FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5904 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Rafał Sieradzki, szmira życia, jak postrzegam świat 
[powiadom znajomego]    
Autor " Rafał Sieradzki, szmira życia, jak postrzegam świat"   

boadusicie
 Wysłana - 14 kwiecień 2011 13:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jako Quester szukający prawdy, analizowałem i planowałem swój obraz rzeczywistości, tak aby obecnie w konsekwencji ciężkiej pracy stanąć i powiedzieć, tyle, wystarczy, ten rozdział chcę już zamknąć i budować swoje życie na innej planszy, tej realistycznej na tu i teraz, z pominięciem ciągłej analizy przeszłości, przyszłości i spraw duchowych, uwieńczeniem moich trudów w dojściu do tego punktu w którym teraz jestem jest elektroniczna nowela oparta na prawdzie i mojej rzeczywistości. Świadomy jej wartości, jestem gotowy, na otrzymanie propozycji od kogoś kto chciałby wydać tą moją publikacje strategi i analiz życiowych opartych na planowaniu i interpretacji moich historii życia, które zawarłem w przedsięwzięciu szmirazycia. Wiedząc, że takie autorytety jak Robert Kyosaki jeden ze swoich besselerów, pierwsze udostępnił w internecie w formie elektronicznej, jednak później w konsekwencji wydał go w formie papierowej. Tak i ja jestem otwarty na publikację mojego przedsięwzięcia życiowego, które można zobaczyć, ocenić i się do niego ustosunkować pod stroną o adresie: [http://www.szmirazycia.strefa.pl/]

Zapraszam do fajnej i miłej zabawy. Rafał Sieradzki.

Zmieniony przez - boadusicie w dniu 2011-04-14 13:08:43

hulio
 Wysłana - 14 kwiecień 2011 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

Przeczytałem troche z katalogu opowiadania parapsychologia . Wg mnie jest tam dużo bzdur.

Specjalista -

kopt
Diabeł
 Wysłana - 14 kwiecień 2011 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

To jak konstruujesz zdania, a zwłaszcza ich długość zniechęca do czytania Tak w ogóle to do jakiego niezwykłego punktu doszedłeś, że czujesz, iż ktoś mógłby zechcieć za Tobą podążać? Kim jesteś, co osiągnąłeś Rafale, że uważasz, iż Twoje strategie i analizy życiowe są cokolwiek warte? Nie odbieraj tego proszę jako atak. Pytam z ciekawości bo to chyba konieczna informacja by w ogóle poświęcać swój czas klikając na Twój link
PS. Kliknąłem mimo wszystko i żadnej noweli nie widzę. Czyżby sama... szmira?

Zmieniony przez - kopt w dniu 2011-04-14 13:59:48

[www.facebook.com/poprawskimagicalphotography]

Ekspert -

boadusicie
 Wysłana - 14 kwiecień 2011 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

ta chodzi o zabawę, przecież nic nie odkryłem, na niektóre sprawy spojrzałem z innego punktu widzenia, wydaje mi się, że na swój sposób ciekawie. Zetknąłem się z ludźmi, którzy wydawali swoje książki oparte na swoich przemyśleniach, jedne mniej ciekawe o większej wartości merytorycznej inne o mniejszej, mimo to na swój sposób ciekawe. U mnie może ekstra wartości twórczej nie ma, jednak mi się podoba a niektóre moje spojrzenia wydają mi się interesujące choćby moja koncepcja o fluidach, którą stawiam naprzeciw teorii o reinkarnacji. Ja jednak uznałem, że jest tu trochę śmiesznej fantazji, dlatego mam satysfakcję z roboty którą uznaję za dobrą. Linka podałem bo liczę, ze względu na to, że uznaję materiał za dobry, i może przyniesie mi on korzyści, jakie jeszcze nie wiem, jednak na ten fakt liczę i to obstawiam, ale to się zobaczy.

kopt
Diabeł
 Wysłana - 14 kwiecień 2011 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

A widzisz jak teraz inaczej to wszystko wygląda? Najpierw "Quester szukający prawdy", "uwieńczenie trudów w dojściu do tego punktu w którym teraz jesteś", "Świadomy jej wartości, jestem gotowy, na otrzymanie propozycji od kogoś kto chciałby wydać tą moją publikacje" i inne "ździebko" aroganckie sformułowania, a teraz "przecież nic nie odkryłem", "U mnie może ekstra wartości twórczej nie ma" itp. Znacznie skromniej i znacznie przyjemniej w odbiorze W takim razie przeczytam jedno czy drugie opowiadanie Ale książki żadnej tam nie zamieściłeś przecież tylko jej zapowiedź.

[www.facebook.com/poprawskimagicalphotography]

Ekspert -

boadusicie
 Wysłana - 14 kwiecień 2011 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie odebrałeś to, jako obalenie tego co było i nakaz do przyjęcia nowej jedynej i słusznej prawdy.
Jednak ja sobie tylko dewagowałem nad tym z czym miałem kontakt przez ostatnie dwa lata, zapisując jak ja postrzegam różne zagadnienia dotyczące spraw codziennych, życia i niektórych prawideł sfery duchowej.

Formę promocji mam jaką mam, ale tylko dlatego, bo mi się taka podoba, sam lubię obserwować taki styl i ja również go stosuję.

blublaty
 Wysłana - 14 kwiecień 2011 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

Twoje teksty są zbiorem wielu popularnych mitów i zwykłych bzdur dotyczących telepatii, wahadełka itp.
To że na kogoś patrzymy i ta osoba czuje się lepiej albo gorzej, to nie znaczy że przekazujemy jej jakąś tajemniczą energię. Wszystko w takim procesie opiera się na psychice. Odpowiednim zachowaniem, wyglądem i sposobem mówienia można wprowadzić kogoś w trans, sprawić że poczuje się lepiej albo gorzej.

ciś typie

Znawca -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 14 kwiecień 2011 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

Takich jak Ty są setki. W USA miałbyś sporą konkurencję, ale też łatwiej o wystąpienie w programie popularnonaukowym dla głupków.

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

blublaty
 Wysłana - 14 kwiecień 2011 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

zobaczcie sobie te cytaty, śmiechowe są [http://www.szmirazycia.strefa.pl/]

Myśl=E! Profesor Wszechświata Rafał Sieradzki

prof. wszechświata, dobrze że nie dr rehabilitowany

ciś typie

Znawca -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 14 kwiecień 2011 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

Nagrywaj filmy i wrzucaj na YT!

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

boadusicie
 Wysłana - 14 kwiecień 2011 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

a jednak jak reaktor promieniuje to fal nie widać a jednak oddziałują na to co żywe, gaz bez wonny ani nie czujesz ani nie zobaczysz a swoje zrobi, węgorze do morza sargasowego dopłyną, ptaki do ciepłych krajów dolecą bez mapy, wieloryby i inne ssaki morskie, czy ryby falami radiowymi się komunikują. Po kursie hipnozy u A. Kaczorowskiego, nie słysząc nic, zrobiłem bardzo dziwną rzecz w nocy, sprawa prywatna, nigdy bym jej na własną logikę nie zrobił, jednak na seansie dał mi on do zrozumienia, że jakąś sugestię post hipnotyczną dostanę i dostałem. W rosyjskiej Armii uczą nurków i żołnierzy łodzi podwodnych komunikacji telepatycznej, w razie "W". Były różne filmy na ten temat np. Kontrola Umysłu itp. Największa instytucja społeczna na świecie jaką Jest Kościół specjalizuje się w sugestiach w hipnozie w rytuałach, sama modlitwa jak dobry mag ją potrafi zrobić polega na łączeniu się z przewodnikiem duchowym, na telepatii, na sugestiach, afirmacjach i na hipnozie. Ich świta to jest top najmądrzejszych ludzi na świecie i traktują oni to za fakt, i na podstawie funkcjonowania ich pracy zawodowej.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Rafał Sieradzki, szmira życia, jak postrzegam świat

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Warto przeczytać: | | armani black | armani | fokusso | kotjaszko | zdjęcia nago | AndyGFX- | filmy dobre | ciekawe filmy | cud słońca | fatima | nigdy nie | Agnieszka WIelgosz | najlepsze filmy | ołki dolki | lornetka | styl alternatywny meski fotki | styl-alternatywny-meski-fotki | kiedy wybuchnie iii wojna swiatowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.