FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6377 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
"Reklamy" podprogowe 
[powiadom znajomego]    
Autor ""Reklamy" podprogowe"   

bunchet
 Wysłana - 31 lipiec 2004 17:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

"Postrzeganiem podprogowe jest postrzeganiem tych bodźców, które są zbyt słabe lub zbyt krótkotrwałe. Nasz umysł odbiera wtedy informacje mimo iż nie jesteśmy tego świadomi.

(...) Sugestia podprogowa jest wbrew pozorom dość skuteczna - m.in. właśnie z tego powodu nie wolno jej wykorzystywać w mediach (w reklamach)."

Co o tym sądzicie ?
Moim zdaniem to niebezpieczna broń w nieodpowiednich czasach bo chyba nikt nie chce być manipulowany i nawet o tym niewiedzieć

Ciekaw jestem czy było to w polsce stosowane na szerszą skale...

DUDEK
 Wysłana - 31 lipiec 2004 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chce mi sie, w to wierzyć.

Wejdź na MOTYWATOR TRENINGOWY - wszystkie moje artykuły w pełnej wersji i najlepsze z sfd.pl
find us on facebook [[http://www.facebook.com/motywatortreningowy]]

bunchet
 Wysłana - 31 lipiec 2004 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Hmmmm , w co ?
Wiesz kiedyś był taki progs w Tv o tym , i puscili coś takiego i potem kazali pweidzieć nazwe zwierzecia jakie przyszło do głowy, pwoiedziałem i okazało sie ze włąsnie to było "pokazywane" podprogowo , i w tym samym czasie grupa na jakiejs sali robiła to samo i 90% napisała jedno zwierze ...

a pozatym to juz nie ma w co nie wierzyć to juz jest naukowy fakt ...

mosay
 Wysłana - 31 lipiec 2004 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

wszysycy wiedzą ze telewizja jest niezdrowa dajmy na to telezakupy, telenowela, teleaudio jednak wiadomo ze stosuje sie pewne chwyty reklamowe, probuje sie oddzialywac na potnecjalnego klienta w kazdy mozliwy sposob...

na emeryturze %)

Znawca -

bunchet
 Wysłana - 31 lipiec 2004 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

hmmmm ale to nie na temat moowisz

podprogowa , czyli niezauwazalna dla nas a wyłapywana przez oko i przekazywana do mozgu , leci film (olbrzymia ilosć klatek) i przypuscmy ze w co 100 bedzie obraz z butelką pepsi...
i ty tego nie zobaczysz ale mozg tak ...

mosay
 Wysłana - 31 lipiec 2004 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

a właśnie, skoro skuteczna to raczej nie che mi sie wierzyć że zakazana ( i ten zakaz jest egzekwowany)

na emeryturze %)

Znawca -

bunchet
 Wysłana - 31 lipiec 2004 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

HEHEH a jak to ma być legalne !?
to uderza w naszą wolną wole a tym samym w demokracje !
to nie ma prawa być uzywane bo nas to ubezwłasnowolnia!

BOXER
 Wysłana - 31 lipiec 2004 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

a ja gdzies czytałem ze to nie działa :)

jestem stręczycielem %-)

aMarcin
 Wysłana - 31 lipiec 2004 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ogladalem ostatnio o tym program na discovery science i jak sie okazuje, nawet jezeli to dziala, to nie moze w znaczacy sposob wplynac na zachowania ludzkie.

"Death is for many of us the gate of hell; but we are inside on the way out, not outside on the way in"

Sniegula
 Wysłana - 1 sierpień 2004 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

A ja kiedys widzialam prog jak grupa osob byla w kinie... cala sala pelna... jakis tam film nie pamietam i co jakis czas w przekazie podprogowym pokazywali zdjecie butelki coli i hamburgera... i nie zgadniecie co sie stalo po zakonczeniu seansu... cala sala ruszyla do macdonalda z wyjatkiem 6 chyba osob... i cio... nie dziala?? ale swoja droga tez bym nie chciala zeby na mnie nieswiadomie ktos to testowal...

It is better for me to die on my feet, than to live on my knees...

Drzey
 Wysłana - 1 sierpień 2004 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

Jak to było w Stanach to tam wszyscy chodzą do McDonalda, więc to nic dziwnego.

Drzey

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

"Reklamy" podprogowe

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: rastafarianizm a sprawa polska... | psychoterapia (magiczna) różdżka by wyczarować szczęście? | "Motylki" :/ | wasze dziwne sny..? | Pastafarianizm - Latający Potwór Spaghetti | Większość- kiedy ma rację? | antysemityzm w społeczeństwie | Paradox prawdy. | samotność :( | Moje zycie | Spowiedź | Racjonalizm to nie wyznanie | Pewność cd. | pomocy | Insomnia, komunikacja internetowa - nowe realia czy forma uzaleznienia? | Jaka to osobowość | gadu gadu | symetria | m jak miłość 2036 | Magda molek | Marta barczok | opowiesci hausera | strzelilem z ucha | polskie aktorki nago foto | opowiadanie erotyczne ortodontyczny | kościerzyna | seks z teściową | mefedron a sex | nord stream | free sex nl | Sex i ból głowy | Polskie aktorki majtki | na łyso | golić na zero | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.