FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5648 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
"Wieczna Miłość" - polecam i zapraszam do dyskusji 
[powiadom znajomego]    
Autor ""Wieczna Miłość" - polecam i zapraszam do dyskusji"   

mosay
 Wysłana - 25 październik 2004 12:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cóż, ostatnio mialem okazje przeczytac artykuł ktoy mnie poniekąd poruszyl, art ktory odslania "cos" co mozemy zaliczyc do najglebszych pokladow i zasobow czlowieczenstwa... art ktorego lektura wiele mi dala i ktora mimo swej obszernosci i Wam polecam

[tygodnik.onet.pl/1548,1192003,dzial.html] - Wieczna Miłość 1 - Krzysztofa Michalskiego

[tygodnik.onet.pl/1548,1194487,dzial.html] - Wieczna Milosc 2 - tego samego autora...

polecam, chociazby tylko po to aby popatrzec na pewne, jakze wazne rzeczy i zupelnej innej perspektywy... a jesli nawet nie popatrzyc to chociaz sie nad nimi zatrzymać

pozdrawiam i polecam

( i obiecuje sie tu pojawiac co pewien czas )

na emeryturze %)

Znawca -

Methos
 Wysłana - 25 październik 2004 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

nmosay artykuł świetny Soga juz dawałem

ale ja osobisćie nie wierzę w miłość (tym bardziej wieczną), dla mnie cos takiego nie istnieje!
Wierzę natomiast w tzw, "pociag fizyczny" i "dobór partnera poprzez wzgląd na jego fizyczność", w bycie ze sobą oparte na pieniadzach, władzy, przywiązaniu, itd...

Ekspert -

mosay
 Wysłana - 25 październik 2004 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

methos... wierzysz w pociag fizyczny... a niewytlumazczalna sklonnosc ducha ? ta dziwna wartosc, uczucie, sposob myslenia, chorobe typową dla czlowieka ( nie, przepraszam dla Czlowieka) zwana miloscia... az po tą z listu do Rzymian ? Piesni Nad Piesniami czy KSiegi Ozeasza ? Ta z Romea i Julii, Wichrowych Wzgorz itd... itd.... ? szukajac madrosci... to dopiero pytanie godne filozofa

na emeryturze %)

Znawca -

Methos
 Wysłana - 25 październik 2004 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

mosay... tak po pierwsze to re-witam Cię w dziale heh

a co do mojej nie-wiary w miłosć... hmmmm... na pewno kazdy z nas odbiera to zjawisko (zresztą jak cokolwiek wokół nas) inaczej...
ja po prostu toczę się swoim torem, i zaliczam takie a nie inne doświadczenia i w oparciu o nie, moja wiara w cos takiego jak hmmm - miłość jest "zerowa"...
Przyjążn tak ... wierzę.. miłość niee

Ekspert -

2 er el x
 Wysłana - 25 październik 2004 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

szkoda ze linki nie dzialją...

Methos
 Wysłana - 26 październik 2004 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

obydwa linki działają... właśnie sprawdzałem..

Ekspert -

Wieruszka
 Wysłana - 1 listopad 2004 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ach jak niewielu expertow od milosci....Dlatego, ze jest taka nieuchwytna, trudna do zdefiniowania?

Jest wszedzie, puka w okno kazdego ranka...zamyka drzwi kazdej nocy. Jest w kazdym naszym usmiechu, w kazdej dobrej mysli, w lagodnym gescie. Jest w tancu, w wierszu, w madrosci, w kazdym tekscie, ktory tu zamieszczacie. W kazdym otwarciu sie na drugiego czlowieka, w kazdym zrozumieniu czyjejs slabosci, w kazdym wybaczeniu. Nie mowcie, ze jej niema...choc trudno ja nazwac...choc trudno ja opisac...

Milosc wieczna, czyli niespelniona, niezniszczalna. Nieosiagalny horyzont idea idei...

Juz czujesz jej powiew, juz odgarnia wlosy z twarzy, juz przymyka oczy, juz piach goracy pod ledzwiami, juz biegnie z powrotem, juz placze.

Milosc - wieczna obietnica, opowiesci nocy, blogoslawienstwa dnia. Juz sie usmiecha, juz gorace ma dlonie, juz prowadzi cie w tancu, juz tak blisko i gasnie muzyka, jak ta gwiazda co wpadla do morza tamtej nocy...

Taka mam wizje milosci...

Methos
 Wysłana - 1 listopad 2004 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

miłośc tak... piękna, nieziemska w teori, jak białe jednorożce..
w praktyce... niespotykalna...

Ekspert -

Wieruszka
 Wysłana - 1 listopad 2004 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

A ja tam spotkalam...bo kochalam...i ciagle kocham, ze wszystkimi romantycznymi tego konsekwencjami...

mosay
 Wysłana - 1 listopad 2004 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

Wieruszka po raz kolejnu Duzy Sog Duchowy

w praktyce ? Jest, obok tej wypaczanej kolorowej, sprzedawanej czy kupowanej, krzykliwej, szybkiej. Tego czegos najczesciej pojmowanego jako milosc i bedacego jej chora karykatura...

Methos przeciez i Antony De Mello mial na jej temat calkiem ciekawe poglady i imho sluszne poglady

Zmieniony przez - mosay w dniu 2004-11-01 17:08:09

na emeryturze %)

Znawca -

_Pinup_
 Wysłana - 4 listopad 2004 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

sog ........
tak kochac .....i byc kochanymmm chyba kazdy tego chce

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

"Wieczna Miłość" - polecam i zapraszam do dyskusji

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: Racjonalizm a mistycyzm, irracjonalizm, idealizm - czyli na rozdrożach ludzkiej myśli | Wellness - czyli ogólnie dobre samopoczucie fizyczne, psychiczne, duchowe.. | Społecznośc ludzi optymistycznych. | Przyjaźń między Kobietą a Mężczyzną..? | pomyłki Boga ??? | Mistycy, magicy, diabły, religie itd... | Ostatnia Wieczerza | Narcyzm - leczyć czy nie? | Jak powstaja mity ??? | Zazdrość czy już choroba??? | STOP przemocy seksualnej | pomozcie bo juz nie wiem co robic :((( | Brak sensu | Saint Germanin,Spalding, Baird T.rozwoj? | Nadwrażliwość... | Transplantacje | uzasadnij ze a41 nie jest liczba pierwszą | żona nie chce seksu | bmw 330 | air soft gun | airsoft | air soft | nie wie czego chce | mamy | DUREX FETHERLITE ELITE | talizman kierowcy | ksw 27 | ksw 27 online | dziewczynka 17 | dziedzictwo D J Daughtery | wioślarstwo | nastolatek | rzeczy satanistyczne | odwyk narkotykowy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.