FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1148 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
"REKLAMA"na aucie??? 
[powiadom znajomego]    
Autor ""REKLAMA"na aucie???"   

malus_kj
 Wysłana - 4 maj 2008 13:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

SIE MA!!!! widuje czasem samochody z reklamami na szybach , zdezakach i po bokach . Ktora Waszym zdaniem z form reklamy samochodowej jest najlepsza?? Znajomy ma np w prawych dolnych rogach tylnych zderzakow swoich aut adres internetowy firmy. Ale czy to nie za malo?? w zasadzie nic nie mowi taka reklama o samej firmie . Natomiast reklamy na szybach aut oszpecaja auto i tandetnie wygladaja. Preferowalbym raczej okleine zderzaka -i tu zaczyna sie problem. Doradzcie jak zareklamowac firme zeby reklama mowila cos o firmie i zawierala adres internetowy. czy okleina robiona w pracowni reklamy zda egzamin?? MAM do oklejenia kilka roznych aut (2 zwykle , jedno terenowe i jedno sportowe). Dzialalnosc jaka prowadze mozna strescic "KONCESJONOWANA OCHRONA/PROFESJONALNE SPRZATANIE => [www.----.pl"];. Doradzcie cos w temacie prosze...

Zmieniony przez - malus_kj w dniu 2008-05-04 13:26:41

Gralu
 Wysłana - 4 maj 2008 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

przypadkowo umiescilem art z konta dziewczyny... spr.dotyczy mnie....-taka mala dygresja

Zmieniony przez - Gralu w dniu 2008-05-04 13:31:12

"...Siłe by zbudować niebo można znaleść w piekle..."52

[http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_%3A__-t186612.html] => moje zdjątka

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 4 maj 2008 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

oklejenie zderzaka to sobie mozesz darowac

jak juz to wal reklamy na boki

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

killer87
 Wysłana - 4 maj 2008 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

tylnia szyba

Dorastając nie pamietam ile razy słyszałem..."Jesteś tym co jesz." Gówno prawda.
Gdyby to była prawda, to wyglądałbym jak krowa.
Wielka jebana krowa z ogonem z owsianki, batatami zamiast rogów i
srałbym jajkami.

LuigiPL
 Wysłana - 4 maj 2008 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

Maska

Take the highway to the end of the night
Take a journey to the, bright midnight

Gralu
 Wysłana - 4 maj 2008 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Darowac sobie zderzak?? maska to zart mysle. BOki z koleji nie przejda ze wzgledu na brak zgody uzytkownikow (rodzice jezdza). QRWA

zdecyduje sie jednak na zderzaki a w pickupie na tylna klape... A co myslicie o tego typie reklamie jesli chodzi o jej skuteczniosc??

Zmieniony przez - Gralu w dniu 2008-05-04 17:52:47

"...Siłe by zbudować niebo można znaleść w piekle..."52

[http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_%3A__-t186612.html] => moje zdjątka

phantoomm
Fanta
 Wysłana - 4 maj 2008 20:10       [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli sporo jezdzisz po miescie to pomysl dobry

"no tak niestety jest, ze 3 lata ciężkiego zapierdalania, ale wiesz koninktura to sie zapieprzalo po 22h
"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo przed wrogami sam się uchronię"
MKD- macie dla odmiany ladna sztunie
Piolek- juz wole tych chłopaków

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

"REKLAMA"na aucie???

Warto przeczytać: najszybszy w mieście wóz | Skóra na deske ,fotele,drzwi i boczki | Opel Cora B - tuning mechaniczny | Dobry wydech !! | SZukam auta - Fiat 125 Oryginal | pytania na egzamin kat. A | pytanie do kierowców | chyba nie było | AT Rzeszów,kolejni profesjonalni partacze | Jade sobie dzisiaj alejami... | Nadchodzi koniec taniej ropy | Co zrobią chłopakowi (16lat) | rysa na szybie | radio w toyocie yaris | Przyspieszenie terminu egzaminu na prawko | egzamin na prawo jazdy, światła punto | olsztyn show up | grzybica żołędzia | grzybica penisa | Rover 75 | zrk | wózek | dejw | feedme | zegarki citizen wr 100 solar tech 180 | bing | bling pobicie | mandat za przejazd | pawellh | piwcuk | httpwwwinsomniapl[fiz]_efekt_fotoelektryczny,_budowa_atomu t611360html | pragmatyzm | konto | Bling_ | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.