Słyszałem że Dominet ma mieć nowy oddział : Dolodów

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Wysłana - 19 maj 2007 06:11      [zgłoszenie naruszenia]

SKRINER
 Wysłana - 23 maj 2007 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ruch Chorzów w ekstraklasie!

Ruch Chorzów jako pierwszy zespół z drugiej ligi zapewnił sobie w środę awans do piłkarskiej Orange Ekstraklasy.
"Niebiescy" w przyszłym sezonie zagrają w pierwszej lidze dzięki wyjazdowemu remisowi w meczu 31. kolejki ze Stalą Stalowa Wola 0:0. Na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek Ruch ma dziesięć punktów przewagi nad zajmującą piąte miejsce warszawską Polonią (do Orange Ekstraklasy awansują cztery zespoły).

zwyciezca typerów: OE 06/07 na insomni [*******/fqf4]
MŚ 2006 na insomni [*******/fqfk] i na sfd [*******/fqf2]

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 25 maj 2007 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

Tańsze bilety na mecz z Cracovią

Zarząd Stowarzyszenia Widzew Łódź przygotował dla Kibiców Widzewa niespodziankę. Bilety na ostatni mecz w sezonie 2006/2007 Orange Ekstraklasy Widzew - Cracovia Kraków (sobota, 26.05.2007, 18.00) będą dostępne po niższej cenie. - Chcemy, by jak najwięcej kibiców przyszło na ostatni mecz i pomogło piłkarzom w odniesieniu zwycięstwa - powiedział prezes Stowarzyszenia Widzew Łódź Władysław Puchalski. Dla dzieci, które będą na meczu siedzieć w sektorze rodzinnym przygotowano słodką niespodziankę.

Sektor D- 15 zł

Sprzedaż biletów rozpocznie się od piątku, 25 maja od godziny 10 i potrwa do godziny 17. W dniu meczu kasy czynne będą od godziny 10.

Wysłana - 26 maj 2007 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie wróciłem z meczu fajne flagowisko na początek meczu, fajna nowa piosenka bo pierwszy raz ją słyszałem w wykonaniu kibiców na stadionie, fajna gra Widzewa w pierwszej połowie, powinien prowadzić z 2,3 - 0,1 . Druga połowa kompletna padaka. Nic nie grali a Sasza jest dla mnie pierwszym do wy***ania bo nie pierwszy raz takie setki marnuuje. A z tymi 80 koszulkami na koniec meczu to rozdali może z 20 maks z czego na największą trybune c widziałem , że może ledwno co z 5 dali i jedna z nich to Koniecznego który już praktycznie nie gra w Widzewie większość z tych 20 rozdali piknikom z krytej , za***iście No coż , za rok będzie lepiej i na pewno na pierwszym meczu rundy jesiennej się zjawie.

Z obecnego składu Widzewa zostawiłbym - Fabiniaka, Stefana, Dżosefa, Wawrzyniaka, Kuklisa i chyba nikogo więcej może jeszcze z 5 ale na rezerwe

Ekspert -

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 26 maj 2007 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

tez wlasnei wróciłem
no mi neistety tez sie nei udalo złapac koszulki, których napewno nei było 80. na mój sektor a7 rzucili raptem 3.
co do meczu do 40 minuty naprawde dobra gra, potem było juz tylko gorzej i gorzej, moze gdyby napoleoni nie zmarnowął setki w pierwszej połowie potoczyło by sie inaczej. hmm na a7 tez koniecznego dali.
za mecz pochwalił bym oshadagana, nie tlyko za barmke strzeloną, ale takze za pewna gre w obronie przez cały mecz.