FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 657 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[s] silver protect dezedoranty 
[powiadom znajomego]    
Autor "[s] silver protect dezedoranty"   

pekin04
 Wysłana - 30 wrzesień 2011 14:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

na sprzedaz mam dezodoranty po 35ml firmy nivea silver protect po 3,50zl za sztuke przy wiekszej ilosci mniejsza cena do dogadania sie. jesli ktos jest zianteresowany prosze pisac tutaj lub na gg 10069669

jhn
 Wysłana - 30 wrzesień 2011 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

skąd je masz?

pekin04
 Wysłana - 30 wrzesień 2011 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

ze sklepu

Marcinx66
 Wysłana - 1 październik 2011 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

a co cie obchodzi skad ma chce sprzedac i tyle

pavelas1
PELE
 Wysłana - 1 październik 2011 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

na allegro po 1zł były takie i może teraz są. Pewnie dostał od kogoś próbki albo zamiast dać gratis sprzedaje

Człowiek jest wielki, nie przez to,co ma,
lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada,
lecz przez to czym dzieli się z innymi!

jhn
 Wysłana - 1 październik 2011 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

przeicez to sie nie oplaca , jak normalne w sklepach mają 150 ml chyba

Toudi163d
 Wysłana - 1 październik 2011 23:42       [zgłoszenie naruszenia]

Pod uczelnią kiedyś cały zestaw taki rozdawali. Dezodorant + żel pod prysznic+ żel po goleniu+ balsam po goleniu + szampon w torebce. Może robił na promocji, albo podchodził parę razy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[s] silver protect dezedoranty

Warto przeczytać: [S] NOWE DRESY ADIDAS | Ciuchy | SE K750i*CHORZÓW*130zł | sprzedam - Kelton Avenger I | Sprzedam N6300 + ... | [S] Nokia E51 - Orange | [S] Honda Civic VII gen. 2005 1,4 16v | Celtic Glasgow | [K] Honda Civic IV gen | ***BLUZA***SELECTED***CZARNA***ROZMIAR L*** | Sprzedam Piłke do Futbolu Amerykanckiego Wilson NFL | konta rapidshare na sprzedaz | Kufle do piwa | Chanel naszyjniki z Paryża 3 rodzaje | [SPRZEDAM] Słuchawki Pioneer HDJ 1000 | NOKIA N95 BEZ SIMLOCKA PL KARTA PAMIĘCI PEŁNY ZESTAW | city | paczka pocztapolska 0025900773308746086 | karolina pachniewicz | testy policja | playboy kwiecien 2014 | KURTKA WIOSENNA | wędzideł krak | dwa światy naga sesja | niewinne zabawy w sex | dumad | defense league | motocykle | sex i narkotyki | Moja siostra | faza chroniczna forum | co mi grozi | gest | po prostu wyjechać | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.