FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 628 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
(S) nowe markowe ubrania 
[powiadom znajomego]    
Autor "(S) nowe markowe ubrania"   

Mariusz190
 Wysłana - 19 luty 2010 12:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam mam do sprzedania spodnie dresowe reeboka w bardzo dobrym stanie, spodnie są oryginalne 100 % poliester

szerokość w pasie 39 po rozciagnieciu gumki 50, długość 110, a od krocza 77, ma ściągacze w nogawkach
jutro wrzuce wiecej zdjęć, bluzy też

mam również bluze lacoste dobra na wiosne

moge wystawić na allegro, cena 50 zł za dres, 50 zł za bluze

Zmieniony przez - Mariusz190 w dniu 2010-02-19 12:42:59

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive ;);)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

(S) nowe markowe ubrania

Warto przeczytać: Playstation 2 Slim+ 4 gry | Buty meskie Adidas ~ Nowe, rozmiar 45 ~ zapraszam | [s] mundury leśne | Laptop IMB T42 | FIAT SIENA SPRZEDAM TANIO !!! | Scenic 1.9 dci | [S] Buty piłkarskie Nike Total Laser III FG rozm 46 | Call of duty - Modern warfare 2 - do sprzedania z kontem steam | SPRZEDAM TYTOŃ DO SHISHY | [S] nowy samsung delfi | Nowe buty Reebok CARDIO EF MID roz.44.5i 40.5 | MEIN KAMPF jęz. polski z komentarzem historycznym SPRZEDAM | Ciuchy - spodnie, bluza | sprzedam buty lacoste: rozmiar 45 | [S] se k770i bcm | Ciuchy MORO SPORT i ZINA | rozwód | installC | życzenia | pirat | źle uwodzona | życzenia swiateczne | fear | greru | czy się rozstać | pijane | lumia 710 | wyprowadzka od rodziców | wynajem mieszkania | mrozewska | zyczenia swiateczne | pizzeria | ibiza unieck | najbrzydsze | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.