FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2108 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
ahh te dziewczyny 
[powiadom znajomego]    
Autor "ahh te dziewczyny"   

whoiam
 Wysłana - 24 marzec 2009 20:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

zakochalem sie w pewnej dziewczynie, jestem tego pewien bo trwa to juz drugi rok gdy caly czas o niej mysle. w miedzyczasie mialem jakies tam dziewczyny jedna nawet powaznie, ona tak samo miala chlopakow, ale ja jednak caly czas o niej myslalem. od niedawna zaczelismy czesciej sie spotykac tak ze oprocz tego ze w szkole takze conajmniej raz na tydzien po najczesciej w weekendy z tym ze nie sami tylko z naszymi najblizszymi przyjaciolmi. miala chlopaka ale zerwala z nim w sumie przeze mnie bo robil jej caly czas o mnie sceny. ona mnie lubi to widac ale ja czuje cos wiecej, nie wiem co zrobic bo z jednej strony ona mi daje wyrazne znaki ze jej sie podobam a z drugiej mam wrazenie ze to zarty bo przeciez przez 2 lata nie zblizylismy sie tak bardzo by byc razem. no i nie wiem czy dalej w to brnac, wiedzac ze naprawde jestem do tego przekonany - juz nie spotkam takiej dziewczyny ani nigdy nie spotkalem, jest idealna, czy skonczyc to teraz i lepiej znalezc inna, choc wiem ze kazda bede przyrównywal do niej i zadna juz taka nie bedzie. nie mam nawet kogo sie poradzic wiec yu pisze. dzieki i nie piszcie prosze glupich odpowiedzi bo cholernie zle sie z tym wszystkimm czuje,

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 24 marzec 2009 20:39      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli teraz oboje jesteście sami to czas przyatakowac. Zaprosić na jakieś kino czy inne wyjście sam na sam bez znajomych.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

SuperLover
 Wysłana - 24 marzec 2009 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

wiedzac ze naprawde jestem do tego przekonany - juz nie spotkam takiej dziewczyny ani nigdy nie spotkalem, jest idealna

oj spotkasz spotkasz.. człowiek pod wpływem emocji ubóstwia drugą osobę nadając jej cechy widoczne tylko w naszej świadomości jak nie ta to inna.. też niedawno myślałem, że już nie spotkam takiej.. ale to były tylko złudzenia wyluzuj i atakuj nie masz nic przecież do stracenia, co najwyżej zyskasz

Specjalista -

mich4s
 Wysłana - 24 marzec 2009 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie, zacznij ją prawdziwie podrywać. Niech poczuje że masz inny cel niż przyjaźń. Po krótkim czasie się okaże jakie są jej zamiary

Ekspert -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 24 marzec 2009 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

juz nie spotkam takiej dziewczyny ani nigdy nie spotkalem

tak spewnością .

Jeśli chodzicie razem na imprezy, to wypij sobie z 2 piwka na odwagę, następnie pochwyć w ramiona i zrób cos co będzie jednoznacznie interpretowalne dla niej(czyt. czyli ze oczekujesz czegos więcej)

Jak będziesz zniesmaczona tym faktem, odepchnie cię, czy cos w ten deseń, to raczej dupa zbita.
Jakie to proste

.

Ekspert -

whoiam
 Wysłana - 24 marzec 2009 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie nie wiem bo dla mnie jest to bardzo dziwne, z jednej strony duzo rozmawiamy (nie zwierza mi sie, spokojnie uwazam zeby nie zostac przyjacielem), ufa mi, chce ze mna gdzies pojechac na wakacje, umawia sie caly czas ale ja czuje ze i tak nie bedziemy razem mimo tego wszystkiego , swietnie sie mi z nia rozmawia, jak z zadna inna dziewczyna. no ale nawet jej byly juz teraz chlopak zauwazyl ze cos jest miedzy nami innego niz miedzy kolegami, duzo osob mowi ze na mnie leci i takie tam ale ja sam nie wiem...:(

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 24 marzec 2009 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz ze przekonaniem ze nic z tego nie bedzie to na pewno nie bedzie

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 24 marzec 2009 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie, po co te negatywne podejście
Spróbuj, nic nie tracisz, a możesz zyskać.

Ekspert -

whoiam
 Wysłana - 25 marzec 2009 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie o to chodzi ze moge stracic jedyna dziewczyne z ktora dobrze mi sie rozmawia,

Qgar
 Wysłana - 25 marzec 2009 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

Trochę Cię nie rozumiem piszesz, że Ci na niej zależy ale boisz sie ze stracisz. Daj jej poczuć, że interesujesz się nią a z tego co ty przeczytałem z twoich wypowiedzi to ona powinna dalej to pociągnąć ;) Niema co się rozczulać i myśleć w przyszłość bo to tylko psychike psuje. Nie zostań dla niej jednym z wielu. Ja z moją teraźniejsza dziewczyna też tak miałem i myślałem że nic nie bedzie a tu juz idealne 3 miechy ;) Powodzenia Kolego.

Zamyślony..

whoiam
 Wysłana - 25 marzec 2009 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

nie daje jej tego odczuc, miedzy nami nie jest jak miedzy kolega a kolezanka, kazdy to widzi, niektorzy nawet mysla ze jestesmy razem, no ale nie wiem , nie wiem jak zrobic zeby zaczela to trakrowac powaznie wszystko, a moze tak to traktuje, tylko ja mysle inaczej? nie wiem, naprawde nie wiem

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

ahh te dziewczyny

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Cisza na 1szej randce | Zakochalem sie w niej ale ona nie jest we mnie zakochana?? | Czy to ma sens? | Gwiazdkowy spampost singli vol35 by Pitrekkk | haha i gdzie wasze "LICZY SIE MIŁOŚĆ, CHARAKTER"? | Coś mi się chyba odkleiło o_O | Czy można poderwać koleżankę klasy ? | cały czas mam ochotę na całowanie/pieszczoty | Mientka faja | Problem z (niby chlopakiem) | pierwszy list | Problem z Dziewczyną | Insomaniacy.. POMOCY!! | ehh :-( | Duży problem | ehh... przyjaciel | konk | er 5 | kawasaki | Dj Tiesto | w124 | halejcio | młynarska | popek | zbiór | carolyne aquino | metylon | Krym | ck bitch | thc | diler doskonaly | tuning pokoju | Daer | sylwia nawrat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.