FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2187 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
ale problem:P 
[powiadom znajomego]    
Autor "ale problem:P"   

Okrutnicze
 Wysłana - 28 listopad 2010 18:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Upatrzyłem sobie babę znaczy na nic innego nie liczę tylko spróbować ją "puknąć" i do widzenia potraktuje ją jako worek treningowy.Sprawa wygląda tak panna 2 lata starsza 23 lata ma.Przypomniało mi się ostatnio ,że za gówniarza po wieśniacku do niej podbijałem tzn wypytywałem się jej koleżankę itp jak się nazywa i że mi się podoba itp. robiłem strasznie szczeniackie akcje jak każdy 14-15 latek (wiem ,że to głupio brzmi no ale) wtedy zareagowała jak zareagowała i mnie wyśmiała.Teraz to ja to mam w dupce tylko tak sobie myślę ,że panienka (mimo iż to było w ciul temu) zapamiętała mnie jako takiego gówniarza ojszczymura co nie umie nic i ma ryj jak rów mariański Nie wiem czy nie szkoda mojego czasu na podbijanie do niej.Wiem gdzie na imprezy chodzi itp więc z zapoznaniem nie będzie problemu.Nie chce tylko jakiegoś nie potrzebnego zamieszania w stylu "ej słyszałaś a ja go pamiętam i mam go w d.upie" i w ogóle baby to robią ferment z byle czego.Czy po prostu próbować podbić a jak będzie jakiś problem miała i próbowała mi wstyd robić albo ośmieszyć bo myśli ,że ona taka cwana jest i ohoho to ją olać albo z bani pociągnąć za rogiem i tyle

Zmieniony przez - Okrutnicze w dniu 2010-11-28 18:13:36

stonee15
PRAWIK
 Wysłana - 28 listopad 2010 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

Podbijaj co Ci szkodzi

Znawca -

Naly
 Wysłana - 28 listopad 2010 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

daj se spokoj

Specjalista -

mich4s
 Wysłana - 28 listopad 2010 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba bardzo nie wydoroślałeś jeśli masz takie rozkminy. Co Ty w ogóle chcesz tu usłyszeć? Chcesz dostać pozwolenie?

Tak pozwalam.

A ona pewnie już Cię nie pamięta, bo byłeś tylko jednym z setek gówniarzy którzy się do niej zalecali. Rób tak jakby to była przypadkowa laska, bajeruj i niczym się nie przejmuj. Nic nie masz do stracenia

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 28 listopad 2010 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

jak naly

victrim
 Wysłana - 28 listopad 2010 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

Co ludzie nie zrobia zeby zarvchac xdddd

umbaja
 Wysłana - 28 listopad 2010 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

rzeczywiscie, hihih XDDDD

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 28 listopad 2010 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

z takim gownem zamiast mozgu to jedynie kaloryfer mozesz zarvchac

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Znawca -

wojownik92
 Wysłana - 28 listopad 2010 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

Olej svkę, po co masz mieć dodatkowe rozkminy .

PROTECT YOURSELF AT ALL TIMES

Specjalista -

Fresja
 Wysłana - 28 listopad 2010 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

ale zaraz kiedy Ty niby wydoroślałeś?

Nie widać.

Daj sobie spokój

paznokciami wbijam się głęboko...

Ekspert -

umbaja
 Wysłana - 28 listopad 2010 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

No nie osadzajcie go, jest dorosly hihihi xDD

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

ale problem:P

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Sex i wiara. | Pytanko | Zdradziła i chce wrócic ????? | Dylemat | Prawie letni Spampost Singli.! :-} vol 44 | Żałosne %-) | przyjaciółka-póżniej wielka niespełniona miłość | kto ma racje ? | co ja takiego zrobiłem ;/ | Pewność siebie | Podryw, zachowanie itd.... | problem i co dalej | Zdradziła... Nie wiem co robić/pomocy... | jak odbudować relacje z dziewczyną? | Już sama nie wiem... | Mętlik w glowie | outlook | przepis po angielsku | lektura | dezodorant | bukowski | tia carrere | kobiecy wytrysk | Tomograf komputerowy | Aneta Zając | Płapka przyjaciela | strategia SS | patologia | tomorrowland | mic123 | polskie aktorki nago w fimie | hp c4280 | pussy | walka dobra ze złem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.