FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 47218 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
--- WIDZEW ŁÓDŹ --- 
[powiadom znajomego]    
Autor "--- WIDZEW ŁÓDŹ ---"   

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 14 maj 2007 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

Sezon powoli dobiega końca, a nowy rozpocznie się już w lipcu. Dlatego już teraz w Widzewie myślą o dokonaniu wzmocnień. "Chcemy sprowadzić 2-3 bardzo dobrych graczy i zatrzymać tych, którzy już są w zespole" - deklaruje prezes Zbigniew Boniek. Najważniejszym zadaniem jest zatrzymanie bramkarza Bartosza Fabiniaka, który jest bardzo silnym punktem drużyny.

Popularny "Zibi" jest jednak optymistą. "My chcemy zatrzymać Fabiniaka, a on chce zostać. To już bardzo dużo" - podkreśla szef widzewskiego klubu - "Bartek wprawdzie dostaje oferty z zagranicy, ale dla niego będzie lepiej, jak zostanie w Polsce jeszcze przez rok czy półtora i wyjedzie dopiero, gdy będzie gotowy. Teraz mógłby powiększyć polską kolonię rezerwowych bramkarzy na zachodzie" - twierdzi.

Aby transfer Fabiniaka sfinalizować, niezbędna jest jednak zgoda Antoniego Ptaka, który jest właścicielem karty zawodniczej bramkarza. "Już jestem umówiony na rozmowę z panem Ptakiem. Negocjacje na pewno nie będą łatwe, ale jestem przekonany, że osiągniemy porozumienie. Zawsze się dogadywaliśmy i nie widzę powodu, by tym razem było inaczej. Na pana Ptaka wszyscy narzekają, a my mamy z nim bardzo dobre stosunki, zawsze był nam bardzo przychylny. Jak chcieliśmy wypożyczyć Fabiniaka i Trałkę, to nie było problemu. Chcieliśmy trenować w Gutowie i też na to dostaliśmy zgodę. Na jego pomoc zawsze mogliśmy liczyć" - mówi Boniek.

zwyciezca typerów: OE 06/07 na insomni [*******/fqf4]
MŚ 2006 na insomni [*******/fqfk] i na sfd [*******/fqf2]

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 14 maj 2007 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

Widzew nie pojedzie w środę na mecz z Arką Gdynia
Poniedziałek, 14.05.2007 01:27

Na środę wyznaczono termin zaległego meczu Widzewa z Arką Gdynia. To spotkanie nie odbyło się zgodnie z terminarzem, bo klub z Trójmiasta był wówczas zawieszony, w związku z czym wynik zweryfikowano na walkower. Tyle, że Komisja Odwoławcza niespodziewanie uznała zawieszenie za... bezprawne i nakazała wyznaczenie nowych terminów meczów, które się nie odbyły.

Widzew jednak wcale się do Gdyni nie wybiera. Władze łódzkiego klubu nie zgadzają się z orzeczeniem KO i chcą się od niego odwoływać. "Termin meczu już minął, a jego wynik zweryfikowano na walkower. Komisja Odwoławcza anulowała tą decyzję, ale przecież nam przysługuje jeszcze prawo odwołania się do Trybunału Piłkarskiego. Nie wyobrażam sobie, byśmy mieli jechać do Gdyni przed zakończeniem całej drogi administracyjnej, co potrwa 2-3 tygodnie. Zresztą my już poinformowaliśmy Ekstraklasę i PZPN, że nie zagramy w środę z Arką" - wyjaśnia prezes Zbigniew Boniek.

Szef widzewskiego klubu podkreśla, że na tą decyzję nie miały wpływu względy sportowe. "Słyszałem takie głosy, że nie jedziemy do Gdyni, bo się Arki boimy. To śmieszne. Nie baliśmy się Arki, gdy kupowała mecze, czemu mielibyśmy się bać teraz?" - podkreśla "Zibi" - "Chodzi o pewne zasady. Jesteśmy poważnymi ludźmi i nie możemy pozwolić, by traktowano nas niepoważnie. My byliśmy gotowi grać z Arką 7. kwietnia. Mecz się wtedy nie odbył, nie z naszej winy" - dodaje.

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 14 maj 2007 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

Widzew dostał licencję

Widzew dostał licencję na starty w Orange Ekstraklasie w sezonie 2007/2008. Komisja ds. Licencji Klubowych na posiedzeniach w dniach 7 i 14 maja rozpatrywała wnioski licencyjne wszystkich szesnastu występujących obecnie w OE klubów. Bez żadnych zastrzeżeń przyjęto dokumentację dwunastu z nich. Licencji odmówiono Górnikowi Zabrze, Pogoni Szczecin i ŁKS. Dodatkowe wyjaśnienia muszą złożyć władze Cracovii.

Kluby, których wnioski zostały rozpatrzone negatywnie mogą złożyć odwołanie do Komisji Odwoławczej ds. Licencji w terminie 5 dni od daty doręczenia uzasadnienia decyzji wydanej w pierwszej instancji.

widzewiak.pl

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 15 maj 2007 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

Jakub Wawrzyniak powołany do reprezentacji Polski

Jakub Wawrzyniak został powołany na dwa mecze eliminacyjne Euro 2008 Azerbejdżan - Polska (Baku, 02.06.2007) i Armenia - Polska (06.06.2007).

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 15 maj 2007 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

Widzew utrzymał się w lidze

Mimo porażki z Legią Warszawa, na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Widzew zapewnił sobie utrzymanie w ekstraklasie.
Po czwartkowych obradach PZPN nareszcie znamy ostateczne reguły spadków z ekstraklasy. Z pierwszą ligą pożegnają się dwie ostatnie drużyny plus zdegradowane za korupcję Arka Gdynia i Górnik Łęczna. Obecnie na piętnastym i szesnastym miejscu w tabeli są Wisła Płock i Pogoń Szczecin. Ta druga drużyna nie ma już szans wyprzedzić Widzewa. Wisła owszem, ale pod warunkiem że wygra wszystkie cztery mecze, jakie pozostały jej do końca sezonu (jeden zaległy w środę z Górnikiem Łęczna), a łodzianie wszystkie spotkania przegrają.

Teoretycznie rywalem Widzewa może być także Górnik Zabrze, który traci do drużyny Michała Probierza siedem punktów. Tyle tylko, że niemożliwe, by drużynę z al. Piłsudskiego wyprzedziły i Górnik, i Wisła. W przedostatniej kolejce oba zespoły zagrają ze sobą w Zabrzu. Przynajmniej jeden z nich straci więc punkty. - Tak, wiem, utrzymaliśmy się w lidze, nie ma już możliwości, by wyprzedziły nas Pogoń i Wisła lub Górnik Zabrze - mówi Tadeusz Gapiński, kierownik łódzkiej drużyny. - Ale gramy dalej, nie kalkulujemy, chcemy wygrywać kolejne mecze, by dać satysfakcję naszym kibicom.

Zadowolony jest oczywiście także trener Michał Probierz. - Szczerze mówiąc, to już przed meczem z Legią wiedziałem, jaka jest sytuacja, bo znałem inne wyniki - przyznaje. - Zastanawiałem się nawet czy nie zmienić taktyki i nie zagrać ofensywnie. Nie zrobiłem tego, bo piłkarze mają jednak w głowach wysoką porażkę z Lechem, co było widać w Warszawie. Utrzymaliśmy się w lidze, więc cel został osiągnięty. Ale chcemy wygrywać w następnych meczach.

W swoją drużynę od początku wierzył Zbigniew Boniek. - Wiadomo, że nie jest to jeszcze superzespół. Nawet w Warszawie piłkarzom zabrakło sportowej złości, byli zbyt bojaźliwi. Ale trzy lata temu nie było Widzewa na sportowej mapie Polski - mówi szef klubu. - Już po roku gry w drugiej lidze powinniśmy awansować, ale zostaliśmy oszukani. Udało się w następnym sezonie. Cieszę się, że po powrocie do ekstraklasy udało nam się w niej utrzymać na kilka kolejek przed końcem. Z roku na rok będzie coraz lepiej. W następnych rozgrywkach będziemy silniejsi, bo na pewno wzmocnimy zespół. Widzew będzie dalej piął się w górę.

Łódzcy piłkarze do końca rozgrywek mają do rozegrania jeszcze cztery mecze, ale jeden z nich się nie odbędzie. To środowe spotkanie z Arką. Obie drużyny miały się zmierzyć 7 kwietnia, ale wtedy klub z Gdyni był zawieszony za korupcję. Zgodnie z regulaminem łodzianom należał się walkower, ale Komisja Odwoławcza zdecydowała, że mecz musi zostać rozegrany właśnie w najbliższą środę. - Nie ma szans, byśmy zagrali - twierdzili od początku w Widzewie. I zdania nie zmienili. - Nie wybieramy się do Gdyni - znów zapowiada Boniek. - Chcieliśmy grać 7 kwietnia, ale Arka była zawieszona i wygraliśmy walkowerem. Odwołamy się od decyzji Komisji Odwoławczej. Jeśli nie przyzna nam racji, będzie to chyba pierwszy przypadek w historii, w którym zawieszona i zdegradowana za korupcję drużyna wygra walkowerem.

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 16 maj 2007 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

Widzew złożył odwołanie do Trybunału Piłkarskiego
Środa, 16.05.2007 18:49

Widzew złożył w środę do Związkowego Trybunału Piłkarskiego odwołanie od decyzji Komisji Odwoławczej PZPN, nakazującej rozegranie meczów, które nie odbyły się w trakcie zawieszenia Arki Gdynia i Górnika Łęczna (m.in. mecz Arka - Widzew). Odwołanie nastąpiło dopiero teraz, bo działacze łódzkiego klubu bardzo długo musieli czekać na uzasadnienie decyzji KO. Sami zaś załatwili sprawę bardzo szybko, bo na odwołanie się mieli aż 30 dni.

Nie oznacza to wcale, że teraz sprawa nabierze tempa. "Zwykle w tego typu sprawach zbieramy się w ciągu około 2-3 tygodni" - wyjaśnia Adam Gilarski, przewodniczący Trybunału. Oznacza to, że orzeczenie poznamy już po ostatniej kolejce rozgrywek i finałem sporu będzie walkower dla jednej ze stron. "Widzew musiał się z tym liczyć, podejmując takie działania. Nie chcę jednak oceniać, czy łódzki klub postąpił słusznie czy nie, bo jeszcze nie zapoznałem się z wszystkimi dokumentami" - podkreślił Gilarski

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 16 maj 2007 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

Boniek: "Nie mam pretensji do Komisji Ligi"

Zbigniew Boniek ze spokojem przyjął decyzję Komisji Ligi, która ukarała Widzew walkowerem za mecz z Arką Gdynia. "Bardzo dobrze, może teraz wreszcie wszyscy dadzą nam już spokój z tym meczem. Muszę powiedzieć, że nie mam pretensji do Komisji Ligi, która podjęła taką decyzję, jaką musiała. My się odwołaliśmy od decyzji Komisji Odwoławczej do Trybunału Piłkarskiego i czekamy na rozstrzygnięcie. Czy się odwołamy do Komisji Odwoławczej od decyzji Komisji Ligi? Tego nie wiem, bo nie wiem, czy... Komisja Odwoławcza jeszcze istnieje. Nowy statut PZPN, zarejestrowany 9 maja, takiego ciała nie przewiduje" - powiedział "Zibi" - "Jeśli nawet po zakończeniu procedury odwoławczej walkower dla Arki zostanie utrzymany, to jakoś to przeżyjemy. Jesteśmy poważnym klubem i jestem przekonany, że postąpiliśmy słusznie" - dodał.

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 16 maj 2007 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

Dominet Bank został oficjalnym partnerem klubu piłkarskiego Widzew Łódź

Dzisiaj oficjalnie przedstawiono karty Widzewa, które dostępne są już od 10 maja dla wszystkich sympatyków łódzkiego klubu. Na konferencji prasowej obecni byli przedstawiciele Dominet Banku oraz Prezes Stowarzyszenia Widzew Łódź Władysław Puchalski.

Na zdjęciu: Dominet Bank przekazuje symboliczną kartę Widzewa.

"Założeniem przyjętej przez nas strategii rozwoju oferty co-brandowych kart sportowych jest współpraca z największymi polskimi klubami - do tego grona należy z pewnością Widzew Łódź. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie korzystna nie tylko dla klubu i banku, lecz także dla miłośników i kibiców sportowych - bez których żaden sport nie byłby ważny"- powiedział Grzegorz Bakalarczyk, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Dominet Banku.

Dla Widzewa współpraca z Dominet Bankiem jest bardzo ważna. To początek budowy grupy produktów przeznaczonych dla kibiców Widzewa.

"Celem naszej strategii marketingowej jest rozwój produktów związanych z Widzewem. Chcemy, aby nasz kibic był z nami nie tylko podczas meczu, chcemy być razem w codziennym życiu. Karta kredytowa ciekawie spełnia ten cel." - powiedział Władysław Puchalski, Prezes Stowarzyszenia Widzew Łódź.

Każdy kibic, który będzie chciał mieć w swoim portfelu kartę Widzewa musi udać się do najbliższej placówki Dominet Banku. Bank będzie przekazywał na konto klubu część wpływów z zakupionych przez kibiców kart.

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 16 maj 2007 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

Na zdjęciu: Dominet Bank przekazuje symboliczną kartę Widzewa.

nie żebym się czepiał, ale gdzie to zdjęcie ?

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 16 maj 2007 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

nie wyświetliło sie?

wrzucam jeszcze raz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 51 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

--- WIDZEW ŁÓDŹ ---

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51