FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 47224 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
--- WIDZEW ŁÓDŹ --- 
[powiadom znajomego]    
Autor "--- WIDZEW ŁÓDŹ ---"   

Wania81
 Wysłana - 11 maj 2009 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

No to powoli Łodzianie mogą przygotowywać się do występów w Ekstraklasie.Patrząc na Widzew można dojść do wniosku,że czasem na oczyszczenie przydaje się taki spadek.Oczywiście nie licząc strat finansowych.W kolejce do takiego przewietrzenia jest niestety Górnik Zabrze.Ale oni mają jeszcze los w swoich nogach.

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

J-J
 Wysłana - 11 maj 2009 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

Wania, to wcale nie jest tak różowo jak się wydaje po dwóch ostatnich wynikach.
Owszem, na I ligę to wystarcza, ale w tej lidze widać, że awansować chcą tylko Widzew i Zagłębie, bo Znicz zaczyna przegrywać, Korona też coś się nie pali, aż mnie to dziwi. W tych meczach Widzew grał poza tym w miarę słabo. Mało składnych akcji.

W tym składzie, z taką grą w następnym sezonie jeśli nic się nie zmieni znowu będzie czekała Nas walka o utrzymanie. Kilku zawodników się po prostu raczej do ekstraklasy nie nadaje, nie przeskoczą pewnego poziomu
Bo to, że Widzew awansuje jest pewne, dlatego kluczowe będzie letnie okienko. Jak kupią 2-3 zawodników niezłej klasy, wróci Kulkis i utrzymają najlepszych zawodników to będzie szansa powalczyć o środek tabeli, jakieś prezentowanie się w ekstraklasie. Jak nie, to będzie podobnie jak w ostatnich słabych sezonach

Prezes Rady 11

Ekspert -

Pippo
 Wysłana - 14 maj 2009 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

Widzew Łódź vs Tur Turek 2:0

1:0 10' Oziębała
2:0 85' Robak

Kolejne cenne zwycięstwo

Power wears out those who do not have it.

Hazard

Ekspert -

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 14 maj 2009 01:04      [zgłoszenie naruszenia]

Widzew juz praktycznie awansował 9pkt przewagi na 4 mecze przed końcem rozgrywek

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu
Każdy nowy dzień,rodzi nowe paranoje.
Zarząd R11 <brawurowa jazda samochodem cinquecento>
Pederaści, lesby, geje - Cała POLSKA z was się śmieje

Ekspert -

Wania81
 Wysłana - 14 maj 2009 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Dżej-Dżej ale ja to rozumie,szaleństwem byłoby twierdzić,że drużyna pierwszoligowa mogła być od razu czołową w Ekstraklasie pomimo jej słabości.Wyjątek potwierdzający regułe to Śląsk Wrocław.Nie zapominajmy jednak,że Widzew ma piłkarza international level w postaci RaduMatu...A swoją drogą Widzew chce podpisać z nim kontrakt na nowy sezon??

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

J-J
 Wysłana - 14 maj 2009 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem dokładnie jak to z nim będzie. Robak jak wiadomo ma gwarantowane miejsce w składzie. Oziębała ostatnio co mecz strzela bramkę. Po meczu z Turowem na konferencji prasowej jak zapytali Janasa czemu nie wpuścił Matusiaka na boisko "z rozbrajającą szczerością zapytał, za kogo niby miałby go wpuścić..." także to znaczy, że nie ceni go za bardzo

Prezes Rady 11

Ekspert -

Wania81
 Wysłana - 14 maj 2009 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

A ja myślałem,że Matusiak poszedł na łatwizne grając w pierwszej lidze.A nawet tam sobie nie radzi.Piękny sen Matusiaka trwał tylko sezon a szkoda bo wtedy naprawde umiał pokazać klase.

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

J-J
 Wysłana - 7 czerwiec 2009 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

Zgodnie z oczekiwaniami, WIDZEW wraca tam gdzie jego miejsce czyli do ekstraklasy.

Na zakończenie sezonu warto pokazać bardzo oryginalną oprawę.

"Kibic w krawacie jest mniej awanturujący się" (wideo)
Treść:

Wyjątkowo efektowną oprawę zaprezentowali fani łódzkiego klubu w niedzielnym meczu. Poza znanym już, chwytliwym hasłem, znalazły się tam inne motywy z kultowego filmu "Miś", a w ruch poszły... garnitury.

Łódź: Gazem w kibiców >>>

Fani przygotowali bardzo złożoną oprawę, będącą rozwinięciem utartego już hasła "Kibic w krawacie jest mniej awanturujący się". Slogan z kolei to parafraza słów pani Iwonki z kultowego filmu "Miś", w którym mowa o mentalności klientów restauracji. Hasło było już wykorzystywane w Internecie oraz na oprawie żużlowej Stali Gorzów.

Widzewiacy jednak zapracowali na specjalną wzmiankę. Od początku meczu młyn podzielony był na dwie części. W jednej stali kibice w tradycyjnych czerwonych barwach klubu. W drugiej usiedli "kulturalnie" fani w garniturach lub koszulach, ale koniecznie pod krawatem. W ciszy i skupieniu obserwowali wydarzenia na boisku i trybunach.

Przeczekali racowisko po drugiej stronie młyna. Po opadnięciu dymu, kiedy przed trybuną ukazał się wielki miś ("na miarę możliwości"). Wtedy fani "pod krawatem wstali" z miejsc i odśpiewali trzy razy głośne "łubu dubu" na cześć... prezesa klubu. Na koniec w górę poszybowały marynarki, którymi kibice wymachiwali jak szalikami. Zakończeniem oprawy był głośny okrzyk "to my, to my - garnitury". Po nim obie części fanatycznego sektora dopingowały już wspólnie. Całość możecie obejrzeć poniżej:

artykuł z portalu kibica

Filmik :

Myślę, że to najoryginalniejsza oprawa meczowa tego sezonu

Zmieniony przez - J-J w dniu 2009-06-07 13:30:01

Prezes Rady 11

Ekspert -

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 7 czerwiec 2009 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo fajna oprawa i rzeczywiscie najlepsza i najoryginalniejsza w sezonie

Zmieniony przez - orzeszq w dniu 2009-06-07 13:41:58

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu
Każdy nowy dzień,rodzi nowe paranoje.
Zarząd R11 <brawurowa jazda samochodem cinquecento>
Pederaści, lesby, geje - Cała POLSKA z was się śmieje

Ekspert -

Bansynollo
 Wysłana - 20 lipiec 2009 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

Witam mam prosbe ma ktos link z meczu Widzew Liverpool z 1982/83 najlepiej torrent ,moze tez byc rapid itd.

Szukalem wszedzie tego spotkania i nigdzie nie moglem znaleźć.

Zmieniony przez - Bansynollo w dniu 2009-07-20 14:37:29

MATKA jest na wczasach

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 51 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

--- WIDZEW ŁÓDŹ ---

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51