FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 47226 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
--- WIDZEW ŁÓDŹ --- 
[powiadom znajomego]    
Autor "--- WIDZEW ŁÓDŹ ---"   

Czorny90
 Wysłana - 27 czerwiec 2008 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Wania81 łap soga za myślenie prawdziwego kibica. Odbij

Ekspert -

Czorny90
 Wysłana - 27 czerwiec 2008 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

Sorry za post pod postem ale..

Kolejny klub powiedział "NIE" Drzymale

Po przeanalizowaniu propozycji Zbigniewa Drzymały dotyczącej przeniesienia Dyskobolii do Szczecina oświadczamy, że propozycja nie uzyskała naszej akceptacji - czytamy w oświadczeniu.

Oświadczenie Stowarzyszenia Klub Sportowy "PSN"

Powodów tej decyzji jest kilka, jednak większość z nich można odnieść do zapisów wprowadzonych przez nasze Stowarzyszenie do umowy powołującej Spółkę Akcyjną "Pogoń Szczecin" w ubiegłym roku a potwierdzonych w maju 2008 przez 58 Kongres FIFA w Sydney, w którym organizacja ta zwróciła uwagę na ten problem przenosin i fuzji klubów piłkarskich.

Postanowiono tam, że wszelkie awanse i spadki zespołów piłkarskich powinny odbywać się tylko i wyłączenie w duchu sportowej rywalizacji - na piłkarskim boisku.

Zdaniem delegatów FIFA, fuzje i przenosiny klubów w celu uzyskania awansu do wyższych lig, powodują straty na kilku poziomach m.in.:

1. Wychowawczym - sport powinien wychowywać i uczyć "zdrowej" rywalizacji, a nie kombinacji przy "zielonym stoliku".

2. Emocjonalnym - klub piłkarski jest związany ze środowiskiem lokalnym, tradycją, historią i ludźmi w którym się znajduje. Przenosiny klubów powodują straty dla obydwu społeczności których fuzja dotyczy.

3. Moralnym - łamanie zasad dla doraźnych, krótkoterminowych korzyści.

4. Sportowym.

Doświadczenia naszego klubu i historia ostatnich lat dokładnie potwierdza tylko słuszność tych tez. Dlatego uważamy, że wyznaczone sobie rok temu plany powinniśmy kontynuować.

Wtedy to zjednoczone środowiska władz miasta, szczecińskich działaczy sportowych oraz kibiców wyznaczyły sobie jeden cel - istnienie w naszym mieście "zdrowej" Pogoni, opartej na silnych fundamentach i pozwalającej rozwijać się uzdolnionej młodzieży z całego regionu.

Kilka dni temu skończył się sezon piłkarski. Pomimo tego, że klub nasz jest jeszcze daleki od ideału to udało się osiągnąć główne zakładane cele:

- odbudowanie struktur organizacyjnych
- położenie szczególnego nacisku na szkolenie młodzieży
- rozwój bazy sportowej (w tym punkcie szczególne podziękowania należą się miastu)
- awans sportowy do wyższej klasy rozgrywkowej
- integracja środowiska w 60-lecie istnienia klubu

Prace obecne powinny się koncentrować na kontynuowaniu tych działań i stworzeniu solidnych podstaw finansowych oraz organizacyjnych klubu, do czego nieodłącznym aspektem jest budowa nowego stadionu w Szczecinie.

Dziękujemy Prezydentowi miasta za deklarację o pracach nad tą budową, bez względu na efekt rozmów pomiędzy Pogonią Szczecin S.A., a "Groclinem Dyskobolią" SSA.

Dziękujemy również Panu Zbigniewowi Drzymale za zainteresowanie naszym klubem i miastem Szczecin, w którym zauważył istniejący potencjał.

Prezes Drzymała jest bez wątpienia postacią nietuzinkową w polskiej piłce, dlatego też zapraszamy Go do współpracy przy odbudowie piłkarskiej potęgi "Pogoni" Szczecin.

źródło:mmszczecin.pl

Ekspert -

Wania81
 Wysłana - 27 czerwiec 2008 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

Na szczescie u nas w Bydgoszczy postawilismy sie i dobrze na tym wyszlismy,...Tylko szkoda,że narazili dobre imie Bydgoszczy i wszystkie przekrety Hydrobudowy/Kujawiaka Włocławek wyszły jak grali w Bydgoszczy!!!Teraz wszystko wygląda kolorowo,miasto się opamietało i nie chca juz isc na skroty...Zamierzają pomoc Zawiszy w ciagu paru lat wejsc do Ekstraklasy.I to jest jedyna,poprawna,droga aby kibice mogli spojrzec całej piłkarskiej Polsce w oczy...

Szacunek dla prawdziwych kibiców ze Szczecina!!Ciekawe,gdzie teraz wóz Drzymały zajedzie...Pewnie Widzew...

Zmieniony przez - Wania81 w dniu 2008-06-27 17:20:08

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

J-J
 Wysłana - 27 czerwiec 2008 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

Zagłębiłem się w lekturę tych fuzji. No i muszę przyznać, że na takich warunkach jakich miała się odbyć w Szczecinie też bym się nigdy nie zgodził.
W skrócie to wszystko miało się odbyć nie tak jak myślałem, że ma to się odbyć.

Przemyślałem też temat i takie jest moje zdanie:

Ja jestem bardziej za przenosinami zawodników i postawienia Drzymały za sterami któregoś z klubów ale bez korzystania z licencji Groclinu - czyli grali w odpowiedniej klasie rozrywkowej przed przenosinami w jakiej powinien grać Widzew.

Np. na zasadzie wykupienia pakietu większościowego akcji klubu poprzez posiadane karty zawodnicze będące w ręku Drzymały.

Tak bym to widział i to byłyby dla mnie zasady do przyjęcia.
Nie wiem czy w myśl przepisów takie działanie byłoby możliwe ale wydaje mi się, że tak.

A co do wypowiedzi Wani, że teraz pewnie do Widzewa - na takiej zasadzie jakiej opisałem bym bardzo chciał, żeby do tego doszło.
Natomiast inną sprawą jest, że to jest na 99,9% niemożliwe. Chyba, że Drzymała dałby Cackowi do jego ręki odpowiednią ilość gotówki.
Tak niestety pewnie nie zrobi no i co za tym idzie ****a w Widzewie dalej będzie rządził człowiek który zapowiadał walkę o miejsce w środku tabeli a jak się skończyło każdy wie.

Poza tym zatrudnił w klubie ludzi zupełnie się do tego nie nadających - Bakalarczyk jest najgorszą osobą w tym klubie. A zatrudnienie takich ludzi jak Andrzej Niemczyk pokazuje zupełny nieprofesjonalizm zatrudnionych ludzi.

Prezes Rady 11

Ekspert -

Wania81
 Wysłana - 28 czerwiec 2008 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

Moje zdanie jest takie:Jeśli musi już dochodzić do jakichkolwiek fuzji to tylko jesli druzyny sa w jednej klasie rozgrywkowej,patrz Lech Poznan...Wtedy Druzyna ktora wchlania drugą powstaje na licencji tego klubu pod ktorym szyldem zamierza grać...Jeszcze jedna ewentualność,Własciciel klubu np.Ekstraklasy przechodzi do klubu z niższej ligi i w niej pozostaje...Bo nie moze byc tak,że przejmuje nazwe,historie,itd. a winduje dana druzyne do wyzszych lig...Troche zamotałem ale mniej wiecej napisałem o co mi chodzi

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

J-J
 Wysłana - 28 czerwiec 2008 10:16      [zgłoszenie naruszenia]

rozumiem i się z tym zgadzam.

Prezes Rady 11

Ekspert -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 28 czerwiec 2008 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

dla mnie fuzje w futbolu są bez sensu, jak ktoś chce przejąć jakiś klub, to niech bierze najlepszych zawodników z dotychczasowego klubu, pieniądze i niech tam grają, awansują, zdobywają tytuły.

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

J-J
 Wysłana - 26 sierpień 2008 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

Czas troszkę podbić temat

Z transferów wartych uwagi to na pewno przyjście Marcina Robaka z Korony to duży plus

Poza tym bez większych rewelacji niestety ale udało się utrzymać skład zespołu po spadku.

Ewentualnie przyjdzie jeszcze Martins Ekwueme. Łódzki klub ustalił już z Legią Warszawa warunki wypożyczenia 22-letniego Nigeryjczyka. We wtorek piłkarz ma przejść testy medyczne, będzie też brał udział w normalnych zajęciach. Jeśli jego forma nie będzie budziła zastrzeżeń, prawdopodobnie w ciągu kilku dni zostanie zawodnikiem Widzewa.
Osobiście nie wydaje mi się On jakoś potrzebny bo z defensywnych pomocników mamy już Panke i Juszkiewicza, przydałby się bardziej jakiś prawdziwy ofensywny pomocnik

W dotychczasowych 5 meczach Widzew zgromadził 12 punktów :

1. kolejka: Widzew Łódź - Warta Poznań 2:0 (1:0)

Łódź, 20.08.2008 19:10

Bramki:
1:0 Robak (42)
2:0 Napoleoni (88)

Widzew: Mielcarz Ł. Broź, Ukah, Stawarczyk, Lisowski, Budka, Panka, Juszkiewicz, Masłowski (66, Napoleoni), Robak (90, Jarmuż), Mierzejewski (69, Oziębała).
Warta: Radliński, Marcinkiewicz, Cudny, Jankowski, Strugarek, Bekas, Ngamayama, Batata (31, Iganasiński), Magdziarz (81, Wojciechowski), Iwanicki, Klatt (56, Sikora).

Kartki:
żółte - Panka, Ł. Broź, Juszkiewicz (Widzew), Bekas, Sikora, Jankowski (Warta)
czerwona - Cudny (Warta)

Sędzia: Marciniak (Płock)
Widzów: 4000

2. kolejka: Motor Lublin - Widzew Łódź 0:1 (0:1)

Lublin, 02.08.2008 18:00

Bramki:
0:1 Masłowski (21)

Widzew: Fabiniak, Ł. Broź, Ukah, Kisiel (80, Stawarczyk), Lisowski, Budka, Juszkiewicz, Kuklis (67, Bednar), Panka, Masłowski (67, Oziębała), Mierzejewski.
Motor: Mierzwa, Zawadzki, Bożyk, Żmuda, Lenart (46, Misztal), R. Król, Lipecki, Wawrzyńczok (79, Maziarz), Iwancki (79, Pacholarz), Popławski, K. Król.

Kartki:
żółte - Lenart, Zawadzki, Wawrzyńczok, Misztal, Pacholarz (Motor), Masłowski, Juszkiewicz, Budka, Stawarczyk, Fabiniak (Widzew)

Sędzia: Gawron (Mielec)
Widzów: 3000

3. kolejka: Widzew Łódź - Korona Kielce -:- (-

Łódź, 21.10.2008 ??:??
Mecz z wiadomych przyczyn się nie odbył

4. kolejka: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 4:3 (2:1)

Lubin, 10.08.2008 17:00

Bramki:
1:0 Stasiak (22)
1:1 Masłowski (39)
2:1 Micanski (45)
3:1 Kędziora (49)
3:2 Masłowski (52)
3:3 Robak (67)
4:3 Micanski (69) - karny

Widzew: Mielcarz, Ł. Broź, Ukah, Kisiel (87, Jarmuż), Lisowski, Budka, Juszkiewicz, Panka (74, Kuklis), Masłowski, Mierzejewski (74, Oziębała), Robak.
Zagłębie: Ptak, G. Bartczak, Stasiak, Lacić, Kocot, Pawłowski, Jackiewicz (60, M. Bartczak), Hanzel (46, Kolendowicz), Klofik, Micanski (82, Goliński), Kędziora.

Kartki:
żółte - Klofik, Kocot, Micanski, G. Bartczak, Kolendowicz (Zagłębie), Panka, Robak (Widzew)

Sędzia: Cwalina (Gdańsk)
Widzów: 3000

Mecz skomentowany w prasie jako prezentujący poziom ekstraklasy

5. kolejka: Widzew Łódź - Flota Świnoujście 3:1 (3:0)

Łódź, 16.08.2008 19:10

Bramki:
1:0 Budka (28)
2:0 Robak (36)
3:0 Lisowski (40)
3:1 Dziuba (79)

Widzew: Mielcarz, Ł. Broź, Stawarczyk, Ukah, Lisowski, Budka, Juszkiewicz, Panka, Masłowski (85, Jarmuż), Mierzejewski (76, Napoleoni), Robak (66, Oziębała).
Motor: Prusak, Hrymowicz, Protasiewicz (60, Pietruszka), Niewiada, Fechner, Chrzanowski, Sojka (73, Magdziński), Lindner (73, Dziuba), Benevente, Krajanowski, Kazady.

Kartki:
żółte - Kazady, Protasewicz (Flota)

Sędzia: Karkut (Warszawa)
Widzów: 4100

6. kolejka: Dolcan Ząbki - Widzew Łódź 1:3 (1:1)

Nowy Dwór Mazowiecki, 23.08.2008 16:00

Bramki:
0:1 Robak (21)
1:1 Korkuć (40)
1:2 Panka (57)
1:3 Oziębała (86)

Widzew: Mielcarz, Ł. Broź, Ukah, Stawarczyk, Lisowski, Budka, Panka, Juszkiewicz, Masłowski (90, Bednar), Robak (77, Napoleoni), Mierzejewski (56, Oziębała).
Dolcan: Humerski, Stawicki, Badacz, Demich, Korkuć, Wiechowski, Trochim (75, Solecki), Krzywiki, Garbusewicz, Chudziński (60, Tataj), Frączczak (72, Warakowski).

Kartki:
żółte - Lisowski (Widzew)

Sędzia: Stefański (Bydgoszcz)
Widzów: 1200

Mecz rozegrany w Nowym Dworze Mazowieckim, Widzewa było 700

Ogólnie w tabeli Widzew zajmuje obecnie pozycję wicelidera i wiadomo, że cel jakim jest awans to plan minimum a jednocześnie maksimum

Prezes Rady 11

Ekspert -

Black Pete
 Wysłana - 26 sierpień 2008 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze to wygląda, widać że Widzew lepiej wystartował po tym całym zamieszaniu niż np. Korona i osobiście mam nadzieję że w przyszłym sezonie znów zagra w Ekstraklasie.

R11 rządzi - R11 radzi - R11 nigdy Cię nie zdradzi !!!

Ekspert -

J-J
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

W ostatnim dniu okienka transferowego został sfinalizowany transfer Piotra Kuklisa do PGE GKS Bełchatów. Pomocnik Widzewa został do górniczego klubu wypożyczony na rok, z opcją transferu definitywnego. Jednocześnie przedłużył kontrakt z łódzkim klubem o dwa lata, dzięki czemu po okresie wypożyczenia wciąż będzie piłkarzem Widzewa.

"Nie pozbywamy się Piotrka. Dajemy mu szansę gry w ekstraklasie przez najbliższy sezon. Wróci, gdy Widzew awansuje do ekstrakalsy" - powiedział dyrektor sportowy Marek Zub.

Natomiast nie został sfinalizowany transfer Jakuba Hładowczaka do Concordii Piotrków. Bramkarz Widzewa miał tam zastąpić kontuzjowanego golkipera, który jednak - gdy dowiedział się, że będzie miał mocnego konkurenta - stwierdził, że leczenie potrwa nie kilka miesięcy, ale zaledwie dwa tygodnie

W poniedziałek sfinalizowane zostało wypożyczenie Piotra Kuklisa do PGE GKS Bełchatów. Tego dnia piłkarz nie brał już udziału w zajęciach widzewskiego zespołu. "Miałem do załatwienia kilka niezbędnych spraw formalnych. Od wtorku będę już trenował z drużyną GKS. Nie ukrywam, że opcja wypożyczenia do Bełchatowa mi odpowiada, bo to nie jest daleko od Łodzi. Chodzi m.in. o moje studia. Poza tym, najważniejsze dla mnie jest, żeby regularnie grać" - powiedział Kuklis.

Dodał, że nie jest mu łatwo odchodzić z Widzewa. "To jest trudne dla mnie, odejść z klubu, w którym spędziłem ostatnie 13 lat. Nawet, jeśli odchodzę tylko na rok. Rozstałem się z wszystkimi w miłej atmosferze" - dodał zawodnik.

źródło - [www.widzewiak.pl]

Prezes Rady 11

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 51 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

--- WIDZEW ŁÓDŹ ---

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51