FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 47227 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
--- WIDZEW ŁÓDŹ --- 
[powiadom znajomego]    
Autor "--- WIDZEW ŁÓDŹ ---"   

montada
 Wysłana - 27 grudzień 2009 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

Witam.Przeglądałem forum i znalazłem Wasze wpisy dotyczące wątku Widzewa.Jestem w trakcie kompletowania nowej redakcji serwisu widzewlodz.pl ,który istnieje od 2002 roku.Teraz przyszedł czas na "świeżą krew".Jeśli jest ktoś zainteresowany współpracą z [www.widzewlodz.pl] proszę o kontakt na adres e-mail: [email protected] jesteśmy w trakcie przeprowadzki starego serwisu na nowy serwer z nowym layoutem.
Pozdrawiam
Marcin

J-J
 Wysłana - 2 marzec 2010 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

Souhaiel Ben Radhia zawodnikiem Widzewa

Wtorek, 2 marca 2010, godz. 15:55
Potwierdziły się nasze poniedziałkowe informacje. Reprezentant Tunezji Souhaiel Ben Radhia został zawodnikiem Widzewa. We wtorek łódzki klub już oficjalnie poinformował o podpisaniu z tym graczem 2,5-letniego kontraktu.

Prawy obrońca przyszedł do Widzewa z Étoile Sportive du Sahel, klubu zajmującego obecnie trzecie miejsce w tunezyjskiej ekstraklasie. 25-letni Souhaiel Ben Radhia występował w kadrze narodowej Tunezji. Grał m. in. w ostatnim turnieju Pucharu Narodów Afryki, podczas którego był obserwowany przez Widzew.

"Souhaiel jest doświadczonym i cenionym zawodnikiem, o czym świadczą jego powołania do kadry narodowej i gra w wiodącym zespole najwyższej ligi tunezyjskiej. Zakładamy, że będzie istotnym wzmocnieniem dla naszego zespołu, a swoim stylem gry na pewno nie rozczaruje kibiców" - komentuje Marek Zub, dyrektor sportowy Widzewa.

"Miałem kilka atrakcyjnych propozycji, zdecydowałem się jednak podpisać kontrakt z Widzewem, bo otrzymałem bardzo pozytywne rekomendacje dotyczące tego klubu od osoby, którą bardzo cenię. Liczę, że dzięki moim umiejętnościom będę miał możliwość regularnej gry w Widzewie i dalszego rozwoju kariery piłkarskiej. Pierwszy raz będę grał w zespole europejskim i moją ambicją jest, by razem z Widzewem móc walczyć o najwyższe stawki" - mówi Souhaiel Ben Radhia.

W poniedziałek nowy nabytek Widzewa ćwiczył jeszcze indywidualnie. Wziął również udział w badaniach medycznych. Od najbliższych zajęć będzie już ćwiczył z zespołem.

[http://www.widzewiak.pl/czytaj/newsroom/15269,Souhaiel-Ben-Radhia-zawodnikiem-Widzewa.html]

Trochę egzotyki przybywa
Ogólnie jestem pesymistycznie nastawiony do takich transferów, zupełnie anonimowy piłkarz w internecie niby reprezentant Tunezji...
Wikipedia angielska powiedziała, że ma 3 mecze. Nie muszę chyba pisać jacy piłkarze mają więcej meczy w kadrze Polski

No ale zobaczymy, niby go obserwowali

Zmieniony przez - J-J w dniu 2010-03-02 17:32:08

Prezes Rady 11

Ekspert -

J-J
 Wysłana - 2 marzec 2010 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro już wkleiłem o Tunezyjczyku, to Widzew pozyskał oprócz tego Hiszpana :

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej został zaprezentowany nowy piłkarz w widzewskim zespole Fernando Arriero Garcia. Hiszpan, który jest wychowankiem słynnej FC Barcelony, związał się z łódzkim klubem kontraktem do końca grudnia, ale z opcją przedłużenia na kolejne lata.

"Wierzymy, że doświadczenie, jakie Fernando zebrał podczas szkolenia w FC Barcelonie, wpłynie pozytywnie na grę naszego zespołu. Od dawna poszukiwaliśmy prawdziwego playmakera i liczymy, że tą lukę wypełni właśnie Fernando. Liczymy, że jego talent szybko eksploduje" - powiedział prezes Marcin Animucki.

Również Arriero podkreślił, że wiele obiecuje sobie po grze w łódzkim klubie. "Mam nadzieję, że uda mi się przebić do pierwszej jedenastki i będę się rozwijał piłkarsko" - powiedział 20-letni piłkarz - "W FC Barcelonie, której jestem wychowankiem, bardzo ciężko się przebić. Gdy dostałem propozycję z Widzewa, długo się nie zastanawiałem. To dla mnie szansa, żeby pokazać swoje umiejętności w zagranicznej lidze" - dodał.

Pytany o kontuzję, której nabawił się podczas obozu w Turcji, Arriero przekonywał, że została ona już niemal wyleczona. "Teraz jest już wszystko w porządku. Na razie jeszcze lekarz nakazał mi treningi indywidualne, ale od przyszłego tygodnia będę już normalnie ćwiczył z całym zespołem" - podkreślił hiszpański pomocnik.

Piłkarz przyznał, że nie miał jeszcze czasu, by lepiej poznać Łódź. "Ale to, co zobaczyłem dzięki kolegom z zespołu, bardzo mi przypadło do gustu. Mam nadzieję, że reszta miasta jest równie piękna. Jak Łódź wypada w porównaniu z Barceloną? Ciężko mi oceniać, bo Barcelona to dla mnie wyjątkowe miasto" - stwierdził piłkarz.

Warto podkreślić, że Hiszpan będzie występował z numerem "10" na koszulce, który zwolnił jesienią Radosław Matusiak odchodząc do Cracovii Kraków.

[http://www.widzewiak.pl/czytaj/newsroom/15263,Widzew-przedstawil-Fernando-Arriero.html]

Co do artykułu. Może i wychowankiem Barcelony jest, ale takich jest setki. Znajomy fan Barcelony, orientujący się co nieco w młodzieżówkach o nim nie słyszał, no ale zobaczymy

Prezes Rady 11

Ekspert -

WaszaMatka
ŁKS ŁÓDŹ
 Wysłana - 2 marzec 2010 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - WaszaMatka w dniu 2010-03-03 11:23:44

Zaradna kobieta jednym pierogiem wykarmi całą rodzinę.

Specjalista -

J-J
 Wysłana - 18 marzec 2010 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

Widzew opublikował we wtorek pierwszy raport transferowy. To bardzo ciekawa lektura. Dowiadujemy się z niego, jakimi zawodnikami Widzew był zainteresowany, kto zainicjował rozmowy w sprawie pozyskania konkretnych graczy oraz dlaczego nie doszło do finalizacji transferu. W tym okresie łódzki klub interesował się 16 zawodnikami, z których ponad 80% to byli obcokrajowcy.

Co najciekawsze, pojawiło się wiele nazwisk, o których w okienku transferowym nie mówił się głośno (m.in. Chorwat Luka Anicić, Brazylijczyk Gabriel Fernando Aze z Rubina Kazań, Hiszpan Julian Lopez z Espanyolu Bacelona, Argentyńczyk Juan Carlos Mensegues z San Lorezo, Argentyńczyk Raponi Juan Pablo z Emelec, Brazylijczyk Danilo Sacramento z Celty Vigo, Brazylijczyk Divo Rama z Toledo Colonia czy Argentyńczyk David Eduardo Solari). To obcokrajowcy, ale również pojawiają się nazwiska polskich graczy, w tym Andrzeja Niedzielana i Piotra Madejskiego.

"Transfery wzbudzają zawsze wiele emocji i często towarzyszą im niepotrzebne spekulacje. Dlatego zdecydowaliśmy, że po zamknięciu każdego okna transferowego będziemy przedstawiać kibicom prawdziwe i szczegółowe informacje na temat pracy nad wzmacnianiem drużyny. Liczę, że dzięki temu zaspokoimy ciekawość, która zawsze towarzyszy działaniom transferowym" - mówi Sylwester Cacek.

Właściciel Widzewa zapowiada również, że podobne raporty będą się pojawiać regularnie. "Budowanie wartości drużyny, także poprzez transfery, to bardzo istotny element naszej strategii sportowej i tylko mądrymi decyzjami możemy stworzyć drużynę na poziomie europejskim. Praca w klubie w tym zakresie jest przemyślana i konsekwentnie realizowana. Dlatego nie widzę powodów, by nie informować kibiców po zakończeniu okna transferowanego o naszych działaniach. W dalszym ciągu nie będziemy jednak mówić o konkretnych zamierzeniach czy prowadzonych rozmowach, gdyż zachowanie poufności jest często kluczowe dla sukcesu negocjacji, a przecież wszystkim nam zależy na jak najlepszym wyniku. Szczegółowy raport podsumowujący będzie więc też swego rodzaju nagrodą dla kibiców za cierpliwość w trakcie działań transferowych" - wyjaśnia Cacek.

[http://www.widzewiak.pl/newsroom/15364,Widzew-przedstawia-raport-transferowy]

LINK DO RAPORTU :

[http://www.widzewiak.pl/files/2010-03-14%20raport-transferowy.pdf]

Myślę, że bardzo ciekawa inicjatywa ze strony władz klubu. Wielu kibiców pewnie ciekawią takie rzeczy
Przejrzałem tą listę i muszę przyznać, że piłkarze których polecał Zub - Skąd on ich powytrzaskiwał to nie mam pojęcia. Większość anonimowa w internecie

Prezes Rady 11

Ekspert -

Wania81
 Wysłana - 18 marzec 2010 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

Dla kibica rzeczywiście ciekawostka szczególnie jak jakiś z tych zawodników wypaliAle myślę,że takie rzeczy powinny zostawać w gabinetach klubowych...Chyba,że w Widzewie rządzą "socios"

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

WaszaMatka
ŁKS ŁÓDŹ
 Wysłana - 1 kwiecień 2010 14:54      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra wiadomość dla kibiców Widzewa! Według nieoficjalnych informacji, władze Łodzi podjęły decyzję, żeby udzielić Widzewowi pomocy w wysokości 150 milionów złotych z przeznaczeniem na budowę nowego stadionu.

Taka decyzja to odpowiedź na niezadowolenie fanów widzewskiego klubu po tym, jak ogłoszono przeznaczenie takiej samej kwoty na budowę stadionu dla ŁKS. Formalnością ma być ponoć przyjęcie stosownej uchwały przez Radę Miejską.

Pieniądze mają być wypłacane w ratach przez dwa lata (2011, 2012), miarę postępów w budowie. Warunkiem jest jednak rozpoczęciem prac budowlanych wiosną 2011 roku.

źródło. Gazeta Wyborcza

Specjalista -

J-J
 Wysłana - 1 kwiecień 2010 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

Szkoda, że dzisiaj pierwszy kwietnia

Swoją drogą jest jeszcze informacja o zwolnieniu Zuba, a tu już sam nie wiem czy to primaaprilisowy żart również czy może to prawda. Bo to by była także dobra wiadomość

Zmieniony przez - J-J w dniu 2010-04-01 15:14:18

Prezes Rady 11

Ekspert -

J-J
 Wysłana - 22 czerwiec 2010 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety był to tylko żart

Ale nowością w temacie jest niestety odejście Janasa do Polonii. Odchodzi w podobnym stylu co w Bełchatowie.

Nie ma za bardzo teraz wolnych trenerów na rynku, są Ci co zawsze się przewijają.

Nie wiem naprawdę kogo dobrego można by wziąć bo jedyną dobrą opcją by było zatrudnić kogoś z zagranicy.
Z tych co są wolni to :
Bobo Kaczmarek
Lenczyk
Michniewicz
Majewski
Stawowy
Urban

No nie wiem, jeśli musiałby być ktoś z Polski to chyba stawiałbym na Michniewicza, ale tak jak już pisałem, jeśli Widzew ma budować mocny zespół to najlepszym rozwiązaniem byłoby wyłożenie grubych pieniędzy na kontrakt i wzięcie kogoś z zagranicy.

Prezes Rady 11

Ekspert -

WaszaMatka
ŁKS ŁÓDŹ
 Wysłana - 22 czerwiec 2010 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

Czesiek Michniewicz , tylko czy Cacek Jemu zaufa i da wolną rękę tak jak to było w przypadku Janasa , który we frajerski sposób odszedł.
A na dobrą sprawę miał w Widzewie jak w wielkim supermarkecie co sobie tylko zażądał to miał .
Z całym szacunkiem dla Lenczyka ,ale ten pan jest już stary i niech przejdzie na zasłużoną emeryturę.

Adam , przyjdzie typek z zagranicy za duże pieniądze ,ale co z tego jak nie zna realiów polskiej kopanej .Kopacze dostaną okresu ,zaczną strzelać fochy i zagraniczny trener rozłoży ręcę w geście bezradności.

Wg mnie pieniądze poszłyby w tym momencie w błoto.Jednak to jest moje subiektywne zdanie

Zmieniony przez - WaszaMatka w dniu 2010-06-22 18:31:34

Zmieniony przez - WaszaMatka w dniu 2010-06-22 18:37:20

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 51 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

--- WIDZEW ŁÓDŹ ---

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51