FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 47396 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | HYDEPARK
"sex" w klasie, moje miasto - Sanok %-) 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor ""sex" w klasie, moje miasto - Sanok %-)"   
 
INSOMNIA
 Wysłana - 24 listopad 2007 13:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Film o pornograficznej treści, nagrany w szkole podczas lekcji, krąży wśród sanockich uczniów. W piątek starostwo i dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych w mieście próbowali ustalić, czy powstał w Sanoku. Sprawą zajęła się policja


Filmik trwa 16 sekund. Jego akcja toczy się w klasie. Ktoś, kto nagrywa, najpewniej telefonem komórkowym, siedzi na końcu sali. Najpierw widać tablicę i stojącego przy niej nauczyciela prowadzącego lekcję, później plecy siedzących w ławkach uczniów, głównie chłopców. Kolejne sekwencje dotyczą pary w erotycznej sytuacji. Choć są w trakcie czynności seksualnej, dziewczyna szeroko uśmiecha się do kamery, chłopak jak gdyby nigdy nic notuje w zeszycie.

- Film najpierw krążył wśród gimnazjalistów, przekazywany z komórki na komórkę. Osiem dni temu pojawił się w internecie - opowiada licealista z Sanoka. Miejscem akcji miała być jedna z sanockich szkół. Uczniowie przekazywali sobie dokładnie która. Być może dlatego, że w internecie film został umieszczony pod tytułem, który kojarzy się z potoczną nazwą jednej z lokalnych szkół.

- Informacja o tym dotarła do nas w zeszły piątek. Jeden z nauczycieli dowiedział się o tym od zaprzyjaźnionego gimnazjalisty. Film obejrzeliśmy w poniedziałek i nic nie wskazuje na to, że działo się to u nas. Nic nie pasuje. Równie dobrze mógł do nas dotrzeć z drugiego końca Polski - uważa wicedyrektor Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku, który odmówił podania nazwiska. Wicedyrektor opowiada: - Wydawało mi się, że dziewczyna, która tam występuje była w zeszłym roku naszą uczennicą. Wydawało mi się, że skądś ją znam. Rozmawiałem z jej byłą klasą, ale uczniowie twierdzili, że to nie ona. Dziewczęta były zbulwersowane jej zachowaniem. Chłopcy nie mówili nic.

Na forum pod filmikiem, ktoś wpisał, że to nie ZS nr 5, a sanocki "mechanik". Ale i tu dyrektor zaprzecza. - To nie moja szkoła, znam klasy, jakie u nas są, urządzenia, jakie się w nich znajdują. Takich jak na filmie nie ma i nie było. Gdy o tym myślę szarpie mnie śmiech. Niepotrzebnie rozpętano aferę. Co jest nad tablicą w polskich szkołach? Orzeł i krzyż, a tam nie ma - mówi Marian Kuzicki, dyrektor ZS nr 2.

Po naszej interwencji sprawą zajęło się też starostwo powiatowe w Sanoku. W piątek na spotkaniu z dyrektorami właśnie o tym rozmawiano: - Wszyscy dostali polecenie, aby sprawdzić, czy to nie miało miejsca u nich. W szkołach ponadgimnazjalnych mamy 5 tys. uczniów Na razie nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy film został nakręcony w Sanoku. Ale bez względu na to czy powstał u nas, czy gdzie indziej, jest porażający - mówi Zofia Krzanowska, naczelnik wydziału oświaty w sanockim starostwie.

Sprawą zainteresowały się kuratorium oraz komenda wojewódzka i powiatowa w Sanoku. W piątek po południu Paweł Międlar, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poinformował: - Jesteśmy w trakcie sprawdzania, kto jest autorem filmu i kto umieścił go w internecie. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że powstał w Zespole Szkół nr 5 w Sanoku.

Jeszcze w piątek wieczorem policja miała ustalić, z jakiego komputera został wprowadzony do internetu.

Policja nie informowała czy bohaterami są nastolatki z tego miasta. Za to policjanci podkreślali: - Scenografia może być zmontowana. To zapis cyfrowy, będzie badany przez biegłych z zakresu techniki cyfrowej. Mieliśmy już taki film, na którym policjanci brutalnie bili osobę przesłuchiwaną. I także było podejrzenie, że film jest od nas. Kiedy sprawdzili go biegli okazało się, że to fabuła. Świetnie nagrana i zmontowana - mówi Wiesław Dybaś, naczelnik wydziału komunikacji społecznej w rzeszowskiej KWP.

Źródło: Gazeta Wyborcza Rzeszów
[wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4702297.html]

a filmik domyslam sie, ze juz był na tym forum w dziale sex (tak sadze po opisie z gazety):
[http://www.overlook.ro/pamoka.swf]

Znawca -
 
-zauron-
 Wysłana - 24 listopad 2007 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

ten film co dałeś to nie z Polski , tylko z Rosji ...

 
INSOMNIA
 Wysłana - 24 listopad 2007 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

dziwnym zbiegiem okkolicznosci jest taki jak opisany w artykule, ale zauron wie chyba najlepiej

Znawca -
 
pitbull91
 Wysłana - 24 listopad 2007 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

to nie z polski
_______________________________
 Ekspert -
 
-zauron-
 Wysłana - 24 listopad 2007 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

synek ! nie dyskutuj!

Tak bo znam to sprawę od "środka", fakt ktoś coś takiego nagrywał w tej szkole ale poszła kaczka dziennikarska że to te nagranie. Te nagranie jest ze szkoły w Rosji , o czym świadczy choćby cyrylica na ścianach.

Po trzecie widziałem wielu gimnazjalistów i żaden z nich nie miał takiej pały.

Zmieniony przez - -zauron- w dniu 2007-11-24 14:04:29

 
pan tiktak
 Wysłana - 24 listopad 2007 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

Scenografia może być zmontowana. To zapis cyfrowy, będzie badany przez biegłych z zakresu techniki cyfrowej. Mieliśmy już taki film, na którym policjanci brutalnie bili osobę przesłuchiwaną. I także było podejrzenie, że film jest od nas. Kiedy sprawdzili go biegli okazało się, że to fabuła. Świetnie nagrana i zmontowana - mówi Wiesław Dybaś, naczelnik wydziału komunikacji społecznej w rzeszowskiej KWP.
to rosja, polskie dziewczyny takie nie są


Zmieniony przez - pan tiktak w dniu 2007-11-24 14:05:36

Ekspert -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 24 listopad 2007 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

Zauron... a bana to bys nie chciał?

ja tam cyrlicy zadnej nie widziałem i tez od razu pomyslałem o jakiejs rosji, ale dzisiaj zobaczyłem artykuł... i jakos mi sie to skojarzyło od razu

Znawca -
 
Fana
 Wysłana - 24 listopad 2007 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, Wy wiecie najlepiej, że to nie z Polski

Ekspert -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 24 listopad 2007 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

odpowiadam na powiadomke:

nie, nie mógłbym przerobic tego filmu na *.3gp musisz poszukac jakiegos konwertera


Co ciekawe wysłałem znajomej ten film i mówi, ze klasa jest IDENTYCZNA jak u niej w szkole

Znawca -
 
_zwierzu__
 Wysłana - 24 listopad 2007 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

ja to nie wiem czemu to skandal jest. niech sie bawia, mlodzi sa.
_______________________________
 
Specjalista od Spamowania

 
-zauron-
 Wysłana - 24 listopad 2007 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

To zwykła mistyfikacja

Zmieniony przez - -zauron- w dniu 2007-11-24 14:15:59

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

"sex" w klasie, moje miasto - Sanok %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 
Warto przeczytać: | | himen20 | blublaty | Omson | opel astra bertone | waszaguru- | masza | masz | waszaguru | surfbar | aleksandra szwed playboy | widok z eukaliptusa | alkohol | wroclaw | co robic z dziewczyna | tirque | najleprze foty filmy z fotki tv | kopta | palec w dupę | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0