FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1273 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
"Wafle" 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor ""Wafle""   

bikej
 Wysłana - 20 czerwiec 2002 22:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

No kto zbiera??
Ja kiedyś byłem całkiem zaangażowany w zbieranie wafli (tych pod pifko oczywiście). Teraz zapał już mam mniejszy, no ale zbieram jednak cały czas...:) Pamiętam akcje z kumplami (gdy nie chcieli dać w jakimś lokalu po dobroci) typu: duży fiacik "czerwona strzała" przed lokalem na gazie, z wbitą jedynką i kumplem za kółkiem, a dwóch pozostałych w knajpie i obrabianie z wafli (wtedy to już hurtowo). Heh, to były czasy:)

Teraz moja kolekcja jest dużo większa. Tak około ze 350 sztuk aktualnie.

Placek
 Wysłana - 20 czerwiec 2002 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

DZIK NIE CZŁOWIEK !!!!

NIE MA ZBRODNI BEZ KARY!!
*PLACEK

INSOMNIA
 Wysłana - 20 czerwiec 2002 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Pomijając to, że tytuł mnie roz***ał i nasunął dziwne skojarzenia to zbierałem podstawki pod browar. Mam nawet sporą kolekcje z kilku krajów

Cichy-Figa
 Wysłana - 21 czerwiec 2002 00:13      [zgłoszenie naruszenia]

bikej powiem jedno ->
Sog dla Ciebie

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

finderx
 Wysłana - 21 czerwiec 2002 06:51      [zgłoszenie naruszenia]

no niezla kolekcja nalezy sie tu sog (choc wiem, ze ich nie zbierasz ) ja tez mialm troche tego ale zazwyczaj hurt (np 20 jednego rodzaju )

Pozdrawiam. Tomek

Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe & Nasze hobby

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 29 wrzesień 2003 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

też zbieram wafelki, nie zrbiłem fotki bo jest ich za dużo , lae może pare zrobie ! :] Z chęcią bym się z kim zamienił :] :] (ciekawe tylko jak :] :])

INSOMNIA
 Wysłana - 30 wrzesień 2003 00:47      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwszą podstawkę (Krombacher) zajumałam z baru w Niemczech w wieku lat niespełna dwunastu. Nie, żebym już w tak dzikim wieku piła, nieee... Później od znajomego z baru jakieś podstawki pod "drogie alkohole", trochę się tego nazbierało, poprzyczepiałam nad "wystawkę zielonych butelek po dobrych winach z niebieską akcyzą", ale pasją czy chociażby fajną kolekcją tego nazwać nie można. Ot, ozdóbka taka...

INSOMNIA
 Wysłana - 30 wrzesień 2003 10:58       [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie "ot ozdóbka taka" a cieszy ! :]
kilka wafelków zebrałem od win lub np: gin lub 'koniakók' , ale głównie zbieram od piwka , bą są fajniesze.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

"Wafle"

Warto przeczytać: Programy do tworzenia muzyki | Czytanie... | Decoupage, ktos sie bawi? :) | Moj Volkswagen %-) | Zobaczone...uwiecznione:-)! | JUMPSTYLE... | Nurkowanie | Pudzianek %-) | Ptoki %-) | Architekt | Magia itd... | Fajne imie dla Huskiego | Moja Skromna kolekcja;-) | Tak mi smutno :( | efekty gitarowe | Moj Reksio | len | scenic | narkotyki lotnisko | narkotyki przewoz przez granice lotnisko | przewoz przez granice lotnisko | przerz granice | dragi narkotyki samolot lotnisko | kontrola lotnisko | nago wakacje | jak odzielic kryszytał | jak odzielic mefedron | dojrzale kobiety | dojrzale kobiety sex oferty | strony z kobietami chetne na sex | dojrzale kobiety | dojrzale kobiety sex oferty | jezu ufam tobie | ekonomiczne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.