m nalezy sie chwalić poprostu rozmowa jakos do tego punktu zeszła

shoXman
 Wysłana - 3 maj 2006 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

a ja bym w takiej sytuacji powiedizal wszystkim prawde ze kolo to konfident ,rozpowiadacz i pucant i frajer bo takiego z siebie zrobil ,a jak wszyscy sie dowiedza to jego przyjaciele beda go ganiac

slaweh
 Wysłana - 3 maj 2006 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

chciał chłopak pokazać jaki to nie kozak a tu doopa

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Dee-Jay
 Wysłana - 3 maj 2006 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma takiego czegos jak przyjaciel dziewczyny, przyjazn damsko meska nie istnieje, lub istnieje przez jakis krotki okres czasu. ale jesli Twoja dziewczyna mowi Ci o kims ze to jej przyjaciel to znaczy ze mozesz zaczac sie bac

Mój Dziennik --> [http://www.sfd.pl/temat475805/]

Film --> [http://www.youtube.com/watch?v=9cFaa546le8]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

"Przyjaciele" Twojej dziewczyny

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Czy aktorom staje ? | "Brak tego ostatniego podania" | Mocny orgazm. Od przodu czy od tyłu? | lepiej ostro czy powoli? | Pierwszy raz z "panią do towarzystwa" | tabletki a kończenie w srodku | Stosunek podczas 4 dniu cyklu | fałszywe dziwki | Pytanie - durex performa | Wygodne i obłudne dziewczyny | antykoncepcja niehormonalna | coś nie tak %) | Taniec | Problem ze wzwodem | Boli mnie żołądź... | Nie wychodzi :-/ | białe spodnie | PC Klame | podoficerska szkoła | Ivory skład | ewab | preminent | amelia666 | polska przestępstwo | Sandii | temat187644 | bodek | tarnów | tomek kołsut | suash | jak załatwić benzo | skie | diablo | doładowanie heyah | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.