FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3274 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
"doradztwo finansowe" :) 
[powiadom znajomego]    
Autor ""doradztwo finansowe" :)"   

wax
 Wysłana - 12 listopad 2009 12:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Stwierdzilem wczoraj, ze przyda mi sie jakas praca na zime, wiec rozeslalem troche cv na rozne oferty. Wysylalem troche tasmowo, wiec odpowiedzialem tez na pare ogloszen typu "doradca finansowy". No i wlasnie dostaje jak narazie odpowiedzi tylko od tych oferujacych stanowisko doradcy albo "managera doradcow". Bylem kiedys na paru spotkaniach takich firm i wydaje mi sie to jakas sciema - placisz za szkolenie, latasz po domach jak akwizytor itd. No i oczywiscie znajomi, ktorzy tam dzialali tez nie wydaje mi sie, zeby jakos szczegolnie zarabiali, no chociaz wlasnie mowia jak za***iscie tam mozna zarobic itd :). Wiekszosc dosc szybko rezygnuje, ale jedna laska np. jest takim doradca juz ponad rok i jest z tego dumna . Moze wiec nie jest tak zle i warto sprobowac?
pzdr

minner
SZPIEG
 Wysłana - 12 listopad 2009 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

Daj sobie spokój z taką pracą, to zwykłe chodzenie po domach i naciąganie ludzie na bzdury... coś w stylu akwizytora z tym że Ty nie będziesz miał jakiejś tam super-hiper pościeli czy pierzyny do sprzedania tylko swoje hiper-super usługi finansowe z dvpy wzięte.

Potem ludzie Cie na mieście będą palcami wytykać i mówić - "o ten skvrwiel mnie naciągnął na 500 zł"

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

wax
 Wysłana - 12 listopad 2009 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

Niby to minus, ale chvuj z tym (zawsze mozna dobrze doradzac albo cos - no pominmy to), chodzi o to czy mozna na tym spokojnie zarabiac, czy Ciebie tez zrobia w chvja, albo nalatasz sie niewspolmiernie do kasy jaka dostaniesz?

Zmieniony przez - wax w dniu 2009-11-12 12:57:38

shelby180
 Wysłana - 12 listopad 2009 13:08      [zgłoszenie naruszenia]

pracowałam niedawno w takiej firmie,świdczacej usługi finansowo- ubezpieczeniowe.Powiem Ci szczerze, można zarobić i to ładną kasę,naprawde.Zwolniłam się bo nie odpowiadała mi ta praca,poprostu.Chciałam pracę stałą,gdzie wiem,że co miesiąc dostane kasę,a nie tak jak tam,coś się nie uda,jakiś wniosek nie przejdzie i klapa(ryzykowne było to dla mnie)
Dodatkowo trzeba być osobą pracowitą,z zapałem...ja to troszke olewałam,przyznam się.Przez to,że dzialalam na własne konto i miałam nienormowany czas pracy..teraz sobie pracuje po 8 h,oczywiscie za dużo mniejszą kasę,ale cóż,jak kto lubi:):P

"nic nie może przecież wiecznie trwać..."

wax
 Wysłana - 12 listopad 2009 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

Moglabys zdradzic jakies szczegoly? Bez obrazy, dzieki za odpowiedz, ale wydaje mi sie dziwne, ze zrezygnowalas, skoro taka fajna kasa tam byla, zeby siedziec po 8h w pracy. W sumie tak jak pisalem, kazdy znajomy, ktory w tym siedzi/siedzial mowi jakie to fajne zarobki i wogole, ale jakos nigdy nie zlyszalem, zeby mowil np. "wczoraj podpisalem umowe i zarobilem 2000", w sumie to jak chodzi o tych, dla ktorych byla to pierwsza praca, to nawet nie zauwazylem, zeby zaczeli nosic jakies drozsze ubrania, kupowali cokolwiek innego wlasciwie, chodzili na wiecej drozszych imprez itp w ten desen. Dlatego troche mi to nie gra...

Zmieniony przez - wax w dniu 2009-11-12 14:02:33

shelby180
 Wysłana - 12 listopad 2009 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

to może dziwnie wyglada,ale poprostu mi ta praca nie odpowiadała,mimo kasy,wierz lub nie:),poważnie;-P
Co do Twojego znajomego to wydaje mi się ,że nie kłamie,sądząc po zarobkach w firmie w ktorej pracowałam. Ostanio zaproponowali mi pracę w 2 innych (podobnej branży ) firmach i jak się okazało prowizje podobne.Różnie się zarabia,wiesz można zarobić za np 1 umowe 200 zł a można 2000,wszystko zależy:)
Co jeszcze chcesz wiedziec?:)

leszczu123
 Wysłana - 12 listopad 2009 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

Jak chcesz osiągnąć sukces w tego typu działalności, to musisz być pracowity i bardzo cierpliwy. Sprzedaż bezpośrednia charakteryzuje się tym, że wyniki widać dopiero po jakimś czasie [kilka miesięcy], ale od początku trzeba się przykładać w 100%. Wielu szybko rezygnuje, dlatego ich praca nie skutkuje żadnymi znaczącymi profitami, ale tak jak mówię, wszystko zależy od Ciebie. Najbardziej wytrwali mogą naprawdę dobrze zarobić.

shelby180
 Wysłana - 12 listopad 2009 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

j/w .zgadzam się w 100%.Miałam to dodać:P

INSOMNIA
 Wysłana - 17 listopad 2009 01:59      [zgłoszenie naruszenia]

po prostu im dluzej działasz tym wieksze prawdopodobieństwo, ze kogos oszukasz/wprowadzisz w blad, a kazde wprowadzenie w bład i podpisanie umowy to kasa dla Ciebie.
BTW musisz udawac, ze znasz sie na inwestowaniu i w finansach czujesz sie jak ryba w wodzie - inaczej nie uda Ci sie nikogo wprowadzić w bład i tym samym zarobic.

alko1986
 Wysłana - 17 listopad 2009 06:13      [zgłoszenie naruszenia]

Kumpel moj zostal takim doradca jakies 2 miechy temu, a kija wie o takich rzeczach. Poki co za***iscie zadowolony bo chyba mu pranie mozgu na szkoleniach zrobili, podjarany ze po 8k ludzie zgarniaja niby ale jak sie go pytam ile juz z tego ma to mowi ze narazie nic ale gruba kasa sie szykuje. Zarabia tylko jak sprzeda cos a jezdzi jeszcze wlasna fura wiec poki co to on na minusie jest tyle ile przeplail wachy

B.J
 Wysłana - 26 maj 2010 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

jak wyglada doradztwo finansowe,ale na wlasna reke w/g prawa?

tzn
ktos daje mi kase(osobie fizycznej)
i ja nia inwestuje

wiadomo umowa,prowizje sobie samemu wyznaczam(?)
i rozliczam sie z belki w/g wlasnego rachunku(?)czy musze osobno zakladac dla danej osoby

czysto teoretycznie mnie interesuje,bo praktycznie inwestuje na razie sam dla siebie

czy specjalnie dla tych wzgledow musze zakaladac dzialanosc gosp(?)?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

"doradztwo finansowe" :)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Wyłudzenie podczas wypadku samochodowego. | staz pracy | dzienne wartości lub zwroty indeksów giełdowych | dość poważny problem | Zwroty kosztów... | Czas na odpowiedż PZU | pobili mnie- co robic | opłata za centralne ogrzewanie | Współwłaściciel w aucie | obowiazek doplaty udzialowcow w spolce zoo | kredyt studencki 2008/2009 | Czesne za szkołę - usunięcie z listy studentów | Samoobrona - konsekwencje? | Wyrok w zawieszeniu a szkoła | fundusz emerytalny | co grozi za rozpowszechnianie wizerunku ? | wygryw | bibliotekoznawstwo | studniówka | Rocco Siffredi | Rocco | acta | avee | imprezy uA ywki seks | ostrovit isolate | hpv | ola szwed | instruktaż | aleksandra woźniak | ola szwed playboy | zdjęcia | nagie | windows cd key | tatoo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.