FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4485 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
akcje lotosu 
[powiadom znajomego]    
Autor "akcje lotosu"   

Stef-x
 Wysłana - 26 styczeń 2010 23:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

pytanko mam do znawcow :P
dzisiaj na wykladach od profesorka dowiedizlem sie ze akcje lotosu spadaja gwlatownie za sprawa rzadu ktory sprzedal akcje bo kasy potrzebowal

wiec moje pytanie czy kupic? :>
i jak kupic? :P
w sensie czekac jeszcze kupic ile wlezie noi czekac az sie odbije? :D

bo mi sie wydaje (nie znam sie na gieldzie) ze cena akcji spadla z powdu barku kasy w budzecie panstwa nie ze cos sie "zle" dzieje z lostosem i chyba jest to taka fima ze upasc raczej nie moze wiec akcje powinny ladnie wzrosnac (chyba jeszcze nikt kto ma do czynienia z ropa nie byl stratny?)

bede wdzieczny za kontruktywna odpowiedz dla laika :]

Jaroch
 Wysłana - 26 styczeń 2010 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

czekaj na odpowiedz minnera, ale myśle ze powie ci coś w stylu ze trochę poczekać i brać bo za dwa lata wyciągniesz 100%

jego wypowiedz z innego watku:

"Przykład. w dołku bessy (luty 2009):

LOTOS kosztował ok. 7,5 zł w lutym 2009 (od tego momentu już rósł).

Dziś LOTOS kosztuje 29,40 zł za akcje

Nawet jak by nie trafić dołka i kupić lotos na poziomie 15 zł, to i tak lekko 100% można bylo zrobić w ROK !!

Przypominam że w czasie hossy w 2007 roku LOTOS krążył w przedziale cenowym 50-60 zł

A jak wiadomo każda kolejna hossa przebija ceny tych poprzednich przeważnie.

Więc z obecnego poziomu ok. 30 zł mogę sie nawet założyć że za 2 lata Lotos dobije do tych 60 zł na lajcie.

Nie ma takiego bicia, Dziękuje dobranoc"

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Maniek87
 Wysłana - 27 styczeń 2010 00:32      [zgłoszenie naruszenia]

czekać -korekta musi być!

SFD TEAM.. !!

minner
SZPIEG
 Wysłana - 27 styczeń 2010 07:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli nie nastawiasz się na szybki zysk, a jesteś w stanie poczekać około 1-2 lat to jak najbardziej jest to pewna inwestycja.

Obecnie spadki LTS są powodowane przez 2 czynniki:
- Skarb Państwa prawdopodobnie wrzuca na rynek spore ilości akcji powodując zwiększoną podaż, co powoduje naturalnie spadek kursu;
- obecnie GPW jest w trendzie bocznym z krótkoterminowym trendem spadkowym w ostatnich dniach, więc naturalnie to przenosi się na kursy spółek z WIG20.

Jednak patrząc w kontekście długoterminowym (1-2 lata), LTS jest świetną inwestycją, w ciągu najbliższych tygodni cena jeszcze może spaść, ale obecnie cena akcji LTS jest sporo zaniżona (wskaźnik C/WK wynosi 0.56 przy kursie 28.05) to oznacza że akcje są prawie połowe mniej warte niż powinny być !!!!

Warto też brać pod uwagę że LTS to jedna ze strategicznych polskich firm paliwowych i o bankructwie raczej tu nie ma mowy, więc jest to raczej pewna lokata.

Może zostanę wyświany ale za rok akcje LTS będą minimum po 40 zł, a docelowo stawiam że kurs osiągnie C/WK = 1 i akcje będą w okolicy 55 zł, w czasie hossy gdy papiery winduje się czasami na C/WK = 5 i więcej może być jeszcze większy zysk.

Rekomendacja długoterminowa - KUPUJ!

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

tags
 Wysłana - 27 styczeń 2010 08:08      [zgłoszenie naruszenia]

bo mi sie wydaje (nie znam sie na gieldzie) ze cena akcji spadla z powdu barku kasy w budzecie panstwa nie ze cos sie "zle" dzieje z lostosem i chyba jest to taka fima ze upasc raczej nie moze wiec akcje powinny ladnie wzrosnac (chyba jeszcze nikt kto ma do czynienia z ropa nie byl stratny?)

najpierw poczytaj wogole cokolwiek o gieldzie i to z jakis madrzejszych ksiazek a nie po forach

co do lts wchodzilbym w 2-3 kwartale tego roku i inwestycja min 2 lata

"to zycie jest jak pieprzone kilka sekund, chcesz zeby bylo tylko dobre? co ty? bierz banknoty,jebac drobne."

Pan_kracy
 Wysłana - 27 styczeń 2010 08:44      [zgłoszenie naruszenia]

moze cos polecicie godnego uwagi do poczytania ?

tags
 Wysłana - 27 styczeń 2010 10:02      [zgłoszenie naruszenia]

zawod inwestor giledowy - elder zacznij od tego

"to zycie jest jak pieprzone kilka sekund, chcesz zeby bylo tylko dobre? co ty? bierz banknoty,jebac drobne."

Stef-x
 Wysłana - 27 styczeń 2010 14:44      [zgłoszenie naruszenia]

Tags dlaczego nie fora?:P
jezlei poslucham i ów dyskusant bedzie mial racje to ejst szansa sporej przebitki :P
po za tym to co napisalem (Ty zacytowales) to chyba prawda i bez czytania madrych ksiezek wiem co nie co :P

moge sobie poczekac na taki "latwy" zysk :]
Minner ale z tego co napisales wnioskuje ze jeszcze mozna poczekac tak bo ceny wciaz spadaja?
noi gdzie mozna dostac rzetelny kurs (czy to jest akurat zarezerwowane tlyko dla ludzi ktorzy w tym siedza)? :>

minner
SZPIEG
 Wysłana - 27 styczeń 2010 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

Kurs jest płynny zmienia się z minuty na minutę Musisz mieć dostęp do notowań ciągłych online żeby widzieć zmiany cen akcji, to akurat jest standard w rachunku maklerskim.

Ceny mogą spaść, ale nie muszą dołek "trafić" jest bardzo ciężko.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

tags
 Wysłana - 27 styczeń 2010 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

jezlei poslucham i ów dyskusant bedzie mial racje to ejst szansa sporej przebitki
a skad wiesz ze bedzie mial racje skoro nie masz o tym pojecia

Stef-x
 Wysłana - 27 styczeń 2010 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

bez ryzyka nie ma samku zycia :P

po za tym napisalem na czym opieram moja teorie (w miare potwierdzona przez Minnera) :]

nie chce kupowac tutaj spolek mi nie znanych o ktorych pojecia nie mam :P

gdzie moge znaleźć kurs on-line i jak/gdzie kupic akcje? :>

PS
nie smiejcie sie ze mnie pytam o takie podstawy bo sie tym nigdy nie interesowalem poniewaz niezbyt mam nerwy na zabawy z kasa "uda sie czy sie nie uda"

a co do lotosu jestem pewien niemal ze w 100% wiec bym sie nawet zapozyczyl zmoe u brata zeby na koenic studiow miec ladna gotwke na start :P
czytalem w necie ze akcje moga nawet wynies 0zl? :>
jest to mozlwie co wtedy sie dzieje bankructwo czy jak?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

akcje lotosu

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Lokaty strukturyzowane | Wyjazd za granicę - niepełnoletni | Kursy lokaty inwestycyjnej.s0gi | Kolega wyłudził kase, co moge zrobic? | Umowa zlecenie vs Umowa o prace | brak ciaglosci umow kupna sprzedazy | pobicie | Nadurzycia przez kontrolerow MZK? | WYPOWIEDZENIE UMOWY O PRACE PRZEZ PRACOWNIKA | Ile razy można byc spisany przez policje ? | Data zamieszkania?? Problem z wnioskiem NIP-3 | Konto internetowe jak to jest ? | Czy moge pozwać "ORANGE" do sądu? | alimenty | Pomocy co mam robić!!!!!!!!!!!!!!!!! | Umowa o prace 3 miesięczny okres próbny | Iza hokuspokus | zarabianie na stronie | Opony zimowe | cyfrowy polsat | polsat cyfrowy | puder | kononowicz w raju | cyfrowy polsat pisz do biuro utrzymania klienta | napisz maila do biura utrzymania klienta ja dostalem 9 miesiecy | cyfrowy polsat biuro utrzymania klienta | mama i synem | Warszawa 2015 | paznokci | natasza | Mazda cx7 | Suzuki gsx | azjatka | graniczna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.