FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 816 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
spodnie ABERCROMBIE bawelniane na siłke i nie tylko 
[powiadom znajomego]    
Autor " spodnie ABERCROMBIE bawelniane na siłke i nie tylko"   

Sepi
 Wysłana - 28 lipiec 2008 15:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam na sprzedaz spodnie weston moutain (abercrombie)kolor szary
Dzisiaj fedex do mnie przyjechal z przesyleczka ze stanow. Zamawialem ciuchy bezposrednio na stronie abercrombie. Mam wszystkie papiery jakie dostalem razem z paczka, nawet jeszcze karton. Zrobie lada dzien aukcje na allegro. Prosze napisac czy jest ktos zainteresowany. Cena 150zl

Oczywiscie na stonie kosztuje 60$ czyli jakies 120zl, ale to nie koniec kosztow jakie ponioslem. Do kwoty zamowienia musialem zaplacic 50$ za przesylke i 140zl oplaty u kuriera (podejzewam ze clo i tax)wiec cena za same spodnie siegla z pewnoscia 200zl. Spodnie nadaja sie na silke jogging, na chodzenie po domu, generalnie do wszystkiego. Sprzedaje bo sa na mnie za szerokie w pasie. Rozmiar L bo taki kupilem (mam 80cm w pasie) beda dobre dla kogos przynajmniej 88cm w pasie. Na mnie sa zdecydowanie za szerokie, dlugosc w sam raz (mam 187cm). Wzrost oczywiscie nie bedzie mial takiego znaczenia bo zawsze mozna skrocic lub podwinac, ale szerkosc w pasie ma znaczenie ; >
Nie mniej jednak spodnie bardzo dobre gatunkowo z fajnej, mocnej bawelny. Przymierzane tylko 2 razy. Funkiel nowki. Goraco polecam.
Konrakt gg:
4520055

Daniel
link do spodni:[url]
[[http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10051&catalogId=10901&productId=428980&langId=-1&categoryId=12224&parentCategoryId=12202&colorSequence=04[/url]]]

jedli ktos ma watpliwosci, czy sa to orginaly ( w dobie dzisiajszych podrobek na allegro itd) daje reke uciac ze to orginal prosto ze strony abercrombie. Sam nie chcialem kupowac na allegro bo wiem ze 95% znajdujacych sie tam ubran tej firmy to jakies marne podroby.
Oczywiscie jak ktos jest mocno zainteresowany to beda fotki i szybka aukcja na allegro
Pozdrawiam

Zzz....
 Wysłana - 28 lipiec 2008 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

fajne, za 100 bym wciagnal...

Sepi
 Wysłana - 29 lipiec 2008 05:23      [zgłoszenie naruszenia]

jak wystawie na all i sie nie sprzedadza za 150 to zejde z ceny, chociaz nie wiem czy az tak bardzo ;P
Pozdrawiam

Zzz....
 Wysłana - 29 lipiec 2008 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

to daj znac za 100+kw kupie

mleqs
mleko
 Wysłana - 29 lipiec 2008 10:02      [zgłoszenie naruszenia]

widziałem podobne w H&M

(<>)...ZAGŁĘBIE'NI...(<>)
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of"

HUJwDUPEee
 Wysłana - 7 sierpień 2008 23:44       [zgłoszenie naruszenia]

n

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

spodnie ABERCROMBIE bawelniane na siłke i nie tylko

Warto przeczytać: Angielski Euro Plus Reward INTERMEDIATE | Sprzedam sukienke-spódnica + gorset | Plecak Nike Barcelony do sprzedania | Poszukuje bluzy Adidas | AND 1 - CHALLENGE SHORT i CHALLENGE JERSEY sprzedam | Sprzedam nową orginalna Bluze Abercrombie & Fitch Mecham Trail szara L | HORSE POWER NOWKA! | Sprzedam iPhone. | Streszczenia lektur i wierszy na MATURE w formacie MP3 | Kastet! | Sprzedam BMX-a wyczynowego do streetu!! Bardzo tanio!!! | nóż national geographic - kershaw jeeva | Sprzedam wieżę | Kolorowa torba na ramię - JanSport wiosna/lato 2008 - NOWA !!! | BMW 318 do wyklepania %-) | Sprzedam Laptop Toshiba Tecra 9000 1Ghz 256ram 14" dvd czytnik kart wi fi?? | shakur | kolczyk w jezyku chlopak | kraj | włoski | krakowie | rower do | piękna | 300c | świadome | rinokot zdjęcia | gaz z zapalniczki | nie moge odblokowac noki 6300 | ukrycia | kursy przygotowawcze | princes | joanna mucha | burak fotki | street workout | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.