FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 753 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[s] spodenki g-unit 
[powiadom znajomego]    
Autor "[s] spodenki g-unit"   

realfan
 Wysłana - 29 lipiec 2008 22:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema. Mam do sprzedania niemalże nowe ( zaliczyły jedno wyjście, potem leżały głęboko w szafie) spodenki g-unit na dość dużą osobę. Za spodenki dałem jakiś czas temu na andegrandzie ponad 160 zł, teraz oddam je za 110 zł ( po prostu są za duże na mnie, a mniejszego rozmiaru nie było). Leżałyby jeszcze długo w szafie, ale przycisnęły mnie wakacyjne wydatki;) rozmiar 36. na zdjęciach spodenki wyszły jasniej, w rzeczywistości są ciemniejsze

[images31.fotosik.pl/335/10cea715a44473e0med.jpg]
[images34.fotosik.pl/328/13c1e1ae69d22151med.jpg]

Tadeknorek
 Wysłana - 30 lipiec 2008 02:21      [zgłoszenie naruszenia]

Fajne, ale drogie.

Lloyd Banks by nie pogardził

Zmieniony przez - Tadeknorek w dniu 2008-07-30 02:22:28

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

realfan
 Wysłana - 30 lipiec 2008 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

cena do negocjacji

Zmieniony przez - realfan w dniu 2008-07-30 11:50:52

KamilBTM
 Wysłana - 30 lipiec 2008 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jak dla ciebie, ale ja myślę, że przydałyby się wymiary

realfan
 Wysłana - 30 lipiec 2008 12:36       [zgłoszenie naruszenia]

pas 100 cm, długość spodenek 70 cm, szerokość nogawki u dołu 66 cm, szerokość nogawki w najszerszym punkcie 72.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[s] spodenki g-unit

Warto przeczytać: SPRZEDAM! | Sprzedam Buty : ) | sprzedam czesci komputerowe | sprzedam Laptop COMPAQ Pentium III, 256MB, 20GB, LAN internet, dvd mozliwosc wymiany | BMW E46 320d Touring -sprzedam | [SPRZEDAM] wiele produktów po atrakcyjnych cenach | Szukam osoby lecącej do USA w połowie maja (Boston, Pitsburg) | Potrzebny ktoś od Accessa | OWCZAREK NIEMIECKI - 8 MIESIĘCZNA SUCZKA Z RODOWODEM | Ręcznie szyte torebki | [s] Playstation 2 Slim | Ściągi z polskiego Matura 2008 | Audiobooki kupię | SKLEP ETNOBOTANICZNO-Używkowy!SPICEG,SALVIA,N20,Kanna,Damiana,Benzydamina,inneDOSTAWA | NOwe spodnie Marcko Ecko summer 2008 po taniosci | Nowe spodnie JACK&JONES + gratis za***i..ta czapka RESERVED | lawrence | mac mini | emigracja do ameryki łacińskiej | nie chce sie z toba klucic | Polecam stronkę na której jest filmik odnośnie odzyskiwania | rzeczoznawca | ona ucieka | slodki skorwiel | agnieszka grochowska | edyta herbuś | kinga rusin | sonia bohosiewicz | the fappening | szukam sponsora | automatyka i robotyka | spawanie | córka dwa baty | robił zdjęcia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.